Wakacje na Helu za darmo -> zostań beach boyem!

Poszukiwani instruktorzy, dam pracę, szukam pracy, kursy instruktorskie
dasnsad
Posty: 461
Rejestracja: 13 sie 2011, 19:03
Deska: Clash 138
Latawiec: Razor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post09 maja 2016, 21:27

Cześć,

Szkoła Wake.pl oferuję miejsce w swojej kadrze młodej osobie z zajawką, która chciałaby pomóc w bazie w zamian za nocleg i możliwość pływania/ szkolenia. Oferujemy możliwość pływania na najnowszym sprzęcie Besta 2016 oraz Clash. Dodatkowo zapewniamy zakwaterowanie na campingu oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności :)


Zainteresowanych prosimy o kontakt:
krawczyk12319@wp.pl
tel. 690928259

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 maja 2016, 22:03

Super oferta :shock:
Jest szansa na jedzenie tego co spadnie z stołów?
Wtedy byłoby naprawdę za darmo :thumbsup:

dasnsad
Posty: 461
Rejestracja: 13 sie 2011, 19:03
Deska: Clash 138
Latawiec: Razor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post10 maja 2016, 00:54

Boże, że widzisz i nie grzmisz to forum doprowadza mnie do szału tymi "śmiesznymi" komentarzami i jadem... :doh: :doh: :doh: stary to był tak zabawny komentarz że wybileś mi na czole facepalma. Gratuluję poziom żenady spadł mi na zbyt niski poziom a to się nie zdarza za często, generalnie jest taka niepisana zasada że jeśli coś kogoś nie dotyczy nie powinien się wypowiadać.

Pozdrawiam serdecznie

dasnsad
Posty: 461
Rejestracja: 13 sie 2011, 19:03
Deska: Clash 138
Latawiec: Razor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post10 maja 2016, 01:00

Dodam jeszcze tak od siebie jako osoby prywatnej, że gdyby wszyscy Ci głupio-mądrzy pływali tak dobrze jak tutaj kozaczą to bylibyśmy czołówką świata....

Żeby nie było, że boję się przedstawić
Pozdrawiam
Kamil Krawczyk

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 maja 2016, 08:59

Kamil do takiej oferty to tylko się śmiać lub płakać. Dla mnie to jest żenada by proponować pracę za możliwość potrzymania latawca . Może, aż tak bardzo stary nie jestem ale jak miałem te naście lat 20 lat temu takich "ofert pracy" bez wynagrodzenia nie było. Moim zdaniem wstyd sobie robicie na całą Polskę tym ogłoszeniem. Do tej pory polecałem Was z czystym sumieniem a okazało się że postępujecie jak Janusze biznesu. Chciałbyś by Twoje dziecko "pracowało " za darmo? I co mu powiesz , że to normalne?
Załączniki
porfolio.jpg
porfolio.jpg (219.7 KiB) Przejrzano 4605 razy

dasnsad
Posty: 461
Rejestracja: 13 sie 2011, 19:03
Deska: Clash 138
Latawiec: Razor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post10 maja 2016, 14:03

Rigus to bedzie moj ostatni post w tej dyskusji i chcialbym ja zakonczyc.
1. Oferta cieszy sie sporym zainteresowaniem za co bardzo dziekujemy widac ze trafia do ludzi mlodych.
2. Nie kazdy ma na tyle bogatych rodzicow zeby potrafili wlozyc kilka lub kilkanascie tysiecy zlotych na sprzet dodatkowo dolicz sobie pobyt na campingu wiec liczac za caly sezon moze wyjsc kilkadziesiat tys zlotych.
3. Rozumiem fakt tego ze oferta moze nie interesowac ludzi starszych z rodzina ale jak widac cieszy sie powodzeniem wsrod mlodych.
4.Dodatkowo nie gwarantujemy trzymanie latawca jak to probujesz zainsynuowac a pelne szkolenie na najnowszym sprzecie + mozliwosc plywania i spedzenia wakacji w jednej z największych baz w Polsce i nabranie doswiadczenia.
5. Co do pracy 20 lat temu to moje dziecko mogloby wyjechac na truskawki lub budowe lub do sklepu i harowac po 8h dziennie gdzie odlozy jakies grosze za ciezka prace a my dajemy szanse na zyskanie doswiadczenia i zostanie asystentem instruktora i prace w przyszlym roku.

Podsumowujac wolalbym chyba zeby moje dziecko spedzilo wakacje na plazy gdzie przygotuje sie do przyszlej pracy nabralo doswiadczenia a ja zaplace za samo jedzenia a po pewnym czasie bedzie moglo zrobic sobie papier instruktora za swoje pieniadze a nie te wyzebrane od mamusi plus spedzi czas z fajnymi ludzmi z zajawka na plywanie i bedzie dobrze wspominalo swoje wakacje a nie wroci zaharowane z tysiacem zlotych w reku.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze ucialem dyskusje.

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 maja 2016, 17:57

Ok rozumiem Wasze racje ale dla mnie jest ładne tłumaczenie wyzyskiwania ludzi i zapewnienia sobie , już nawet nie taniej, a darmowej siły roboczej.

peace


Wróć do „Praca dla Surfera”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron