Znalezione wyniki: 46

Powrót

autor: Kristoff
09 wrz 2013, 20:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Ciekawy temat. Deklaracja: Ja, od 2 lat początkujący (i pewnie długo jeszcze) BARDZO CHĘTNIE I NA KAŻDYM POLSKIM SPOCIE ZAŁOŻĘ "lajkrę", tylko się kufa zdecydujcie w końcu w jakim kolorze. Deklaracja nie dotyczy "lajkry" w kolorze "oczojebnym różowym" bo obawiałbym się,...
autor: TomekS
10 wrz 2013, 12:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

nie spodziewałbym się tylu teorii na temat bezpieczeństwa, szczególnie od osób z 2-3 letnim doświadczeniem. Pytanie jak wielu z Was - teoretycy - faktycznie było w sytuacji niebezpiecznej na tyle, żeby ryzykować własne życie? I dalej "mowa trawa" Ogólnie jest tak, ze jak jest sie riderem ...
autor: jedi1
08 paź 2013, 13:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Na sobotę jest E, ale ja bym jakoś się mocno nie nastawiał na pływanie. Przy E to blisko Półwyspu najlepiej Swarzewo wg mnie albo na morze.
autor: jedi1
08 paź 2013, 13:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

A tego to nie wiem :) Ja bym na twoim miejscu jednak do Rewy uderzył, chyba że bardzo chcesz okolice Półwyspu. W Rewie na pewno jakiś nocleg ogarniesz przy spocie.
autor: czosnek
08 paź 2013, 14:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ok, dzięki Jedi1, powiedz mi proszę czy w Rewie przy tym kierunku będę miał pływanie na płytkiej czy już raczej głębszej wodzie? prognoza troszkę siada na sobotę , trzymaj rękę na pulsie. w rewie pływanie przy E jest dla początkującego mało komfortowe (płytka woda po stronie nawietrznej z falami, p...
autor: czosnek
08 paź 2013, 21:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ok, dzięki Jedi1, powiedz mi proszę czy w Rewie przy tym kierunku będę miał pływanie na płytkiej czy już raczej głębszej wodzie? prognoza troszkę siada na sobotę , trzymaj rękę na pulsie. w rewie pływanie przy E jest dla początkującego mało komfortowe (płytka woda po stronie nawietrznej z falami, p...
autor: zeus1410
08 paź 2013, 21:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Jedz na mm jak wejdzie to bedzie ok
autor: czosnek
10 paź 2013, 12:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Odkreca w.sobote na poludnie wiec na.małym morzu nie powinno byc źle (po poludniu). piątek: gdansk/gdynia/sopot:)?
autor: feel
11 paź 2013, 21:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

HiJack pisze:Kuźnica albo Jastarnia ale od zatoki czy od otwartego?

przy prognozowanym kierunku otwarte
autor: pawbuh
30 paź 2013, 23:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Francja 5.10.2013 Windsurfer umiera po uderzeniu latawce

Nie przesadzaj 1/100. nie wyobrazam sobie ebnac kogos w leb i nawet nie popatrzec czy cos sie nie stalo.
wyjatkowa swinia i tyle w temacie
autor: BraCuru
28 lis 2013, 11:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wyspy Kanaryjskie/Lanzarote - wylot last minute na Księżyc

Dobra prognoza wiatrowa i dobra cena pakietu last minute zdecydowała o podjęciu decyzji o wyjeździe na Lanzarote. 5 lat temu z rodzinką zrobiliśmy jednodniowy rekonesans tej kanaryjskiej wyspy z pobliskiej Fuerteventury. Spodobała nam się. Niby takie samo pochodzenie wyspy ale jakże inne krajobrazy,...
autor: BraCuru
10 lut 2014, 22:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Ludzie opamiętajcie się z tą krucjatą antybiznesową i paleniem czarownic :pray: Osobiście w tym wątku widzę inicjatywę, radość ze wspólnego pływania i progresu, chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami. A reklamy w tym tyle co w Waszych zdjęciach pokazujących na jakich latawcach latacie. Z takim po...
autor: BraCuru
11 lut 2014, 08:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Opiszę swoją relację,Bra będziesz zadowolony. Są tutaj szkoły, instruktorzy zainteresowani reklamą w dziale relacje z wypraw? Napiszę na czym pływałem, z kim gdzie i kiedy, opiszę besty, wake.pl-mogę Ziomek? lub slingshoty,szkoły slinga?-co Ty na to Pablo?, boardandkite? cabrinha-Koniu co myślisz? ...
autor: Ksiaze
12 lut 2014, 12:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Hej, decyzję gdzie jesteśmy na forum podejmuje admin, byliśmy na głównym, teraz jesteśmy tu, jak komuś to przeszkadza to napiszcie do admina żeby nas przesunął.. jeśli na forum mają być ciekawe i merytoryczne wpisy to nie można hejtować każdego zdania, ale oczywiście każdy na forum ma prawo do wyraż...
autor: dasnsad
12 lut 2014, 21:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

No witki opadają po prostu, szkoda słów... Tu młody rider się wypowiada, chłopaki z kite.pl wrzucają zdjęcia spoko atmosfera i fajnie się czyta ale zaraz przyjdzie jakiś pieniacz i jak zawsze rzuci:... eee komercja, sprzedał się, reklama, biznes... spina się aż mu żyła pęka, nie wierzę jak to czytam...
cron