Sprzedawca na allegro dziedzic183 - UWAGA!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
besttaste
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2007, 16:11
Postawił piwka: 1 raz
 
Post14 lut 2017, 14:14

Witam,

Chcialbym wszystkich potencjalnych osob kupujacych sprzet na allegro ostrzec przed sprzedajacym DZIEDZIC183.

xxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxx

Numer telefonu do jego syna (ktory sprzedaje latawce): xxxxxxxxx

Nie opisuje sprzetu prawidlowo, obraza wielokrotnie kupujacego i dopiero 2 miesiace po zakupie latawca spor zostal zakonczony. Od razy po tym dostalem wiadomosc od sprzedajacego DZIEDZIC183: "Dziekuje za zakonczenie sporu. PS. pier*** sie :)"

Dla nie wierzacych moge wrzucic fotke.

Latawiec dotarl wilgotny/lekko mokry i widac bylo, ze taki zostal spakowany jeszcze z piaskiem. No i torba/plecak byla rozerwana. Allegro przyznalo racje i zablokowalo mu konto a on musial ujawnic swoja prawdziwa osobowosc.

OSTRZEGAM i NIE POLECAM!

Aloha i udanych handlow rzycze ale u tego juz nigdy nic nie kupie i odradzam kazdej innej osobie.

besttaste
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2007, 16:11
Postawił piwka: 1 raz
 
Post14 lut 2017, 14:24

Widac na allegro zostal zmuszony do zalozenia nowego konta bo allegro mu przez spor zablokowalo konto.

BDZIEDZIC183 - 0 opinii. Takze ODRADZAM a ma troche sprzetu na sprzedaz:

http://allegro.pl/listing?string=dziedz ... i-1-3-1025

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post14 lut 2017, 14:24

właśnie puściłem przelew na kite dla dzieci, liczę jednak że dojdzie tak jak był opisany, jak by co za kilka dni dam znać

Awatar użytkownika
dziedzic183
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2017, 14:22
 
Post14 lut 2017, 14:52

Jak widać każdy kij ma dwa końce, a kupujący wcale też nie jest bez winy.

Latawiec o którym mowa to best kahoona 10,5 2013r sprzedany za 1200zł - więc normalna cena rynkowa, latawiec w ładnym stanie bez uszkodzeń. - do czego kupujący nie ma zastrzeżeń.
Nie wspomina już o tym że latawiec został wysłany kurierem, a kupujący nie odebrał paczki aż 6 razy, przez co zostałem obciążony przez kuriera, również za przechowanie paczki w centrali a następnie odesłanie jej do nadawcy ok 40zł - za co nie zwrócił pieniędzy.

Po tygodniu od odebrania paczki piszę że worek jest uszkodzony. Pytanie czemu tak późno? Po czym chcę zwrot 50zł - na co niebyłem skory bo naprawę takiego worka można wykonać samemu , lub dać krawcowej do zszycia za 15zł, mimo tego otrzymał pieniądze.

"Latawiec dotarł wilgotny/lekko mokry i widac bylo, ze taki zostal spakowany jeszcze z piaskiem." - tutaj kolejne pretensje kupującego. Nie jest możliwe alby w środku zimy, gdzie ani magazyn ani samochód kuriera nie jest ogrzewany, latawiec nie złapał wilgoci, w szczególności kiedy leży u kuriera ponad 3 tyg z winy kupującego. - przed sprzedażą magazynowany w suchym miejscu.

Jeżeli ktoś jest ciekaw to niech sprawdzi ilość pozytywnych - 373 i negatywnych transakcji 3 ( z czego tylko 1 od 2013r i to wystawiona przez kupującego), konto nie zostało zablokowane przez allegro. Jeżeli komuś nie odpowiada sprzęt zawsze może go odesłać czego ani razu nie zaproponował kupujący.

Taka mała uwaga, udostępnianie danych osobowych jest nielegalne (Zgodnie z art. 51 Konstytucji RP, a także art. 1 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych)
A ja pozdrawiam upierdliwego kupującego i następnym razem polecam słownik języka polskiego przy pisaniu posta ;p
Ostatnio zmieniony 14 lut 2017, 16:31 przez dziedzic183, łącznie zmieniany 1 raz.

besttaste
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2007, 16:11
Postawił piwka: 1 raz
 
Post14 lut 2017, 15:50

I o to ponownie sprzedajacy ukazuje swoje oblicze.

Dla sprostowania ciagle zarzuty w strone kupujacego.

Latawiec nie zstal odebrany az 6 razy bo sprzedajacy wysylal paczeke przez DPD. DPD nie zostawialo awizo, sprzedajacy podal zly numer do kontaktu, nie podal numeru do sledzenia paczki (zrobil to dopiero po pierwszych 3 prob doreczenia gdy sam zaczalem sie zastanawiac gdzie jest paczka, DPD nie kontaktowal sie z odbiorca. Ponownie doplacilem za druga wysylke, tego sprzedajacy nie wspomina a takze, ze mial przelac mniejsza kwote na konto. Nie siedze w domu czekajac na kuriera. :)

Widac, ze sprzedajacemy zalezy bo nawet sie tutaj zalogowal jako nowicjusz :) I dalej z obelgami. :)

Jezeli sprzedajacy jest taki sprytny to czemu nie dam worka do krawcowej przed sprzedazaza sprzetu? Ani nie opisal wady ani nie powiedzial o niej przy rozmowie telefonicznej?

Uwielbiam tego goscia po prostu! :) ODRADZAM WSZELKICH ZAKUPOW u NIEGO!

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post14 lut 2017, 16:05

Komedia

:offtopic: :spam: :stop: :offtopic: :spam: :stop: :offtopic: :spam: :stop: <piwo>

Admin znowu zapadl w sen zimowy ?
Pablo ?
WTF ?

Pozdro...

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post14 lut 2017, 16:10

mary.dk pisze:Komedia

:offtopic: :spam: :stop: :offtopic: :spam: :stop: :offtopic: :spam: :stop: <piwo>

Admin znowu zapadl w sen zimowy ?
Pablo ?
WTF ?

Pozdro...


Czego oczekujesz od moderatora? Przenieść do do śmieci. I nie wstawiaj miliona emotikonów, masz możliwość zgłoszenia wątku do moderatora, wraz z opisem powodu.

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post14 lut 2017, 16:12

Dodam, że wątek jest od 2 godzin, a nie od 2 tygodni więc trochę obiektywizmu. Z całym szacunkiem, ale moderatorzy również pracują i niekoniecznie siedzą na forum 24/7.

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post14 lut 2017, 16:21

a czemu zaraz kasować ? wypowiedziała się jedna strona, teraz druga i chyba może to zostać, dostanę swój latawiec napiszę swoją opinię i będzie jasne co i jak - a może kogoś ustrzeże to przed zakupem u dziedzic lub przed sprzedażą do besttaste ?

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post14 lut 2017, 16:35

Skoro już oparliście temat o kf i są jakieś konkrety po obu stronach(co się rzadko zdarza), to może byłaby szansa żeby zrobić po dwa kroki w tył i normalnie to zakończyć?

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2017, 16:41

mary.dk pisze:Admin znowu zapadl w sen zimowy ?
Pablo ?
WTF ?


A mam Maestro spać na klawiszu F5??? :P

Popieram wypowiedź Zaaaaka :-)

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post14 lut 2017, 17:20

JanuszD pisze:
mary.dk pisze:Komedia

:offtopic: :spam: :stop: :offtopic: :spam: :stop: :offtopic: :spam: :stop: <piwo>

Admin znowu zapadl w sen zimowy ?
Pablo ?
WTF ?

Pozdro...


Czego oczekujesz od moderatora? Przenieść do do śmieci. I nie wstawiaj miliona emotikonów, masz możliwość zgłoszenia wątku do moderatora, wraz z opisem powodu.


Liczyc nie umiesz ?
Nowa reforma idzie - masz jeszcze szanse ;-)

Pablo pisze:
mary.dk pisze:Admin znowu zapadl w sen zimowy ?
Pablo ?
WTF ?


A mam Maestro spać na klawiszu F5??? :P

Popieram wypowiedź Zaaaaka :-)


Dzieki Pablo,
wrzucanie danych osobowych na forum to juz jest lekka przesada,
bardzo niebezpieczne narzedzie :naughty:
AlMastar pisze:a czemu zaraz kasować ? wypowiedziała się jedna strona, teraz druga i chyba może to zostać, dostanę swój latawiec napiszę swoją opinię i będzie jasne co i jak - a może kogoś ustrzeże to przed zakupem u dziedzic lub przed sprzedażą do besttaste ?


Ide o 100 ze tutaj nic sie nie wyjasni !
Kazdy bedzie mial swoja racje - jak zamierzacie to zweryfikowac ?

Pozdro...

Awatar użytkownika
dziedzic183
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2017, 14:22
 
Post14 lut 2017, 17:58

A co ma się wyjaśniać, to ja sam nie wiem. Kupujący dostał sprawny dobry latawiec i zwrot kasy za worek i to już dawno temu. A teraz nadal sapie i robi problemy, chyba tylko ze złości. Jak na tyle pozytywnych transakcji bez żadnych problemów, musi się zawszę trafić ten jeden niezadowolony.

Shadi
Posty: 82
Rejestracja: 21 wrz 2014, 09:25
Deska: Shinn Ronson
Latawiec: Core XR3 12m XR4 9m XR2 7m
Lokalizacja: Władysławowo
Postawił piwka: 6 razy
 
Post14 lut 2017, 18:05

Cześć, dorzucę od siebie 3 grosze w obronie sprzedającego.
Jakieś 3 tygodnie kupiłem od niego Evo 2016 + bar i nie mogę narzekać, ani na zgodność z opisem, ani na dostawę (w piątek wysłany, w poniedziałek u mnie). Dodam, że kupowałem przez grupę na FB.
Osobiście jestem zadowolony :thumb:

JanuszD
Posty: 676
Rejestracja: 15 paź 2013, 09:15
Deska: TS/Hadlow/Spike
Latawiec: Rebel/Dyno/XR4
Lokalizacja: MediolanPoznan
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post14 lut 2017, 18:19

mary.dk pisze:
JanuszD pisze:
Czego oczekujesz od moderatora? Przenieść do do śmieci. I nie wstawiaj miliona emotikonów, masz możliwość zgłoszenia wątku do moderatora, wraz z opisem powodu.


Liczyc nie umiesz ?
Nowa reforma idzie - masz jeszcze szanse ;-)



Mary.dk nie rozumiem o co Ci chodzi. Masz jakiś cel w bezsensownym obrażaniu mnie?
Napisałem, bez złośliwości, że masz narzędzie, które ułatwia administrowanie kf, z którego możesz korzystać. Zachęcam.

mary.dk pisze:
Pablo pisze:
mary.dk pisze:Admin znowu zapadl w sen zimowy ?
Pablo ?
WTF ?


A mam Maestro spać na klawiszu F5??? :P

Popieram wypowiedź Zaaaaka :-)


Dzieki Pablo,
wrzucanie danych osobowych na forum to juz jest lekka przesada,
bardzo niebezpieczne narzedzie :naughty:
AlMastar pisze:a czemu zaraz kasować ? wypowiedziała się jedna strona, teraz druga i chyba może to zostać, dostanę swój latawiec napiszę swoją opinię i będzie jasne co i jak - a może kogoś ustrzeże to przed zakupem u dziedzic lub przed sprzedażą do besttaste ?


Ide o 100 ze tutaj nic sie nie wyjasni !
Kazdy bedzie mial swoja racje - jak zamierzacie to zweryfikowac ?



Po mniej więcej dwóch godzinach, po zauważeniu tematu, wykasowano dane osobowe.

Nie jest rolą kf weryfikacja czegokolwiek. Każdy może sobie sam wyciągnąć wnioski i tyle.

Temat można przenieść w inne miejsce, jeśli bardzo kogoś kole w oczy na forum głównym.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron