Latawce Best

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
tonietonie
Posty: 20
Rejestracja: 16 wrz 2016, 11:49
Postawił piwka: 3 razy
 
Post09 cze 2017, 15:41

Przeglądałem właśnie stronę Besta i znalazłem taką ofertę na stronie - 45% off na kite i bar w zestawie.
Staram się doszukać jakichś kruczków i dlatego mam pytanie czy Wy może coś tam widzicie ?
Może nie najlepsze te latawce są, ale za to tanie. Za niecałe 4 kpln można mieć zestaw z barem.

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post09 cze 2017, 16:10

tonietonie pisze:Przeglądałem właśnie stronę Besta i znalazłem taką ofertę na stronie - 45% off na kite i bar w zestawie.
Staram się doszukać jakichś kruczków i dlatego mam pytanie czy Wy może coś tam widzicie ?
Może nie najlepsze te latawce są, ale za to tanie. Za niecałe 4 kpln można mieć zestaw z barem.


Bym polemizował, czy są jakoś wybitnie lepsze latawce na rynku od TSów i ROCA... A poniżej 4kpln to w tej promocji nawet 4m z barem nie dostaniesz.

ss7pro@gmail.com
Posty: 459
Rejestracja: 21 sie 2012, 16:03
Dostał piwko: 8 razy
 
Post09 cze 2017, 17:27

Bierz to jest dobra oferta, nawet po sezonie maks oferty to 50% off.


Pzdr.

Awatar użytkownika
kriski
Posty: 341
Rejestracja: 02 wrz 2011, 23:29
Deska: su-2
Latawiec: rebel, convert
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post10 cze 2017, 10:18

faktycznie za 950euro TS z barem 10m - daj znac jak kupisz - czy wszystko okej

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 cze 2017, 13:29

Marka która bardzo szybko traci na rynku wtórnym na wartości. Jakość nic poza rynkowy standard. Cabo i GP Best sprzedaje za grosze bo mało kto to chce. Każdy kieruje sie czymś innym przy zakupie ale jak by ktoś chciał TSa 10m z 2013 to chętnie sprzedam bo przez ostatnie 2 lata może 5 razy na nim pływałem. Latawiec bez uszkodzeń. 1500zł - bez negocjacji.
:thumb:

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post10 cze 2017, 14:25

Grzegorz KiteLife pisze:Marka która bardzo szybko traci na rynku wtórnym na wartości. Jakość nic poza rynkowy standard. Cabo i GP Best sprzedaje za grosze bo mało kto to chce. Każdy kieruje sie czymś innym przy zakupie ale jak by ktoś chciał TSa 10m z 2013 to chętnie sprzedam bo przez ostatnie 2 lata może 5 razy na nim pływałem. Latawiec bez uszkodzeń. 1500zł - bez negocjacji.
:thumb:


1500 za 2013? Gdzie ta taniość? Bądź konsekwentny, sprzedaj mi za 1000zł :) Co prawda szukam 9m, ale to open-c...

fomicz
Posty: 275
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:42
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post13 cze 2017, 14:37

Grzegorz KiteLife pisze:Marka która bardzo szybko traci na rynku wtórnym na wartości. Jakość nic poza rynkowy standard.

Ups, bo Ziomek tu wpadnie :)

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post13 cze 2017, 22:09

W sumie, przekonał mnie, sprzedam mojego nielota TS 15m 2014 za 3000zł. Bez negocjacji i bez baru, bez plecaka w sumie też, bo mi się podoba, ale dam jakiś od RRD, jakby co :mrgreen:
Dołożę nerkę i kupię Ozona!

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post14 cze 2017, 16:29


fomicz
Posty: 275
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:42
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post14 cze 2017, 18:19

To tylko niemiecki dystrybutor a właściwie jakiś sprzedawca.

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post16 cze 2017, 12:13

"It's been a while since I was on the forums but some of you will probably remember me.

When BEST started out they went direct to consumer, so this isn't that different.

What is different is that virtually none of the people who ran the company back then are left, and those who are left... So here's a tale, it's going to cost me £1600 but what the hell, it might save some of you some trouble and some money so i figure it's money well spent.

