Kiteforum.pl - quo vadis?

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 gru 2016, 13:50

przemjas pisze:Coś mi zajeżdża ten cały temat już próbą rewolty i przejęcia władzy nad kiteforum. Czyżby dobra zmiana dotarła też tutaj? :lol: :lol:


Hehe, to nie walka ze spamem tylko z adminem :?: ależ ja jestem mało spostrzegawczy :doh: :lol:

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 gru 2016, 13:57

Niektóre posty na to wskazują ;) Wczytaj się dobrze ;) :lol: :lol:
Partia ma wszędzie swoich TW ;) i tylko czekają ..... :lol: :lol: :lol:
sorrry za off. Idę dalej sprzątać ten forumowy spam syf ...

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 gru 2016, 15:24

Pablo pisze:Hehe, to nie walka ze spamem tylko z adminem :?: ależ ja jestem mało spostrzegawczy :doh: :lol:

Mało spostrzegawczy ale za to kręciołek niezły również.
napisałem Ci dwa tygodnie temu na maila prosbę abys zrobił coś z tym forum albo sie poddał bo fatalny z Ciebie admin.
cały czas mówię, że jesteś złym adminem bo manipulujesz, usuwasz niewygodne Ci posty lub tematy.
A ponad wszystko nic nie robisz.
W końcu wybudzony z letargu coś tam zacząłeś robić i oczekujesz że mamy Ci za to bić brawo? Przecież to nikt inny ale tylko Ty dopuściłeś do 10tys spamowiczów. Czemu Toby tego nie ma?
Bo dba cały czas o swoje.
A Ty tylko jak dostaniesz kopa.
Proste.
Smutne jest to, że nie odpowiadasz na merytoryczne pytania a jednocześnie schodzisz to poziomu kpin albo przenosisz uwagę forumowiczów na mój status - jakby to kutfa miało jakiś związek z Twoim niedbalstwem :doh:

Tak - jeszcze raz napisze - to forum zasługuje na lepszego admina niż Pablo.

Teraz sobie pokpisz ze mnie, coś tam polikwidujesz, rzucisz piwkiem jakiemuś pochlebcy a za rok znowu będziemy mieli te same problemy.
Słabe...

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post02 gru 2016, 15:49

apek pisze:to może da się zrobić żeby offtopic nie wyskakiwał w nowych postach ? byłoby wygodniej i wtedy niech sobie tam piszą co chcą i ile chcą


Zgadzam się w 100%, pogrzebię zaraz w kodzie.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 gru 2016, 16:18

@BraCuru - może przeoczyłeś w moich postach ale pisałem, że wprowadziłem zabezpieczenia antyspamowe. Jak chcesz podesłać parę ciekawych linijek w php, które jeszcze polepszą moje rozwiązania to wdroże je w tej samej chwili :).

Rozumiem, że teraz cokolwiek nie zrobię to i tak będziesz pisał jak mantrę, że admin jest zły, licząc że to skasuję i będziesz używał argumentu, że kasuję Twoje posty. A może licząc, że oddam forum we władanie komu innemu (pytanie retoryczne).

Nota bene masa użytkowników już pozgłaszała wykrzyknikiem spamerów - cały czas czekam, ŻE DOŁĄCZYSZ DO TEJ AKCJI! Przecież zależy Ci na fajnym forum. Na prawdę zachęcam! Dlaczego nie zrobić czegoś konstruktywnego wspólnie, zamiast dzielić? Posty zgłaszają "zwykli" użytkownicy, którym zależy na tym forum i jestem pewien, że nawet w przypływie emocji nie będą mi za to wystawiali rachunku.

...chyba że jedyne do czego teraz dążysz do tak na prawdę obalenie admina i stąd ta cała akcja.

ale przecież chyba tak nie jest, więc zgłaszaj posty i zróbmy to forum wspólnie lepszym.

Napiszę jeszcze raz - BraCuru - dołącz do akcji "zgłoś spammera"

PS: też dostaniesz ode mnie piwko ;)

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post02 gru 2016, 17:01

Pablo, nie wiem jak Bra ale ja zgłaszałem posty ze spamem wielokrotnie, podejrzewam że inni użytkownicy też ... po jakimś czasie przestałem to robić ponieważ nie przynosiło to żadnego rezultatu. Miło że w końcu zainteresowałeś się swoją własnością bo już się nie dało tego czytać, pozostaje mieć nadzieję że ten stan potrwa dłużej :wink:

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 gru 2016, 17:06

zaaaak pisze:Pablo, nie wiem jak Bra ale ja zgłaszałem posty ze spamem wielokrotnie, podejrzewam że inni użytkownicy też ... po jakimś czasie przestałem to robić ponieważ nie przynosiło to żadnego rezultatu. Miło że w końcu zainteresowałeś się swoją własnością bo już się nie dało tego czytać, pozostaje mieć nadzieję że ten stan potrwa dłużej :wink:


Biję się w pierś, w pewnym momencie spam zalał forum i nie dało się tego ogarnąć, ale po aktualnych poprawkach powinno być OK i zgłoszenia robimy na bieżąco ;). Dzięki Zaaaak!

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post02 gru 2016, 17:31

Haha! W końcu jakaś "mini kłótnia" na forum. Dobrze, że coś się dzieje- chyba każdy kto nie zaglądał tu od dawna przypomniał sobie jak to kiedyś było.

@Kub Coś dziwnego tam napisałeś rzeczywiście. To forum bez użytkowników jak Ziomek itd, którzy mają niebywałą zdolność wyrażenia jakiejś bardziej kontrowersyjnej opinii będzie TOTALNĄ NUDĄ. Nikomu się nie chce czytać o tym, że wszystko gra, że wszyscy się zgadzają i ogólnie wszystko jest jak najbardziej cudowne. Zarzygać się można na śmierć od takiej bezpłciowej nudy.

Poza tym...
Walka ze spamem musi nadal trwać. Fajnie, że ludzie się w to angażuję. Czy Pablo wymyślił coś nowego? Zobaczymy pewnie niedługo czy przyniesie to jakieś skutki.

Jeżeli chodzi o mnie to denerwują mnie takie pojedyncze fajne wątki, które nie mają żadnej kontynuacji i giną mimo, że temat jest zawsze aktualny. Byłem kiedyś też na innym forum związanym z akrobatyką i tam (podobna ilość użytkowników) trochę inaczej to działało. Tak naprawdę na głównym forum mieli może z 8 najbardziej popularnych wątków, w których każdy cały czas coś postował. Super to było bo dyskusja nigdy nie gasła i łatwiej też było wyszukać ciekawe rzeczy.

U nas ostatnimi czasy tworzy się za dużo osobnych wątków- takich na jeden raz. Czy możecie na to zwracać uwagę ??? :pray: :pray: :pray:
Jest np wątek o OLD SCHOOL. Niech tam trafia wszystko z tym związane. Po co tworzyć kolejny wątek w stylu "Toby wypuszcza nowe video". Należy uprościć jak najbardziej się da te struktury. Forum dzięki temu odżyje.

jak to mówią...
peace

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 gru 2016, 19:12

Pablo pisze:Biję się w pierś, w pewnym momencie spam zalał forum i nie dało się tego ogarnąć, ale po aktualnych poprawkach powinno być OK i zgłoszenia robimy na bieżąco ;). Dzięki Zaaaak!

Tego własnie mi brakowało - szczere uderzenie się w pierś.
Gdybyś zaczął od tego inaczej bym się zachowywał.

Zaaak ma w 100% rację. Widząc Twoją bezczynność i jednocześnie zaangażowanie w promowaniu swojej sprzedaży tez mi się odechciało włącznie z moderowaniem działu bezpieczeństwo.
Proszę nie czyń mnie winnym, że teraz nie zgłaszam spamu bo uważam, że to syzyfowa praca przy źle zorganizowanym forum.
Jak zobaczę, że kf.pl działa jak kf.com to możesz liczyć na moją aktywność. Po prostu szanuję swój czas i uważam, że nie potrzebujesz robić akcji jak za PRL pt "pomożecie?"
Wystarczy, ze admin dobrze zorganizuje walkę ze spamem. Patrz jak to robi Toby - nie apeluje o pomoc tylko sam działa :idea:

przemjas pisze: Jak to jest do tej pory tyle lat (od 2003r ?) było ok, teraz nagle nie pasuje?
Coś mi zajeżdża ten cały temat już próbą rewolty i przejęcia władzy nad kiteforum. Czyżby dobra zmiana dotarła też tutaj? :lol: :lol:

Przemjas - Ty jako moderator piszesz powyższe :pray:
No to proszę przejrzyj poniższe wszystkie strony i proszę nie pisz tanich populistycznych postów o "dobrej zmianie" bo nikt nie chce polityki ani religii na tym forum.
Polecam lekturę a wyjdzie rzeczywisty obraz komu zalezy na forum.
2006: viewtopic.php?f=16&t=55572&hilit=spam
2010: viewtopic.php?f=16&t=55572&hilit=spam
2014: viewtopic.php?f=14&t=55498&hilit=spam
szczególnie ten ostatni watek dedykuję Tobie i dwa cytayty z niego:
BraCuru pisze:Taką osobą był Przemjas i jak działał to był 100% skuteczny. Nie było żadnego spamu. Tak to przynajmniej pamiętam.
Na pewno kosztowało go to kupę czasu i za to wielkie dzienks :thumb:
Jak to teraz jest Przemjas?

przemjas pisze:uff usunięty ten spam.
ale faktycznie Pablo coś musisz zrobić, dużo czasu schodzi na usuwanie badziewia.



@ Pablo
A w tej chwili to tak wygląda, że zaniedbałeś forum, ten wątek zmotywował Cię do uporządkowania bałaganu, zacząłeś przeciwdziałać i od razu oczekujesz na wyrazy miłości z tego powodu przy okazji robiąc ze mnie czarny charakter.
Cierpliwości pliss i więcej stonowania jak w Twoim powyższym wpisie - tego oczekujemy od admina.
Zobaczymy ja będzie forum wyglądało za parę miesięcy.

Rozumiem, że nie chcesz oddać roli Admina - w takim razie kontynuuj ale z poszanowaniem użytkowników :pray:

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 gru 2016, 20:09

Bra to nie był atak na nikogo. Napisałem to w żarcie dla rozładowania ciśnienia, ale chyba dopompowałem trochę :/
Fakt usuwałem kiedyś spam i było ciężko, ale miałem czas to dla dobra forum robiłem to. I jak bedę miał czas to będę to robił dalej. Nie jestem pełnoetapowym moderatorem. Nie administruję tego forum, nie mam udziałow ani temu podobnych.
Nie trzymam niczyjej strony. Faktem jest i też tak uważam że spam psuje forum, ale miejmy nadzieję że Pablo już sobie z tym poradził. Narazie zgłaszajcie spam jak zobaczycie. Uporządkować potem posty i zreorganizować trochę działy też by się przydało.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 gru 2016, 20:52

przemjas pisze:Bra to nie był atak na nikogo. Napisałem to w żarcie dla rozładowania ciśnienia, ale chyba dopompowałem trochę :/

Dzienks za wyjaśnienie.
Jest mi lżej ale nie ukrywam, że nie lubię dygresji politycznych, futbolowych i religijnych na tym forum.
Mamy mało polityki na co dzień w pracy, szkole, na swoich fejsach, demonstracjach czy innych mszach?!
Proszę nie schylajmy się do tak podłego poziomu.
Zostawmy to specjalistom ;)

przemjas pisze:Nie jestem pełnoetapowym moderatorem. Nie administruję tego forum, nie mam udziałow ani temu podobnych.

Doskonale wiem - tym bardziej mnie zaskoczyło Twoje twierdzenie, że nigdy nie było problemu ze spamem.
Dzięki jeszcze raz za sprostowanie i :thumb: za Twoje skuteczne działania.

heja banana
Posty: 277
Rejestracja: 03 lis 2009, 17:28
Deska: Nobile T5
Latawiec: Best Kahoona
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post02 gru 2016, 21:43

takiej dyskusji od dawna na tym forum nie widziałem :)

Jeszcze tylko zrobić akcję "Ziomek wróć" i będzie jak dawniej :D

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 gru 2016, 10:08

AlMastar pisze:Zgadzam się w 100%, pogrzebię zaraz w kodzie.

AlMastar - czy jesteś moderatorem?
Na pewno ktoś zmienił kody i uwzględnił poniższe :clap:
BraCuru pisze:4. Teraz fajny pomysł - NOWE POSTY nie uwzględniałyby działów: BIZNES, GIEŁDA, OFERTY pracy i wczasów oraz SMIETNIK.
Po prostu klikam NOWE POSTY i widzę te bardziej interesujące posty a nie tysiące ogłoszeń! Zupełnie inaczej odbierałbym to forum! A WY?


Miło teraz wejść na NOWE POSTY.
Czy nasz dobry anioł kodujący może potwierdzić jakie działy zostały wykluczone z tego skrótu?

A propos moderatorów - Pablo mógłbyś kiedyś (jeśli pacjent przeżyje amputację gangreny) aktualizować :
memberlist.php?mode=group&g=4

Pablo pisze:Stąd pisałem o stackoverflow.com (nie wiem czemu tak stanowczo zdissowane przez BraCuru :roll: ), które jest modelowym przykładem premiowania rzeczowych odpowiedzi i wartościowych użytkowników. Użytkownicy oceniają odpowiedzi a najtrafniejsze odpowiedzi są dużo bardziej widoczne niż te niemerytoryczne.

Przecież Ci wyjaśniłem, że kf.pl potrzebuje w pierwszej kolejności szokowej terapii po ewentualnej udanej amputacji spamu a nie szmineczek dla trupa.
Nie ma nic przeciwko stackoverflow ale po autentycznym wyleczeniu forum.
Tak przy okazji przypominasz sobie kto walczył i w końcu wywalczył system piwek-podziękowań na tym forum?

heja banana pisze:Jeszcze tylko zrobić akcję "Ziomek wróć" i będzie jak dawniej :D

Dodałbym:
PINIO
ESKA
SMOKIE

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post03 gru 2016, 10:23

ktoś (Pablo pewnie bo chyba on kod zmienia) zamiast zacytować mój post go edytował - nie mam na tym forum mocy sprawczej oprócz jednego wprowadzonego w życie dobrego pomysłu :)

teraz drugi pomysł to przearanżowanie działów, żeby było ich mniej

trzeci co do dodania moderatorów widzę nie jest rozpatrywany ?

czwarty co do większego udzielania się użytkowników już zależy tylko od tych bardziej doświadczonych ... niby chcecie żeby forum żyło a gość na pytanie gdzie jechać w święta dostaje odpowiedź tylko ode mnie gdzie między świętami na kite byłem raz :doh:

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post03 gru 2016, 12:10

BraCuru pisze:Dodałbym:
PINIO
ESKA
SMOKIE

bądźmy fair, dodalbym:
Fuu


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości