Znalezione wyniki: 41

Powrót

autor: Brutus
05 sie 2013, 08:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite na Rodos.

irko , dawaj znać kiedy i gdzie jedziesz to się tam wtedy nie wybiorę :P , ja też byłem 5 razy w Egipcie, i 5 razy wiało - oczywiście w sezonie od maja do września.
autor: surfbabe
27 sie 2013, 13:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gokova - Turcja, ktoś z Was testował?

obiecałam kilka słów podsumowania... wrzucam też kilka fotek ilustrujących okolicę (niestety zrobionych telefonem). zatoka Gokovy: http://helensprings.nazwa.pl/SZUFLADA/Gokova/bay.jpg czy: https://maps.google.com/maps?q=gokova&hl=pl&ie=UTF8&ll=37.034488,28.315372&spn=0.05495,0.077162...
autor: Crazy Horse
30 sie 2013, 17:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Carlos i Eudazio w Teamie Xcel

A Ziomek jest w Oneillu, a Mareczek w NP, Juri w Mystiqu, a Kelly w Quiku :idea:
autor: Ziomek.
06 wrz 2013, 10:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pasja, a studia

donaj pisze:
"Posty: 11137"

Czy na pewno wybrałeś dobry cel w życiu ? :D



celnie :thumb:

książkę też napisałem, gwoli przypomnienia :wink:

na szczęście ZDJĘĆ z pływania mam jeszcze więcej, więc chyba cel DOBRY :wink:

peace
autor: TrueKejner
07 wrz 2013, 11:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krzysiek Issel - Fresh Water "video"

Zajebisty edit, zazdroszcze 4 tyg na Rodos. Kejner mógłbyś napisać coś więcej jak wygląda poprawna praca nóg szczególnie w bj3 i bj5? bardzo upraszczając: w większości podstawowych tricków czyli wszystkie przełożenia po raley, back airpass, NIS sprawa wygląda podobnie. Generalnie w trickach gdzie n...
autor: FilipN
10 wrz 2013, 13:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Sorry, ale nei jest moim obowiazkiem rozgladac się dookoła i non stop czy ktoś własnie nie postanowił sobie wylądowac latawiec nie sprawdzając czy ma ku temu możliwości. Nie jest moim problemem, że ktos ma poplątany spzręt i zamaist używac go zgodnie z przeznaczeniem w razie systuacji niebezpieczne...
autor: FilipN
10 wrz 2013, 14:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Istotą tej dyskusji nie jest to jak mocno został poturbowany nieszczęśnik, ale żeby nie było kolejnego takie zdarzenia i dlatego tak ważne jest to, żeby każdego początkującego czy średnio zaawansowanego uczyć, że gdy tylko przestaje panować nad sytuacją ma użyć zrywki! Niezwłocznie, bez zastanawian...
autor: zbyszek11
10 wrz 2013, 18:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

A ktoś wie co z człowiekiem ? :thumbsup: O tym ten wątek a naj mniej się dowiadujemy, jak i o tym jak do tego doszło. A do tych co tak uparcie twierdzą że lishe ma być przypięte bo....... to kto powiedział wam że latawiec uwolniony ze smyczy a nie z pierwszej zrywki przy starcie jest bezpieczniejsz...
autor: TrueKejner
12 wrz 2013, 11:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Z dzisiejszego dnia jestem mega zadowolony. Solidnie wiało, latałem na 9 i 5 m latawcach. Skleiłem jedno za drugim raley to blind, back to blind, sbend to blind i blind judge :D jak zrobisz sbenda 3/KGB do mojego przyjazdu stawiam kawkę z marketu. Ziomek, ty masz już jakiś gotowy szablon posta, czy...
autor: sander
15 wrz 2013, 19:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

(...) ale, poza osobami, które są tu dla mnie autorytetami, a których doświadczenia uważam za cenne, to czytuję też magazyny anglojęzyczne/światowe. no sorry, ale ogólna tendencja jest jednakowoż taka, żeby się wypuszczać BEZ LEASHA. (...) Mozesz podac jakies konkretne zrodla na ten temat? Szukalem...
autor: BraCuru
19 wrz 2013, 13:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: mocowanie GoPro na linkach depower'a

No dobra. Zrobię coś bardzo nietypowego w ostatnich czasach na tym forum. Napiszę coś wartościowego i przydatnego :shock: Dobrej zabawy w kopiowaniu, poprawianiu i oczekuję hektolitrów piwek i niech ktoś się waży napisać żem bydlak, cham, prostak i paranoik :twisted: https://vimeo.com/73615250
autor: mary.dk
24 wrz 2013, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

Zapraszam na szkolenie do mnie, obraz instruktora z piwem w reku robiącego zwale z kursanta to codzienna norma, i nie mysle ze tak jest lepiej, nie o to mi chodzi... ale k**** ludzie - trochę luzu, to ma być zabawa a nie szkolenie na komando foki !!! Podplyniecie do instruktora z prosba o pomoc obur...
autor: paralizator
25 wrz 2013, 11:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

A mi się wydaje że kite uczy się coraz więcej ludzi którzy robią to tylko żeby pochwalić się przed znajomymi. Nie mają zajawki albo po prostu są coraz bardziej zrzędliwi, stetryczali. Proszę was zostańcie przy swoich dotychczasowych zajawkach. Tam się lansujcie, szpanujcie i wzbudzajcie podziw, będz...
cron