Znalezione wyniki: 65

Powrót

autor: onzo
06 lis 2013, 13:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Uwaga na sprzedawce Naish na allegro

bo to nie podchodzi pod gwarancję, tylko pod niezgodność towaru z umową. Z punktu widzenia kupujące to jeden pies. Zapłaciłem pieniądze za działający sprzęt więc niech sprzedawca zrobi tak żeby działał. Z punktu widzenia możliwości dochodzenia odpowiedzialności, psy są dwa, ale jeden to rasowy rott...
autor: onzo
28 gru 2013, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

takie coś mi się przypomniało : 1 pkt – Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie; 5 pkt – Niby nieumyślne podpierdolenie; 10 pkt – Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków; 20 pkt – Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć; 30 pkt – Podpierdolen...
autor: onzo
10 sty 2014, 11:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: aplikacje na telefon do prędkości wiatru

No fajnie fajnie :roll: - to czemu piszesz, że jesteś zadowolony z zakupu? :P I to w 3 miejscach :doh:

wiem - czeeepiam się :hand:
autor: onzo
21 sty 2014, 12:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRYMOWANIE BARU

Podczepiłem linki baru bez pigtailsów i wyrównało się po zaciągnięciu de powera,linki są równo ale linka de powera nie jest przy knadze tylko jest za długa o 20cm,mówiłeś że tak może być,nie wiem czy obciąć ten kawałek czy tak zostawić bo może inaczej to się robi.Wolę się dopytać bo po ostatnich bi...
autor: onzo
22 sty 2014, 10:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

pylisi ja bym brał na Twoim miejscu 136
autor: onzo
30 sty 2014, 09:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

co nie zmienia faktu, że nadal wisi topic "oszustwo" odnośnie działania, które takim nie było ani w zamiarze, ani w rzeczywistości. Autor nie został oszukany, polecone dziwnym trafem nie docierały (pomińmy dociekanie czyja to była wina), zaangażowano nadzwyczajne ilości osób do tego działa...
autor: onzo
06 mar 2014, 20:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pianki dla dziewczyn

czy te pianki pasują również na kobietę w kobiecych kształtach?

sorry pinio - nie mogłem się powstrzymać :lol:
autor: onzo
19 mar 2014, 11:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Moderacja kf -spam

Chyba macie po prostu za dużo czasu bo ja od kilku dni wchodzę i o spamie dowiaduję się tylko z tego, że ten wątek jest na samej górze forum... :lol:
autor: onzo
20 mar 2014, 14:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rally 2014 czy RPM 2014

Chłopie naprawdę liczysz, że podejmiemy decyzję za Ciebie? Niestety musisz zdecydować samemu. Albo latawiec spokojny, o stałym, równym ciągu i sporym zakresie, albo latawiec dynamiczny, agresywniejszy, ale z mniejszym zakresem i mniejszym kopem w górę. Z tym, że jeśli masz dobrą technikę to na RPMie...
autor: onzo
07 maja 2014, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

tylko czy naprawdę trzeba zaczynać od próby naprawy świata? Nie wyeliminuje się ludzi, którzy nie potrafią kogoś nauczyć, wystawiają kwitek bez faktycznych umiejętności kursanta. Tacy ludzie po prostu w mniejszym lub większym stopniu próbują "wypchnąć" kolejnego "szczęśliwego" ki...
autor: onzo
22 maja 2014, 15:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

natomiast zastanawia mnie to, że chcecie uczyć selflaunchingu, a selflandingu już nie. nie jestem jakoś bardzo w temacie, instruktorem byłem gdy IKO dopiero powstawało, ale w ciągu kilkunastu sekund do głowy przyszło mi przynajmniej kilka argumentów za tym dlaczego warto uczyć samodzielnego startu ...
autor: onzo
22 maja 2014, 15:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SEZON 2014 -SYTUACJA LIVE ZNAD ZATOKI - EKOLAGUNA :]

Ja skrytykowałem film gdyż twierdzę ze nie masz prawa z nikogo publicznie sie nasmiewac... Przepraszam, ale nie rozumiem - kto tu się z kogo publicznie naśmiewa? Żeby się z kogoś naśmiewać to trzeba przedstawić kto to jest. Tutaj nikt tego nie wie, twarz też ciężko rozpoznać. Zresztą nie odebrałem ...
autor: onzo
04 cze 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Hmm, mam ograniczony budżet i na 2014 mnie zdecydowanie nie stać :doh: Ale co myślicie, która z tych aukcji wydaje się najbardziej "opłacalna" i wiarygodna? Dzięki za pomoc, myślę że odpowiedni temat, w końcu o RPM ;) http://allegro.pl/slingshot-rpm-9m-2012-i4273075311.html http://allegro...
autor: onzo
04 cze 2014, 12:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

dajcie to mnie do testów to napiszę co i jak. Tylko nic nie wieje ostatnio w okolicy :evil:
autor: onzo
11 cze 2014, 15:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CLASH REINCARNATION 138x40,5 2013 TANIO!

Viren pisze:Będą do niej pasować IFS Pro 2014r?
Sorry że w tym wątku, ale muszę na szybko się dowiedzieć ;)

prawdopodobnie do podcięcia podstawa strapa z tworzywa - łatwe i bezbolesne. Sam miałem w swojej desce te strapy, a teraz się przesiadłem na clashowe więc jak gdyby odwróciłem kolejność :)
cron