Znalezione wyniki: 41

Powrót

autor: Rigus
09 maja 2016, 22:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wakacje na Helu za darmo -> zostań beach boyem!

Super oferta :shock:
Jest szansa na jedzenie tego co spadnie z stołów?
Wtedy byłoby naprawdę za darmo :thumbsup:
autor: Domniemany.krakus
10 wrz 2016, 21:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Sprostowanie dotyczące zaginionego na zatoce kitesurfera

To ja jestem pechowym kitesurferem, ktory w zeszlym tygodniu spędził ponad dobę w wodach Zatoki Puckiej. Postanowiłem skomentować publicznie całą sprawę ponieważ jestem zniesmaczony postawą mediów (oraz niektórych członków naszej społecznosci), które to z mojego osobistego dramatu usiłują wyciągnąć ...
autor: Grzesiek
14 lut 2017, 03:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zawody snowkite w Giżycku Surf to Fly Winter Cup 11-12.02.2017

Podsumowanie Szkoła Surf to Fly we współpracy z International Snowkiting Federation dbając o rozwój i promocję snowkitingu po raz drugi zgromadziła pasjonatów zimowego kitesurfingu w Giżycku na wspólnym lataniu i rywalizacji. Zawody Surf to Fly Winter Cup od pierwszej edycji mają formę półamatorską ...
autor: TrueKejner
02 cze 2017, 16:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mewia Rewa

Serdeczne dzięki za rady, dzisiaj ze względu na pizgawicę ofcorz nie porwałem się na ten wyczyn. Chyba poczekam na ładny równy wschód i wtedy dzida. W razie W, do jakiegoś brzegu się dotargam. Tak naprawdę całe to offshorowe pływanie na Rewie itd. to jest temat który naprawdę chciałbym wbić ludziom...
autor: JanuszD
06 cze 2017, 09:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pomoc w wyborze pianki Quicksilver vs Niel Pryde vs ION vs Xcel

A jak została załatwiona reklamacja? Nie istotne bo pianka jest od tego, żeby w niej pływać, a nie żeby ją reklamować. Szczególnie TAKIEJ firmy jak O'Neil :) Ja mam Oneila raczej z górnej półki - Psychotech'a 6/4 z TB2 i złego słowa nie mogę powiedzieć. Chyba w tym jest cały trik, że O'neil jest su...
autor: Kenji
03 lip 2017, 11:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami, obserwacjami i przemyśleniami, które mam w głowie od wypadku na Jeziorze w Mietkowie, który miał miejsce 16 czerwca. Myślę, że ten wypadek powinien zostać opisany jak najbardziej szczegółowo, aby uniknąć niedomówień, plotek i domysłów. A także, aby wy...
autor: no2
05 lip 2017, 15:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [K] Deske 132-138cm do progresu do 1200-1400zł

Cześć,
mam Su2 Prorider 132 - stan idealny. Może raz na wodzie. Rocznik 2015.

Oddam za 850 zł.
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: Nomercy
27 paź 2017, 12:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Spróbował, ale zrezygnował...

Grzegorz KiteLife pisze:Zaczynałem w slynnej szkole


No Grzechu nie przesadzaj, az tak slynny nie jestem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
autor: Crazy Horse
15 lis 2017, 10:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Apollo vs. Contra

Gdzie Switch słabowiatrowy :oops: Producenty to różne rzeczy czasem piszo, to po co tyle latawców robio :D W punktach to bym przedstawił tak: Wstawanie z wody AP 2/5 CT 4/5 Zakres dolny AP +/- = CT Zakres górny AP > CT Reakcja w szkwalistym wietrze AP > CT (wystarczy krótszy ruch drążkiem) Stabilnoś...
autor: JanuszD
11 gru 2017, 08:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

jeżdżę na snowboardzie już z kilkanaście lat, miałem kilka desek i wiem ze detale nie robią kosmos różnicy szczególnie na początku (aczkolwiek dobrze zacząć ma czymś miękkim). Kupię na co będzie okazja a resztę wydam na wypady żeby jak najwiecej pływać. Trafiła mi się SU2 On The Edge 141x42 i chyba...
autor: TrueKejner
30 sty 2018, 18:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Powracam z kolejnym postem na temat rozwoju w kiteboardingu. Opracowałem schemat, który nazywam "mapą rozwoju" w kajcie i jest to mój subiektywny podział etapów nauki. Do rozpisania kolejnej mapki zmotywował mnie akurat zupełnie inny sport, ale przełożyłem to finalnie na potrzeby kajta. I....
autor: Turbo_Sen
14 cze 2018, 08:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawiec 10m + przedłużki

Jeden chce ciąć linki by zmniejszyć zakres drugi wydłużać. Mam SB 10m i przy wadze 90kg mogę na nim pływać gdzieś od 18-24kts co u nas nie często się zdaża. Ile ważysz, że w ogóle rozważasz by twój główny latawiec miał 10m? chyba z 50kg? U nas nad zatoką 90% pływania mam na 14m z tego 50/50 używam m...
autor: shinnworld polska
07 sie 2018, 10:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski Team Shinnworld

Absolutny hit ostatnich dni - Mati Włodarczyk wymiata freestyle na Sycyli, wszystko to podczas Pro Campu Marka Rowińskiego. Najlepszy freestyle team w Polsce :)

R O N S O N :thumbsup:

phpBB [video]