Back in the day the people who ran and represented BEST really gave a shit, Alex cared, Shannon cared, Peter cared, Stacey, Troy, the Jeffs and everyone else gave a damn. The business had grown from nothing and we were all part of it. Customer service was the most important thing and after that product and price were king. We were the punk kids of the kite industry, shops hated us, brands feared us and customers and riders loved the shit out of us. We'd turn up at a beach demo the gear, make friends, drink beer and have a great time on the water. It was kiting rock n roll.

Well that's not how it is now. Remember Miguel, the team rider who did the great travel videos, well he got stiffed for expenses and unpaid bills. Gisela, Ruben and Youri? Hell yeh, they all got screwed over too and either didn't get all their money or got fobbed off with payment in kites. I've still been doing their 3D work for them ever since I left over three years ago. Payment was always flakey, but I've still not been fully paid for work I submitted back in June 2015. In fact, do you see the 3D kite images that they are using to advertise their 0% sale, I created those and I haven't been fully paid for them yet. They still owe me £1600 for that work and I guess I've just kissed that goodbye.

It's not just the riders and the contractors though. Peter Stiewe the kite designer has just left them. Peter said he hasn't been paid this year...

So if you think that they have stocks of kite in the warehouse to sell to you at a huge discount, I would suggest that you consider it a deal that is too good to be true. Sure, some of you 'might' get your kites, but i think the most likely outcome is that you'll end up like me, Peter, Youri, Gisela, Ruben, Miguel and like many of the kite magazines that they have unpaid bills with.

F_cked over.

If you want to buy a BEST kite get it from your local dealer, at least they have stock and you know they're going to want to sell them now. Please think wisely before you send anyone money for kites. If a deal looks too good to be true it usually is.

It really hurts me to write this, not just because it's going to lose me £1600, ( I couldn't give a rats ass about that actually) but because we built something great, something meaningful, BEST changed the industry and made kiting affordable and more fun for a lot of people.


It might have the same name over the door, but it certainly ain't BEST any more.


Have fun, keep your money in your wallet and kite safe.

Simon"

By ostudzic emocje =]

heja banana
Posty: 277
Rejestracja: 03 lis 2009, 17:28
Deska: Nobile T5
Latawiec: Best Kahoona
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post18 cze 2017, 23:02

Grzegorz KiteLife pisze:Marka która bardzo szybko traci na rynku wtórnym na wartości. Jakość nic poza rynkowy standard. Cabo i GP Best sprzedaje za grosze bo mało kto to chce.


a która marka nie traci?:) generalnie ciężko jest sprzedać używany latawiec za dobre pieniądze. Cabo i GP Best to słabe przykłady bo tych modeli faktycznie nikt nie chce ale już kahoone, rocce i TS-a w dobrym stanie sprzedasz bez problemu:)

Awatar użytkownika
danieli68
Posty: 164
Rejestracja: 25 lip 2013, 11:50
Deska: North Jaime, SU-2 SPLIT
Latawiec: Radar, Switchblade, Roca
Lokalizacja: Myszków
Dostał piwko: 2 razy
 
Post01 lip 2017, 09:44

Po ponad dwóch tygodniach od zamówienia jeden TS wraz z barem przyszedł, drugi został anulowany i zwrócono mi pełną kwotę. Wszystkie produkty na oficjalnej stronie Besta są niedostępne i tak już pewnie zostanie.
Zobaczymy co w sierpniu zaoferuje nowa marka ELEVEIGHT KITES
https://www.facebook.com/EleveightKites/
http://www.eleveightkites.com/

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 lip 2017, 19:03

danieli68 pisze:Zobaczymy co w sierpniu zaoferuje nowa marka ELEVEIGHT KITES


Coś się kończy coś się zaczyna :) 1000 lajków zanim oficjalnie ruszyli więc pewnie w kuluarach szczegóły już krążą

:)

unhooked
Posty: 380
Rejestracja: 04 kwie 2011, 14:40
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 23 razy
 
Post01 lip 2017, 23:54

Ja nie bardzo rozumiem reakcji szanownych forumowiczow. 4k pln za zestaw 10m to zadna okazja. Minimum 30% rabatu to chyba standard w tej branzy, a jak sie grzecznie porozmawia z dealerem, to ceny spokojnie leca w dol. Czy tu wszyscy naprawde placa 5-7k za nowy latawiec i 1,5-2k za bar?


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości