Znalezione wyniki: 4

Powrót

autor: Pawel
07 maja 2013, 23:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kupno używanego sprzętu porady na co zwrócić uwagę

Cześć, Do napisania tego tekstu skłoniła mnie sytuacja, jaka spotkała mnie w majówkę w 2013. Spotkałem samotnego chłopaka na plaży z latawcem, który czeka na wiatr - od słowa do słowa okazało się, że kupił wysyłkowo używany zestaw latawiec, deska, trapez, krótka pianka . Wcześniej zrobił kurs. Sprzę...
autor: TrueKejner
12 wrz 2013, 11:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Z dzisiejszego dnia jestem mega zadowolony. Solidnie wiało, latałem na 9 i 5 m latawcach. Skleiłem jedno za drugim raley to blind, back to blind, sbend to blind i blind judge :D jak zrobisz sbenda 3/KGB do mojego przyjazdu stawiam kawkę z marketu. Ziomek, ty masz już jakiś gotowy szablon posta, czy...
autor: color1
04 sty 2014, 16:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

bubel, w ogole nie przejmuj sie tymi uwagami i docinkami, beda ci mowic (zwlaszcza wypaczeni chillout-owcy) zes pieniacz, frustrat, prostak, natret, placzek, ze dokument iko nie jest ci potrzebny bo to tylko papierek (dziwne, bo PRZED kursem jawi się to jednym z kluczowych argumentów za wyborem szkó...
autor: color1
01 lut 2014, 00:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

albo wywalenie go całego z forum. bracru, wywalać wątki to możesz sobie na własnym prywatnym forum, blogu, itp. a TO forum chyba do ciebie nie należy, no chyba że zaszły jakieś daleko idące zmiany o których nie wiemy. tym niemniej admin powinien już dla świętego spokoju zamknąć możliwość dalszego, ...