Znalezione wyniki: 132

Powrót

autor: andi
02 sty 2014, 13:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KITE STORY, czyli za co kochamy kitesurfing

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Życzymy Wam bezpiecznego nadchodzącego sezonu - nasz poprzedni nie zawsze taki był :D
phpBB [video]
autor: color1
04 sty 2014, 16:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

bubel, w ogole nie przejmuj sie tymi uwagami i docinkami, beda ci mowic (zwlaszcza wypaczeni chillout-owcy) zes pieniacz, frustrat, prostak, natret, placzek, ze dokument iko nie jest ci potrzebny bo to tylko papierek (dziwne, bo PRZED kursem jawi się to jednym z kluczowych argumentów za wyborem szkó...
autor: 3msto
15 sty 2014, 18:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

.... ich wyciągnęli ratownicy na czas, ciekawe jak szybka była interwencja. akcja z kwietnia czy maja bodajże 2 lata temu - piękne pływanie w słońcu i nagle ktoś wyłączył wiatr , gość na wywiewce był koło 200m max od brzegu , latawiec przepadł , zamiast olać sprzęt koleżka dopłynął do latawki czepi...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Denis Żurik dostaje się do międzynarodowego teamu Slingshota
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "gleba roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Jezioro Garda:
phpBB [video]
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawce...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "relacja"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński Bracuru - Maroko Essaouira:
viewtopic.php?f=28&t=52934
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "video"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński Jr & Denis Żurik: "One day"
phpBB [video]
autor: jacamakajta
03 mar 2014, 07:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Farciarz pisze:Na dzień dzisiejszy wszystkim dywagantom mówię stanowcze NIE! :D Czemu otóż wszyscy mówili lipa nie wieje, nawet Kubson dał odpust, nie mówiąc o innych kombinujących aby zostało im odpuszczone !


Wystarczy skupić się na prognozie a nie na kf i wpisach donaja oraz reszty maruderów :mrgreen:
autor: Ziomek.
03 mar 2014, 13:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Flexifoil Aaron Hadlow

To jest jakiś antyk i nie wydaje mi się, żeby to kiedykolwiek był promodel Aarona (ale 100% pewności nie mam). Aaron wcześniej pływał na deskach robionych specjalnie dla niego przez shapera z firmy Lost Cause. Jak zmarł to Flexifoil wypuścił linię desek Aarona na podstawie projektów Collina, ale to...
autor: czosnek
03 mar 2014, 23:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PRACA POLSPORTY.PL REWA - NOWA BAZA

O mój Boże!! Kolejna szkółka w Rewie ://
Mam nadzieję, że szkolenia w trosce o bezpieczeństwo szkolnych jak i osób pływających będą wykonywane na końcu cypla lub po stronie nawietrznej??
Bo bywa z tym różnie...
autor: Wrogu
06 mar 2014, 22:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Flexifoil Aaron Hadlow

Najlepsza deska jest w nazwie topicu :lol:
autor: Fred :: TeamKatapa
13 mar 2014, 09:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Myślicie, że w sobotę wejdzie sesja w trójmieście? Bo z wielką chęcią bym się wybrał :) :hand: brzeźno bardzo prawdopodobne, że wejdzie :thumbsup: Żadne Brzeźno przy takiej prognozie fajnie nie wejdzie, nie czarujcie sie chlopaki. Szcześliwie może można się wstrzelić w Sobieszewie, ale po co kombin...
autor: FilipN
23 mar 2014, 12:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Moderacja - etyka

Sonix pisze:FilipN ale nie zawsze trzeba zaglądać do słownika na dane słowa i ściśle trzymać się ich znaczeniu


proponuję zatem, na samochód mówić rower…
a jeśli nie zna się znaczenia jakiegoś słowa, to po prostu wystarczy unikać jego używania… no chyba, że chce się brzmieć "mądrzej"...