Znalezione wyniki: 48

Powrót

autor: harnaś
14 wrz 2013, 08:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

takich bez kursu to jest bardzo wielu ,na ogół są to osoby dla których kite to jest pasja a nie chwilowe zauroczenie :wink:
autor: bartolomeo_n
16 wrz 2013, 12:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Moze sie myle, ale ten watek powinien na poczatku miec ostrzerzenie tlustym drukiem, ze w ogole nie powinni go czytac poczatkujacy... Napisz, ze sprawdziles stan linek po 1. zdarzeniu i ze ten brak dicka'a to nie zaniedbanie/lenistwo tylko tak robisz bo jestes pro i jezdzisz unhooked i to nie jest ...
autor: Grzegorz KiteLife
19 wrz 2013, 10:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Co ma zmienić brak anonimowości? Kolegę Ziomka każdy zna a i tak nie waha się przed pisaniem bzdur i obrażaniem innych :idea:
Nie tu pies jest pogrzebany :naughty:
autor: BraCuru
19 wrz 2013, 21:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

America's Cup 2013 - zaproszenie do przyszłości

Za chwilę może i ostatni wyścig. 29m30s i tyka. 3mam kciuki za Kiwiasów. Transmisja na żywo poprzez YT jest strzałem w dychę a sposób realizacji i przedstawienia wyścigów to mistrzostwo świata. Muzyczka stawia mi włos na karku i czuję się jakbym oglądał Star Wars. Tak będzie wyglądało żeglarstwo w R...
autor: Smokie
20 wrz 2013, 14:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Smokie proszę,nie.... nie.... mogłem się powstrzymać ;) btw Nie wiem po co komu imiona i nazwiska. Jak je chce niech sobie założy konto na fb. Tam grup ks jest już .......... . Forum ma 10 lat i jakoś przez ten czas funkcjonowało. Co jakiś czas zdarzały się przepychanki i nadal się będą zdarzały. B...
autor: siekier
23 wrz 2013, 20:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Deska wave / surfingowa - relacja z budowy

Prolog. Potrzeba posiadania deski wave powstała jako naturalna kolejność ewolucji. Pierwsze sesje na morzu, ale na twin-tipach, łapanie małych fal, ogólna zajawka. Pierwsze pływanie na zatoce na pożyczonej tego typu desce. Ciekawość jak by to było na morzu z własną dechą. Postanowiłem więc samemu w...
autor: Ziomek.
26 wrz 2013, 10:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

Żeby było jasne to NIEMAM NIC do szkoły WAKE , a wręcz przeciwnie mnie "Gruby "jak go nazwał Ziomek przyjął bardzo miło i nie tylko na kawkę się załapałem. cześć, nie JA "pana z recepcji" nazwałem "grubym" - zwyczajowo od wielu lat nazywam Go Dańciem :hand: KAŻDY jest ...
autor: jacekdaktera
29 wrz 2013, 23:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kontynuacja wątku o Anonimowości

Temat moim zdaniem bardzo ciekawy i mądry. Gratulacje za jego wybór. Jak widać po przedstawionych odpowiedziach, każdy z uczestników dyskusji oczekuje od KF czegoś innego. Oczekiwania nasze zmieniają się w zależności od kontekstu pytania, osoby je zadającej, zainteresowania, kwalifikacji zawodowych,...
autor: BraCuru
28 lis 2013, 11:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wyspy Kanaryjskie/Lanzarote - wylot last minute na Księżyc

Dobra prognoza wiatrowa i dobra cena pakietu last minute zdecydowała o podjęciu decyzji o wyjeździe na Lanzarote. 5 lat temu z rodzinką zrobiliśmy jednodniowy rekonesans tej kanaryjskiej wyspy z pobliskiej Fuerteventury. Spodobała nam się. Niby takie samo pochodzenie wyspy ale jakże inne krajobrazy,...
autor: BraCuru
26 gru 2013, 21:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wyspy Kanaryjskie/Lanzarote - wylot last minute na Księż

W takim razie chyba spodoba Ci się moja pamiątka z Lanzy:
phpBB [video]
autor: color1
04 sty 2014, 16:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

bubel, w ogole nie przejmuj sie tymi uwagami i docinkami, beda ci mowic (zwlaszcza wypaczeni chillout-owcy) zes pieniacz, frustrat, prostak, natret, placzek, ze dokument iko nie jest ci potrzebny bo to tylko papierek (dziwne, bo PRZED kursem jawi się to jednym z kluczowych argumentów za wyborem szkó...
autor: march_in
21 maja 2014, 15:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

wszystko fajnie, ale w tej chwili taki ruch to wyglada na drugi poik. ja apeluje. zostawcie ten wolny zawód - WOLNYM. regulacje, deregulacje i inne zostawcie panom z wiejskiej. z zarysu, ktory narazie przedstawiliscie wylania sie taki obraz, ze najbardziej dbacie o sam pzkite. postawcie sie w roli i...
autor: P_O_H
27 maja 2014, 15:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

w ciągu kilkunastu sekund do głowy przyszło mi przynajmniej kilka argumentów za tym dlaczego warto uczyć samodzielnego startu i dlaczego nie powinno się uczyć samodzielnego lądowania. :idea: dajesz: Może ja tutaj pomogę i napiszę... Dlaczego jednak warto uczyć samodzielnego lądowania :twisted: 1. N...
autor: Ziomek.
02 lip 2014, 11:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

..oczywiście teraz włączy się tzw Ziomek z ripostą. ..nie ma sensu :thumb: rzeczowo: próbujesz odkrywać Afrykę, a oferujesz produkt przeciętny , w niczym nie odbiegający od konkurencji :idea: większość firm ma w ofercie dużą deskę słabowiatrową - czy słyszałeś bym piał z zachwytu nad np modelem BRE...
autor: sasiad
16 lip 2014, 22:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Zrozumiałem to jako akcję samoratunkową.
Sorry za offtop.
cron