Znalezione wyniki: 25

Powrót

autor: Crazy Horse
09 cze 2014, 22:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Takie tam z dzisiaj
phpBB [video]
autor: zaaaak
30 lis 2014, 17:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha 2015

24SURFpl pisze:Nowy latawiec od Cabirnha w drodze i będzie dostępny od 1marca 2015 8)
Możemy tylko zdradzić, że będzie to konstrukcja 3 tubowa "wpasowana między" Chaosem a Switchblade :wink:

Switchos...?
autor: 24SURFpl
23 kwie 2015, 15:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Katalog Peter Lynn

:wink:

Jakby ktoś nie dł rady wygooglować, to katalog Cabrinha jest tu:
http://www.cabrinhakites.com/downloads/ ... 15-en.html

:wink:
autor: Grzegorz KiteLife
08 maja 2015, 07:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup 2015

Szkoda, że nie tydzień wcześniej bo więcej osób mogłoby to zobaczyć chyba, że publika nie jest pożądana. .. :doh:
autor: boldek
09 maja 2015, 19:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Niestety Krzychu tych miejsc coraz mniej... A w sezonie to już w ogóle jak na lekarstwo... :disgusted:
autor: Ziomek.
09 maja 2015, 21:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup 2015

w temacie: znowu to ja muszę być tym niemiłym, wsadzającym kij w mrowisko, choć w kuluarach każdy o tym mówi :idea: staram się zrozumieć decyzje Organizatorów FORDa, którym jestem wdzięczny za mocno profesjonalny wieloletni cykl fajnych zawodów w PL :thumb: zawsze udawało się wycisnąć każdy podmuch ...
autor: Kuba Gdynia
23 maja 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

SZANUJMY INNYCH, BĄDŹMY ŻYCZLIWI I STARAJMY SIĘ BYĆ POMOCNI! Pablo, zastanawiam się nad tym, co napisałeś, jakby to było, gdyby wszyscy byli "życzliwi" .. kurcze ..NUDNO by było , "amerykańsko" chyba byśmy jednak tego nie chcieli peace O TYM właśnie pisałem w poprzednim poście- ...
autor: zbrochaty
17 lip 2015, 21:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WIETRZNY ŁOWCA - to jest i będzie darmowe!

Pomysłów na rozwój systemu to mamy z pół zeszytu... tylko, żeby jeszcze kasa na to wszystko była... Na tą chwilę chcemy mieć na mapie jak najwięcej punktów i to jest nasz priorytet na ten sezon. Wasz priorytet to jest złapać jak najwięcej danych potencjalnych klientów na kajty, które sprzedajecie. ...
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: BraCuru
15 cze 2018, 15:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grupa kiteforum.pl na Facebooku

Cieszę się bardzo, że nie ma spamu ostatnio. To bardzo ważna sprawa. Pablo zdradź jak wraz z moderatorami poradziliście sobie z nuklearnymi atakami spamu jakie nawiedzały to forum jeszcze rok czy dwa lata temu? KF przez lata zabałaganiło się. Mnóstwo najlepszych forumowiczów odeszło. Każdy kto tu dł...