Ford kite Cup Jastarnia & Parawany ;)

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 sie 2015, 20:30

Trochę z przymróżeniem oka. Dla miłośników dłuższych cieć w montażu 8)

phpBB [video]

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post20 sie 2015, 21:46

Jest juz watek Ford Kite Cup 2015 :doh: kolejny forumowy smiec ;-)
a tak na marginesie to mega zen...
Janusz wideło 2015 zdobyty :thumbsup:

Pozdro...

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 sie 2015, 13:37

Popracuj nad wyobraznia i czekamy na Twoje wiekopomne dzieła mery zdeka. Potatoes gonna potato.

http://www.sieplywa.pl/siewie/8423/Viva_la_Parawany

Awatar użytkownika
nindza
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2012, 11:34
Deska: paździerz
Latawiec: pompowany
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 sie 2015, 13:56

za mały parawan wziął :)

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post21 sie 2015, 21:35

zaq pisze:Popracuj nad wyobraznia i czekamy na Twoje wiekopomne dzieła mery zdeka. Potatoes gonna potato.

http://www.sieplywa.pl/siewie/8423/Viva_la_Parawany


Ale ze co ? ze raley ? Waiters gonna wait ;-)
Jestes mistrzem gniotow z parciem na szkolo - nie wszyscy tak maja, w tym i ja :hand:
Wole popatrzec na dupy za parawanem niz na twoje widelo a zwlaszcza z toba w roli gownej ;-)
Szczerosc to nie zawsze hate, nie odbieraj tego po swojemu :doh:

Pozdro...

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 sie 2015, 22:24

mary.dk pisze:Szczerosc to nie zawsze hate (...)


Lubie szczere wypowiedzi :) Dobrze że mamy w PL wolność wypowiedzi - to do obu stron :)

ps. zastanawia mnie co tak się wszyscy przysrali do tych parawanów, strach otworzyć lodówkę bo w TV to już na każdym kanale.... A parawany od lat są na PL plażach, w sumie....co się dziwić ? Przyjedzie człowiek z rodziną w tu woda 8 stopni, wiatrem pizga tak że hej, a dzieciaki chcą siedzieć na plaży i w piachu się bawić, żona opalać itd. Dobry parawan nie jest zły.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post22 sie 2015, 07:54

Tak wyglada ze niby jest a jego nie ma :lol: . Zgadzam sie z Eska dobry parawan nie jest zly .Parawany zawsze byly i poranna walka o dobre miejsce . Doszedl jeden element ktorego dawniej nie bylo ...wszechobecne piwo .

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 sie 2015, 14:50

Filmik ok. Nie miałem okazji byc na żadnym fuordzie i taki edit zawsze coś ;). Brakuje mi całych heatow z omówieniem żeby kumac bardziej tricki i ogólnie dlaczego ten wygrał itd. Moz ktoś się podejmie w przyszłym roku? Zaq dałby radę myślę. Parawany sa spoko choc w tym roku używałem na plaży igloo . Szkoda że nie ma już koszy wiklinowych....

Awatar użytkownika
matsyb
Posty: 87
Rejestracja: 01 cze 2013, 11:51
Lokalizacja: Turawa
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post22 sie 2015, 16:48

Rigus pisze:Nie miałem okazji byc na żadnym fuordzie i taki edit zawsze coś ;). Brakuje mi całych heatow z omówieniem żeby kumac bardziej tricki i ogólnie dlaczego ten wygrał itd. Moz ktoś się podejmie w przyszłym roku? Zaq dałby rade..

Dokładnie, też z chęcią bym zobaczył taką relację z heat'mi....ogólnie filmik bardzo przyjemnie się oglądało ale to taki kolejny yt'owy twòr. :D peace!

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 sie 2015, 10:11

Dziękuje za opinie co do filmu. 8)

Film jest zrobiony "dla zajawki", w wolnym swoim czasie, gdzie zamiast pływać - nagrywałem. Druga rzecz zrobiony własnymi środkami, poświacając swój prywatny czas, bez sprzętu takiego by realnie nagrywać dalsze perspektywy/skoki/ujęcia. Kto działa na gopro 3 lub 4, doskonale zna ich ograniczenia. Co innego jak są budżety, sprzęt i operatorzy (a to co piszecie to zupełnie inna produkcja o czym może wspomnieć raczej Mleczny). Generalnie też robie produkcje komercyjne czy innym sprzetem, innym scenario i nie TYLKO do YT. Ale to zupełnie inna para kaloszy i nie tutaj o tym.

Tutaj - bardziej wolałbym się trzymać w swoich filmach części backstage, z elementami rozrywki i dystansu /żeby nie było tak serioznie. Takie filmy to pewien rodzaj reportażu z elementami humoru. Relacje z zawodów, heat'y czy wyjaśnienia tricków zostawiam już innym, organizatorom lub wynajętych przez nich ekipom/ludziom/mediom. Jeśli widzicie taka potrzebę być może trzeba na to zwrócić uwagę organizatorom , by takie produkcje też pojawiły się realizowane przez Mlecznego. Rozumiem że nie przyzwyczajonym do YT nie musza się podobać te filmy ale... robie swoje bo to po prostu lubie i bawie się tym, majac do siebie dużo dystansu.

Jeśli kiedyś będe mógł "zeskalować budżetowo" bardziej zaawansowana produkcję moge pomysleć o tych propozycjach (związanych z KS), kilka osob zwracało uwagę. Ale jak mówię, nie wyrywam się. Są inni - lepsi w tym.

bartekdo
Posty: 18
Rejestracja: 22 lis 2013, 20:31
Deska: Cabrinha
Latawiec: Cabrinha
 
Post23 sie 2015, 17:13

Całkiem fajny i wesoły videoreoprtaż - :thumbsup:- można się rozbawić. Tak trzymaj - czekam na kolejne , a co do krytyki - smęcić bez wątpieinia wielu potrafi,bo to easy.

Awatar użytkownika
yureksurfer
Posty: 165
Rejestracja: 30 maja 2010, 22:09
Deska: naish
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Kraków
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post23 sie 2015, 19:43

Dobry parawan nie jest zły, ale stawianie go o 6 -rano to tylko w naszej buraczanej ojczyźnie…
Film zły nie jest :thumb: :thumb: na pewno widziałem gorsze...

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 sie 2015, 16:50

Jak już tak sobie dyskutujemy....

trend na gopro i fpp to nie mój wymysł, będzie coraz bardziej powszechny.
Tylko przy lepszych budżetach jest wtedy szansa na ujęcia z drona, z kamery/aparatu cyfrowego czy 2 osoby która daje inne perspektywy do ujęć filmowych. :D :D
Jak to się mówi w branzy filmowej... wszystko zależy od budżetu :lol:

ostatni przykład:
phpBB [video]

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post24 sie 2015, 17:32

zaq pisze:Jak to się mówi w branzy filmowej... wszystko zależy od budżetu :lol:


Nie wiem jak sie mowi w branzy... ale zgodzic sie z Toba nie zamierzam ;-)
Wszystko zalezy od...
1) rezysera
2) pomyslu
3) aktorow
sprzet to raczej kategoria dla snobow, ktorych z racji upowszechniania sie sportow wodnych,
jest w srod nas coraz wiecej :thumbsup:
Dla mnie dobre kino akcji z wody nie opiera sie na jakosci HD :hand:

Pozdro...

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 sie 2015, 18:31

Oczywiście możemy sobie podyskutować akademicko... ale nikt tu nie mówił o HD (?)
Nie mierzmy równych systemów walutowych 1 miarą. Mówię właśnie o skali i rozmachu.... aktorach, ujęciach z różnych perspektyw, operatorze, czas na pisanie skryptów i budowania następstwa czasu/scen. A film który załączyłem własnie jako punkt w dyskusji... że YT, że FPP, że goPro, mieszanie ujęć/z różnych sprzętów.

Oczywiście można nająć operatora, fs700, red camere i co tam jeszcze. Tylko jakoś nie widzę potrzeby by ktoś to robił non profit. Produkcje KS które widać z większym rozmachem czy cieszące oko, nie ma możliwości by odbywały się bez firm zewn lub branżowych (producenci sprzetu). Działając na mniejszą skalę po prostu robi się materiał zupełnie inny.

Zgadzać się ze mną nie musisz, poklasku nie oczekuje.

PS> wszystko zależy od pogody :lol:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

cron