Pablo- Czemu usuwasz posty swoich użtkowników

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 cze 2016, 19:37

zaaaak pisze:Nie wystarczy klauzura w regulaminie, że "właściciel forum nie bierze odpowiedzialności na posty użytkowników"? Bo to trochę tak, jakbym chciał pozwać operatora telefonicznego że hakerzy zainstalowali wirusa który wysłała smsy z telefonu za 100pln do Honolulu.
Na szczęście "internet nie zapomina" :wink:


Nie będę komentował bo i komentarz może być użyty przeciwko adminowi :roll: ale taka klauzula jest.

Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post02 cze 2016, 19:47

No to mamy wszystko tak wyjaśnione że aż żal dup.. ściska :clap:

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 cze 2016, 20:53

Jacek olsztyn pisze:No to mamy wszystko tak wyjaśnione że aż żal dup.. ściska :clap:


to przeczytaj sobie post na poprzedniej stronie, bo chyba przeoczyłeś :roll:

Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post02 cze 2016, 21:01

admin pisze:
Jacek olsztyn pisze:No to mamy wszystko tak wyjaśnione że aż żal dup.. ściska :clap:


to przeczytaj sobie post na poprzedniej stronie, bo chyba przeoczyłeś :roll:

Czytałem, czytałem! Ach ci prawnicy, dobrze że nie wywożą do lasu.

paralizator
Posty: 730
Rejestracja: 14 wrz 2008, 18:08
Deska: Joke
Latawiec: Razor 13,11,9
Lokalizacja: wAWA
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 cze 2016, 16:41

Trzeba być naprawdę tępym typem żeby nie rozumieć tego co pisze admin. Jak się nie podoba to własne forum otwórz i je moderuj a nie głupie odcinki spiesz.

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post03 cze 2016, 18:29

A ja się solidaryzuję z Olsztynem. A "co pisze admin"?
Ale w tej kwestii niezbyt ważne jest co pisze, ale co robi, a w zasadzie co usuwa i dlaczego? Bo kolega go postraszył?

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post03 cze 2016, 18:36

paralizator pisze:Trzeba być naprawdę tępym typem żeby nie rozumieć tego co pisze admin...

myślę że kolega zrozumiał, a Ciebie proszę o więcej szacunku dla innych użytkowników...nie jesteśmy na onecie...

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post03 cze 2016, 19:09

A dla wiernych marce RIP CURL, rzetelny dystrybutor w Polsce to znowu PM SPORT

andrzej
Posty: 129
Rejestracja: 02 sty 2004, 19:55
Dostał piwko: 1 raz
 
Post03 cze 2016, 22:43

Pablo , na Twoim miejscu nie martwiłbym się o prawników Rip curla ,bo to tej firmy nie dotyczy i myślę że nawet nie wiedzą o istnieniu tego forum . A wszystkie posty o dymaniu nas na kasę powinny wisieć na samej górze ku przestrodze dla innych i z przyzwoitości jeśli chodzi o Ciebie . Będąc szczerym, to my i nasze posty tworzą to miejsce . Pomyśl o tym .

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 cze 2016, 00:41

apek pisze:... Bo kolega go postraszył?


Ale który kolega? Kolega Smokie, czy kolega Wenzel? Bo już się pogubiłem. Bardziej lubię kolegę Smokiego czy kolegę Wenzla? Mam policzyć, z którym więcej drinków wypiłem, czy niby jak? A może, z którym częściej rozmawiam przez telefon. A może ten który się pojawia wyżej na liście znajomych na FB? A może średnia ważona ze wszystkiego? Nigdy tego nie rozkminiałem, ale może forumowicze pomogą :lol:

Kurcze boję się, że zaraz jakiś Sherlock jednak odkryje, że najbardziej powinno mi zależeć na wspieraniu Wenzla, więc dlaczego skasowałem wątek? Przecież to zupełnie nielogiczne.

Panowie - "z przyzwoitości" (jak to nazwał Przedmówca) wykupcie każdy po domenie internetowej (w promocji złotówka za rok) i głoście tam prawdę! Jak również na Facebooku, twitterze czy nawet naszej-klasie jeśli taka jeszcze istnieje. Dajcie coś od siebie a nie tylko hate...

PS: Oferta chodzenia za mnie na rozprawy nadal aktualna.

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post04 cze 2016, 01:15

No to kto cię przestraszył Smokie, czy Wenzel, czy jakaś mafia groziła Ci sądem? Dla mnie problemem w tym wątku jest brak szacunku dla wszystkich forumowiczów, brak możliwości podzielania się swoimi niedobrymi doświadczeniami. Wiem że w sprawie Rip Curl dokonano defraudacji i zaangażowani w ten biznes wiedzą kto jest temu winien, ale nie koniecznie wie o tym kiter, a nawet forumowicz. Obowiązkiem kierowanym przyzwoitością, każdego forumowicza, jest informowanie o tego typu przekrętach, w tym tych z etykietą biznes, a przede wszystkim admin. Forum administrowane przez Ciebie zyskało pewne zaufanie, ma tradycje i musisz go szanować i jego użytkowników. Czy aby na pewno moja opinia w tej sprawie jest hejtem?

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post04 cze 2016, 01:51

admin pisze:
apek pisze:... Bo kolega go postraszył?


Ale który kolega? Kolega Smokie, czy kolega Wenzel? Bo już się pogubiłem. Bardziej lubię kolegę Smokiego czy kolegę Wenzla? Mam policzyć, z którym więcej drinków wypiłem, czy niby jak? A może, z którym częściej rozmawiam przez telefon. A może ten który się pojawia wyżej na liście znajomych na FB? A może średnia ważona ze wszystkiego? Nigdy tego nie rozkminiałem, ale może forumowicze pomogą :lol:

Kurcze boję się, że zaraz jakiś Sherlock jednak odkryje, że najbardziej powinno mi zależeć na wspieraniu Wenzla, więc dlaczego skasowałem wątek? Przecież to zupełnie nielogiczne.

Panowie - "z przyzwoitości" (jak to nazwał Przedmówca) wykupcie każdy po domenie internetowej (w promocji złotówka za rok) i głoście tam prawdę! Jak również na Facebooku, twitterze czy nawet naszej-klasie jeśli taka jeszcze istnieje. Dajcie coś od siebie a nie tylko hate...

PS: Oferta chodzenia za mnie na rozprawy nadal aktualna.

Jeden założył wątek i oskarżał , drugi był w nim oskarżany ( kolejność losowa), który to jest który, już się pogubiłem, ale cóż jestem z tych co nie rozumie co pisze admin.

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post04 cze 2016, 08:43

apek pisze:[
Jeden założył wątek i oskarżał , drugi był w nim oskarżany ( kolejność losowa), który to jest który, już się pogubiłem, ale cóż jestem z tych co nie rozumie co pisze admin.


Też tego zupełnie nie rozumiem- nic z tych postów nie wynika, interpretować je można jak wiersze na maturze...

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 cze 2016, 23:20

Zasadniczo powinno się wskazać pierwszego kto zawinił, bo łańcuszek nas nie interesuje - kto potem, komu co powiedział przez telefon itd.. Jeśli RipCurl przeszedł do PMSportu to znaczy że zapewne Ci co władali RipCurl Polska dali ciała, a reszta pośredników przy okazji została ostrzyżona jak owieczki między innymi tu na forum.

pl. Olsztyn, chyba nie wszyscy złapali wydźwięk tego zdania :) "No to mamy wszystko tak wyjaśnione że aż żal dup.. ściska". :) :) :)

Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post06 cze 2016, 23:59

eska pisze:Zasadniczo powinno się wskazać pierwszego kto zawinił, bo łańcuszek nas nie interesuje - kto potem, komu co powiedział przez telefon itd.. Jeśli RipCurl przeszedł do PMSportu to znaczy że zapewne Ci co władali RipCurl Polska dali ciała, a reszta pośredników przy okazji została ostrzyżona jak owieczki między innymi tu na forum.

pl. Olsztyn, chyba nie wszyscy złapali wydźwięk tego zdania :) "No to mamy wszystko tak wyjaśnione że aż żal dup.. ściska". :) :) :)

Kto czytał usunięty wątek bez problemu zrozumiał kto jest przekrętem, a kto jest przekręconym, a przekręcony nie krzyczał "łapać złodzieja" tylko przestrzegał innych, a usunięcie wątku i wyjaśnienia Pabla parę osób zagotowało.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości