Pablo- Czemu usuwasz posty swoich użtkowników

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
andrzej
Posty: 129
Rejestracja: 02 sty 2004, 19:55
Dostał piwko: 1 raz
 
Post01 cze 2016, 00:14

Co jest grane , usuwasz niewygodne posty skierowane jak myślę przeciwko Twojemu kolesiowi .Psełdo cwanik wydymał na kasę jednego z nas , a ty go ewidentnie chronisz . Myślałem że w naszym środowisku nie ma lepszych i gorszych Polaków . ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

andrzej
Posty: 129
Rejestracja: 02 sty 2004, 19:55
Dostał piwko: 1 raz
 
Post01 cze 2016, 00:22

Ps. Mam nadzieje że tego nie usuniesz , a odpowiesz ?

KubaRozruba
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2009, 13:51
 
Post01 cze 2016, 07:57

Z kad zwykli uzytkownicy niezwiazani ze ''srodowiskowa smietanka'' maja sie dowiedziec o grasujacym oszuscie/naciagaczu jesli nie z forum? Administrator usuwajac posty informujace i ostrzegajace o tym frajerze jawnie wspiera jego proceder i jest wspolodpowiedzialny za kolejnych potencjalnych pokrzywdzonych.

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 cze 2016, 10:23

mam nadzieję że forum nie zapomni użytkowników którzy dopuszczają się czynów niezgodnych z prawem i będzie żyło własnym życiem .
A zwłaszcza tak znanych i będących MODERATOREM tego forum ! Jak ktoś może być moderatorem forum dopuszczając się takich czynów ?
Skoro dystrybutor Rip Curl i jego przedstawiciele handlowi dopuszczają się defraudacji powierzonych im środków pieniężnych
dlatego trzeba ( nawet należy) przestrzegać innych użytkowników forum aby nie popełnili tego błędu co ja i nie dali się nabrać na słodkie słówka .
Czy to forum wyznają poniższą zasadę ?
"W dzisiejszych czasach:
Człowiek z Zasadami = Naiwny Głupiec,
Bezczelny Oszust = Kreatywny Biznesmen na czasie.
A ufność niewinnych jest największym darem dla kłamcy
"

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 cze 2016, 11:18

:thumbsup: dobrze napisane ;)
a dodatkowo zamiast usuwać tamten temat, to Pablo powinien go przypiąć u góry .
należy tępić takich oszustów

Awatar użytkownika
danieli68
Posty: 164
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:50
Deska: North Jaime, SU-2 SPLIT
Latawiec: Radar, Switchblade, Roca
Lokalizacja: Myszków
Dostał piwko: 2 razy
 
Post01 cze 2016, 11:41

Czytałem tamten wątek i nigdy nie pomyślałbym, że taka firma pozwala sobie na takie "wałki". Szkoda mi tylko wenzela bo to naprawdę solidna firma. Jak widać w każdym biznesie znajdzie się czarna owca, która sp.... wizerunek i zaufanie. Ja na pewno nie kupię nic tej firmy z naszej polskiej dystrybucji. Chociaż tak mogę się zsolidaryzować z poszkodowanym. Usunięcie tego postu to też świadczy o administratorze. Wcale się nie dziwię, że starzy wyjadacze opuścili to forum - trudno ciągle kogoś "poklepywać" i uważać żeby nie przesadzić w opiniach.

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post01 cze 2016, 12:08

Oby się nie odbiło na interesie wenzel, chociaż tego ci życzę. A co do znikających topików...brawo...

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 cze 2016, 14:58

wenzel pisze:A zwłaszcza tak znanych i będących MODERATOREM tego forum ! Jak ktoś może być moderatorem forum dopuszczając się takich czynów ?

O co chodzi? Może ktoś rozwinąć temat?
Jestem moderatorem i nie chciałbym aby ktoś kojarzył mnie z powyższym.

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 cze 2016, 15:09

spokojnie Marku o kogo innego chodzi Ty czysty jak łza .

Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post01 cze 2016, 17:58

Jego podwórko, jego koledzy i niewygodne tematy znikają.

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 cze 2016, 22:13

Kolega, kolegą...ale Pablo też zdaje się Painki jakieś teraz ogarnia, to może i lepiej gdyby topic został 8)
Z resztą chciałbym poznać szczegóły od strony sklepu/importera ze skasowanego topicu.

Ajjj soryy topic, o którym myślałem dalej wisi, no to w takim razie ciekawe, o co się rozchodzi :roll:

shoko
Posty: 81
Rejestracja: 23 cze 2008, 22:54
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post02 cze 2016, 10:42

to przykre jesli admin moderuje nasze forum ktore przeciez my tworzymy pod katem swoich znajomosci i interesow :( a z tego co widze zdarza sie to tutaj nie pierwszy raz

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 cze 2016, 13:19

shoko pisze:to przykre jesli admin moderuje nasze forum ktore przeciez my tworzymy pod katem swoich znajomosci i interesow :( a z tego co widze zdarza sie to tutaj nie pierwszy raz


SWOJE,dla nas,ale SWOJE

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 cze 2016, 19:13

Panowie nie wiem po co te dywagacje skoro zupełnie rozmijacie się z prawdą :naughty:

Skasowałem wątek, bo po n-tym mailu jednej firmy na prawdę nie chce mi się marnować czasu na miliony maili, użeranie się z prawnikami, straszeniem prawnikami, sądami, rozprawami, ultimatami, paragrafami i tym podobnymi przyjemnościami. Wolę już marne 10 węzłów na zatoce niż siedzieć cały dzień w sądzie, na sprawie z którą nie mam nic wspólnego.

Jak macie na to ochotę to z przyjemnością mianuję śmiałka moderatorem od takich tematów i reprezentantem w sądzie. To co jakiś forumowy mecenas chętny?

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post02 cze 2016, 19:22

Nie wystarczy klauzura w regulaminie, że "właściciel forum nie bierze odpowiedzialności na posty użytkowników"? Bo to trochę tak, jakbym chciał pozwać operatora telefonicznego że hakerzy zainstalowali wirusa który wysłała smsy z telefonu za 100pln do Honolulu.
Na szczęście "internet nie zapomina" :wink:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości