Znalezione wyniki: 41

Powrót

autor: BraCuru
03 wrz 2018, 13:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grzybowo Koło brzegu

A tymczasem na wodzie takie atrakcje ;)
PS. Nikt nie ucierpiał przy kręceniu.

phpBB [video]
autor: apek
18 paź 2018, 15:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pływanie samemu

a no po to aby nie zebrać z brzegu trawy, patyków, albo czegokolwiek innego pływającego już w wodzie, bo idziemy na bezpieczną odległość od brzegu. Zdecydowanie bezpieczny sposób. Zamiast chlapać wodą na latawiec, szybciej będzie zanurzyć tubę główną i zalać odpowiednią ilością wody. wrzucając link...
autor: zackbuster
12 gru 2018, 19:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

A więc nastało. Po wielu bojach, zdecydowaliśmy się na instalację drugiej stacji pogodowej. Wybór oczywisty Krynica Morska. Na wstępie chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom uczestniczącym w tym "przedsięwzięciu". Soulriders , za odstąpienie stacji pogodowej, firmie http://www.net-el.pl...
autor: MarekH
13 mar 2019, 23:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy kitesurfing jest niebezpieczny?

Ja tam się cieszę, że coś się zaczyna dziać i pojawiają się filmy polskich kitesurferów. Napisy w języku polskim pojawiły się w nowych filmach, choć ich jakość woła o pomstę do nieba... Czy kanał Pani Karoliny stanie się popularny? Hmmm... śmiem wątpić. Dlaczego? 1. treści w nich zawarte (jak dotąd ...
autor: shinnworld polska
13 maja 2019, 14:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Shinn monk i ronson opinie uzytkownikow

A czy istnieją różnice Ronsona pomiedzy 2017-2018-2019 r. Poza grafiką? Istnieją, ale nazwijmy je "nieistotne" ;) Nie będę wam ściemniać że co roku w deskach pojawia się nowa kosmiczna technologia i deski robią triki same od pierwszego halsu. Nie tędy droga. Proces produkcji zupełnie nowe...
autor: kuicets
17 lis 2019, 10:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Zaraz zaraz. Jedziecie jak po burej suce i przez to umyka fundament tematu. Nie wnikam dlaczego tak się stało, co mógł zrobić, a nie zrobił, że szkoda sprzętu nad życie itp. Itd. Każdy teraz mądry, że rescue trzeba było że to tamto trzeba było. A jakby bylo ciepło to każdy z Was by miał brązowa pian...
autor: Wrogu
17 lis 2019, 18:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Też widziałem to z brzegu, jeszcze w ciepłych galotkach, kurteczce i czapeczce na głowie. Do kolegi, który miał latawiec w wodzie podpłynął drugi, z kajtem, dłuższą chwilę byli tuż przy sobie. Jakby jeden pomagał drugiemu. Trzeciego brakowało ... chyba do splątania się. Każdy obserwujący z daleka wi...
autor: Mincek
10 lut 2020, 13:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Info przeklejone z FB, dla osob NIE Fejsbookowych :) Witajcie. Jak wiecie, wczoraj została zainstalowana stacja pogodowa w Kuźnicy. Postaram się opisać co nieco w tym temacie. Jak widać po zdjęciach, stacja zamontowana w porcie, na wysokości około 8m. Oczywiście, mogłem dołożyć jeszcze 1,5m, ale to ...
autor: Kubs0n
01 mar 2020, 02:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: GULFSTREAM - game changer! komfort termiczny na wyższym poziomie

Sporo czytania gdzie można to streścić do : -Wiatrówka zatrzymuje deszcz i wiatr -Zmniejsza wychłodzenie tułowia -Nie wyziębia rąk i nóg -Podszyta polarem Możesz wyjaśnić jak to jest, że nie wyziębia rąk i nóg? Są jakieś kieszonki zamykane na zamek? Kieszonka powyżej trapezu? Grzesiu, skumaj moją r...
autor: m3xicanSlut
22 wrz 2020, 18:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Szybka recenzja może się komuś przyda jak bedzie szukal zestawu na lekki wiatr: Cabrinha Contra 15m 2019 + Flysurfer Flydoor6 - Ten zestaw to absolutny strzal w dziesiątkę. Idealnie pokrył zakres na, którym mi zależało czyli 10-15knots. Generalnie mam wrazenie ze plywam teraz zawsze. Nie dziwne ze C...
autor: shinnworld polska
16 kwie 2021, 00:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Shinn Chromatic 2021 - nowa kolekcja TT

Kolejny pokręcony rok przed nami i kolejna pandemiczna kolekcja SHINN, a dokładnie Shinn Chromatic. Rok temu zabłysnęliśmy tym, że na tydzień przed totalnym marcowym lockdown'em wypuściliśmy naszego splita :D Śmiechu było co niemiara. W tym roku mamy totalny luz bo okazało się że produkcja sprzętu w...