Znalezione wyniki: 30

Powrót

autor: Grzegorz KiteLife
08 wrz 2013, 10:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Już dawno powinien być wprowadzony dobry zwyczaj używania lajkry w ustalonym przez środowisko kolorze przez każdego początkującego dla dobra swego jak i innych użytkowników akwenu. Temat dla lokalnych szkółek, wypożyczalni, PSK.... ale jak widać nawet taka prosta inicjatywa leży.
autor: Grzegorz KiteLife
08 wrz 2013, 20:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Już dawno powinien być wprowadzony dobry zwyczaj używania lajkry w ustalonym przez środowisko kolorze przez każdego początkującego dla dobra swego jak i innych użytkowników akwenu. Temat dla lokalnych szkółek, wypożyczalni, PSK.... ale jak widać nawet taka prosta inicjatywa leży. A jak ty sobie wyo...
autor: Grzegorz KiteLife
09 wrz 2013, 00:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Nie spinaj się koleżanko. :naughty: Przeczytaj raz jeszcze ze zrozumieniem dobry zwyczaj używania lajkry :idea: Nie no Grzegorzu drogi, ja całkowicie rozpięta się czuję;) Ten "dobry zwyczaj" to semantyka. A pomysł z lycrą to utopia. I to starałam się dowieść. Dlatego najlepiej nic nie rob...
autor: Grzegorz KiteLife
19 wrz 2013, 10:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Co ma zmienić brak anonimowości? Kolegę Ziomka każdy zna a i tak nie waha się przed pisaniem bzdur i obrażaniem innych :idea:
Nie tu pies jest pogrzebany :naughty:
autor: Grzegorz KiteLife
21 lis 2013, 13:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wywiad gospodarczy i detektywi - czyli kite&chill po pol

Tam gdzie w grę wchodzą pieniądze tam nie ma jak to mówi autor chill out`u. :naughty: Tak samo jak młody adept przyjeżdża na półwysep z ciężko zdobytym 1000 na kurs i się wkurza ze po przeczytaniu oferty trochę inaczej miało to wyglądać niż to co otrzymał. Na co szkółki dopowiadają "o co ci cho...
autor: Grzegorz KiteLife
03 kwie 2014, 21:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "how to #4" Jak naprawić tubę w latawcu? - VIDEO - KITE.

Dobry filmik :thumbsup:
Od pewnego czasu zamiast linki baru używam węża ogrodowego. Wciągnięcie balona do środka zajmuje 10s na każda stronę i przede wszystkim gładko prześlizguje się w miejscach gdzie żebra łączą się z tubą główną :wink:
autor: Grzegorz KiteLife
29 kwie 2014, 15:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Ja mam tylko jeden latawiec - 12m - i starczy mi na zakres wiatrowy od 13 wezlow do ok. 26 wezlow jak nie wiecej. Odpowiednie operowanie depowerem, duzo przestrzeni, duzo wyobrazni, troche wprawy i mozna plywac przy silniejszych wiatrach typu wlasnie podchodzacych nawet pod 30kts. Zalezy tez oczywi...
autor: Grzegorz KiteLife
28 sty 2015, 16:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pole profilowe lokalizacja - stosuj się do zasad!

Nie do końca w temacie ale czy w końcu zostanie ukrucona praktyka ogłoszeń sprzętu z drugiej ręki bez podawania ceny? To jest śmieszne by prosić o ceny pisząc maile, dzwoniąc itp. gdzie i tak często o dziwo jest się zlewany.
autor: Grzegorz KiteLife
10 kwie 2015, 22:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wybór piany

Wiecie ile możecie przeznaczyć kasy, znacie topowe marki więc jaki problem wybrać piankę? To tylko pianka, nie dom za 300000 :wink: Używam rip curla 5/3 (5-nogi/3-tułów i ramiona) do tego docieplacz 2mm i jestem w stanie obsłużyć warunki od "zimowych" po 30 stopni w szczycie lata. Model E-...
autor: Grzegorz KiteLife
08 maja 2015, 07:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup 2015

Szkoda, że nie tydzień wcześniej bo więcej osób mogłoby to zobaczyć chyba, że publika nie jest pożądana. .. :doh:
autor: Grzegorz KiteLife
08 lip 2015, 19:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zagubiona deska custom TT/jastarnia

Wylowilem ją przed Maszoperia, kawał ciężkiego drewna ;) Tak myślałem że musi mieć wartość. .. sentymentalna.
Do odbioru w surfpoincie na maszoperi, pytaj o Grzegorza. 888106304
autor: Grzegorz KiteLife
26 lut 2016, 18:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Szkoła w Jastarni

Dodatkowo sprawdź jak sytuacja wygląda przy wywiewce bo iść 300 metrów w głąb zatoki by złapać rowny wiatr to jest 20 minut wyjęte z twojego bloku godzinowego. :hand:
Dodatkowo czy będzie łączność radiowa choć każda szanująca się szkółka powinna to mieć. :idea:
autor: Grzegorz KiteLife
21 sie 2016, 13:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odzyskiwanie deski na głębokiej wodzie – body drag

Jeśli jesteś przezaglowany to faktycznie trudno nawet trzymać wysokość podczas bodydragow by to deska chociaż do ciebie spłynela. Jeśli jest mało wiatru to bardzo dlugie halsy należy robić. Najważniejsze jednak w tym wszystkim to technika tzn właściwe ułożenie ciała i odpowiednia wysokość prowadzeni...
autor: Grzegorz KiteLife
26 sty 2017, 17:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: To co misie lubia najbardziej - Splitboard - porównanie

Postarajcie się określi nie tylko plusy ale i minusy jak na recenzje przystało :thumb:

Pzdr
autor: Grzegorz KiteLife
20 kwie 2017, 10:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pierwszy latawiec dla dziecka

Osoba z małą wagą czy z krotkimi ramionami zawsze będzie mieć mniejszy zakres wiatrowy do komfortowego pływania niż osoba "normalna". Sprzet jest jaki jest i tu niewiele da sie wykombinować a bardziej należy szukać wlasciwej siły wiatru adekwatnej do osoby uczącej się. Przykład książkowy k...