Podziękowania z Chałup za pomoc

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Kasper
Posty: 73
Rejestracja: 07 maja 2014, 23:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post11 cze 2015, 11:13

boldek pisze:
Kasper pisze:O czym tu gadać? Każdy to pływa na Chałupach wie gdzie są głębinki i wie że mają one kilka m. Po co ten trolling od użytkownika z taką liczbą postów? Wątpię że tam nie pływałeś, ale jeśli rzeczywiście nie to po co polemizujesz z ludźmi którzy znają ten akwen?

Nawiązaliśmy z Markiem faktycznie poboczną konwersację kosztem tego wątku. Miłą, bez kłótni, żalu, z lekką dozą ironii ale pozytywnym akcentem bo i sam wątek jest bardzo pozytywny, co ostatnio staje się rzadkością na tym forum. Może dzięki tej krótkiej polemice ktoś kiedyś będzie bardziej uważał na wodzie w miejscach przez nas wspomnianych, a kto inny zaliczy fajną sesję na patyku. Kompletnie nie rozumiem po co kolejny raz pojawia się u niektórych taka spina i ciśnienie... :doh: Samemu coś napisać, wnieść do tematu to nie, lepiej podsumować w stylu "o czym tu gadać", a najlepiej jeszcze kogoś opieprzyć. Dziwnie się tu robi ostatnio... :hand:


Ja odczytałem to inaczej, widać błędnie.

Awatar użytkownika
harnaś
Posty: 821
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:22
Deska: Aboards Z-series
Latawiec: Nobile 555 RRD Addiction
Lokalizacja: Wałbrzych
Postawił piwka: 23 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post11 cze 2015, 11:28

BraCuru pisze:
boldek pisze:Nawiązaliśmy z Markiem faktycznie poboczną konwersację kosztem tego wątku. Miłą, bez kłótni, żalu, z lekką dozą ironii ale pozytywnym akcentem bo i sam wątek jest bardzo pozytywny, co ostatnio staje się rzadkością na tym forum. Może dzięki tej krótkiej polemice ktoś kiedyś będzie bardziej uważał na wodzie w miejscach przez nas wspomnianych, a kto inny zaliczy fajną sesję na patyku.

Też miałem przyjemność z takiej sympatycznej polemiki i też tak rozumiałem mój offtop.

Kiteforum chyba stało się głównie miejscem na kupię/sprzedam oraz do załatwiania "bolesnych" spraw.
Za dużo kwasu tutaj się wylewa :idea:

Dlatego pozwoliłem sobie na offtopik w tak sympatycznym wątku choćby po to, aby podbijać go i zwrócić uwagę, że można pisać coś użytecznego, dzielić się pozytywnymi doświadczeniami a nie jedynie typu "uwaga na bydło z Forda, bo przeszkadzał im mój samochód" :doh:

Wracając do wątku - gwizdek - czy już wiesz kto Ci pomógł?
Chyba mamy dwóch pretendentów do nagrody fair play :D
Normalnie klęska urodzaju :clap:



Zauważyłem że od 2 tygodni forum znormalniało , jeden z kolegów przestał sie udzielać , momentalnie jest mniej jadu oraz zaśmiecania wątków :lol:

Awatar użytkownika
kukus
Posty: 576
Rejestracja: 23 maja 2013, 16:40
Deska: HM Split / 50fifty
Latawiec: Obsession 5/7/10.5/13.5
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post11 cze 2015, 13:34

Ja caly czas czekam na wdziecznosc ze strony Pani
ktorej dwukrotnie podwiozlem deske w sobote na dradze. Czlowiek sie stara a nawet numeru telefonu nie dala :)

gwizdek77
Posty: 10
Rejestracja: 15 sie 2014, 21:52
 
Post11 cze 2015, 18:55

BraCuru pisze:
boldek pisze:Nawiązaliśmy z Markiem faktycznie poboczną konwersację kosztem tego wątku. Miłą, bez kłótni, żalu, z lekką dozą ironii ale pozytywnym akcentem bo i sam wątek jest bardzo pozytywny, co ostatnio staje się rzadkością na tym forum. Może dzięki tej krótkiej polemice ktoś kiedyś będzie bardziej uważał na wodzie w miejscach przez nas wspomnianych, a kto inny zaliczy fajną sesję na patyku.

Też miałem przyjemność z takiej sympatycznej polemiki i też tak rozumiałem mój offtop.

Kiteforum chyba stało się głównie miejscem na kupię/sprzedam oraz do załatwiania "bolesnych" spraw.
Za dużo kwasu tutaj się wylewa :idea:

Dlatego pozwoliłem sobie na offtopik w tak sympatycznym wątku choćby po to, aby podbijać go i zwrócić uwagę, że można pisać coś użytecznego, dzielić się pozytywnymi doświadczeniami a nie jedynie typu "uwaga na bydło z Forda, bo przeszkadzał im mój samochód" :doh:

Wracając do wątku - gwizdek - czy już wiesz kto Ci pomógł?
Chyba mamy dwóch pretendentów do nagrody fair play :D
Normalnie klęska urodzaju :clap:

BraCuru, im więcej pretendentów tym więcej we mnie wiary w ludzi, i o to chodzi:) Mam nadzieję, że w przyszłości będzie mi dane się odwdzięczyć:)
A poza tym, rzeczywiście sporo osób na tym forum się spina, wydawałoby się, że kajtsurferzy mają więcej w sobie luzu, a tu takie rozczarowanie. Sądzę, że od tego własnie jest to Forum: wymiana doświadczeń, poglądów, spostrzeżeń i podziękowań. A że wątek jest na rzeczy to rośnie w oczach:) I o to chodzi:) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post11 cze 2015, 19:00

kukus pisze:Ja caly czas czekam na wdziecznosc ze strony Pani
ktorej dwukrotnie podwiozlem deske w sobote na dradze. Czlowiek sie stara a nawet numeru telefonu nie dala :)


Ojjjj iskrzyyyyy


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości