Sprzedawca na allegro dziedzic183 - UWAGA!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post14 lut 2017, 18:32

JanuszD pisze:
Mary.dk nie rozumiem o co Ci chodzi. Masz jakiś cel w bezsensownym obrażaniu mnie?
Napisałem, bez złośliwości, że masz narzędzie, które ułatwia administrowanie kf, z którego możesz korzystać. Zachęcam.


Po mniej więcej dwóch godzinach, po zauważeniu tematu, wykasowano dane osobowe.

Nie jest rolą kf weryfikacja czegokolwiek. Każdy może sobie sam wyciągnąć wnioski i tyle.

Temat można przenieść w inne miejsce, jeśli bardzo kogoś kole w oczy na forum głównym.


:offtopic: :spam: :stop: :offtopic: :spam: :stop: :offtopic: :spam: :stop: <piwo>

Pozdro...

Awatar użytkownika
skompy
Posty: 224
Rejestracja: 12 lis 2010, 15:49
Deska: nobile 50/50
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post14 lut 2017, 19:30

Po co tyle złośliwości, przecież są walentynki :oops:

besttaste
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2007, 16:11
Postawił piwka: 1 raz
 
Post14 lut 2017, 22:52

Sprawa jest zakończona i wyjaśniona. Chciałem ostrzec wszystkich potencjalnych klientów przed zakupami u Dziedzic183 bo gdy powstaną problemy to żal go ściska i nie dostosowuje sie do prawidłowego opisu a do tego rzuca smrodami i obelgami w stronę kupującego - po co? Tylko po to by sobie sam pokazać jaki on jest zajebisty. Dla mnie tacy ludzie sa przegrani!

Ponad 300 opinii z których 70 jako sprzedający, reszta jako kupujący. Płacąc za sprzęt nie trudno o pozytywna opinie ;)

A kto sprzedaje i nie opisuje błędy/wady pózniej ma zakładane spory. Prosta piłka. Aloha

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post15 lut 2017, 08:59

mary.dk pisze:
JanuszD pisze:
Mary.dk nie rozumiem o co Ci chodzi. Masz jakiś cel w bezsensownym obrażaniu mnie?
Napisałem, bez złośliwości, że masz narzędzie, które ułatwia administrowanie kf, z którego możesz korzystać. Zachęcam.


Po mniej więcej dwóch godzinach, po zauważeniu tematu, wykasowano dane osobowe.

Nie jest rolą kf weryfikacja czegokolwiek. Każdy może sobie sam wyciągnąć wnioski i tyle.

Temat można przenieść w inne miejsce, jeśli bardzo kogoś kole w oczy na forum głównym.


:offtopic: :spam: :stop: :offtopic: :spam: :stop: :offtopic: :spam: :stop: <piwo>

Pozdro...


Widzę, że preferujesz pismo obrazkowe. Może będzie łatwiej:
pismo obrazkowe.jpg
pismo obrazkowe.jpg (15.83 KiB) Przejrzano 2211 razy


Zachęcam do używania. Jeśli potrzebujesz dokładniejszych instrukcji zapraszam na priv.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron