Znalezione wyniki: 34

Powrót

autor: BraCuru
14 kwie 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Awaryjne lądowanie na rafie

Nie na poważnie. Kamera na patyku na pewno trochę przeszkadzała ale nie było dramatu. No dobra. Oto moje własne wnioski z tego awaryjnego lądowania, któe odbyło się przy 3-6kts wietrze w nieznanym mi wcześniej miejscu. 1. Widząc, że to się skończy desantem powinienem zostawić deskę w dryfie dużo wcz...
autor: Ksiaze
30 kwie 2014, 23:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Do wszystkich Kiteboarderów! Wiele osób zastanawia się co robi Polski Związek Kiteboardingowy i po co jest. Chętnie podzielę się kilkoma ogólnymi informacjami. Polski Związek Kiteboardingu PZKite został zarejestrowany w KRS 19.11.2013 jako zrzeszenie trzech stowarzyszeń : Polskie Stowarzyszenie Kite...
autor: TrueKejner
17 maja 2014, 02:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

za 5 razem załapałem... nie lepiej napisać jednym zdaniem że chodzi o info na start PZkite? Haha, o to tylko chodziło?!? Gratulacje że w ogóle komuś się chciało rozkminiać tego posta- co to za bzdura totalna! Jak zawsze napisane tak, że cytuje "wystarczy przeczytać od początku do końca". ...
autor: Ziomek.
20 maja 2014, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SEZON 2014 -SYTUACJA LIVE ZNAD ZATOKI - EKOLAGUNA :]

zaq pisze:
Teraz krótka przerwa i pewnie za tydz wbijam trochę pokatować za trzcinami ;)) Kask biorę i impacta. Safety first!


a propo trzcin, krzaków, bezpieczeństwa przedstawiamy kolejną "produkcję" pt:

Kitesurfing kurs SZWAGRY Z BAGAŻNIKA

peace
autor: Wrogu
21 maja 2014, 14:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej [ANKIETA]

Namawiam na hydrofoila Korwina. Zgodził się, ale zastrzegł, że owszem, ale tylko we fraku i z muszką. :P :lol: :mrgreen: Ambitna bestia. :hand: Macie jakieś POmysły, jak mu pomóc spełnić to marzenie. :twisted: :twisted: :twisted: Będzie trudno, bo na każdy prawy hals przypada jeden lewy.
autor: jacekdaktera
01 wrz 2014, 21:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Marek Rowiński Junior nowym MP

Witam i gratuluję. Należało Ci się wcześniej za "stylówkę". Pozdro
autor: bartekk
15 wrz 2014, 17:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy trik Robinsona Hilario

chyba narazie nic z tego nie bedzie.. :doh:

phpBB [video]
autor: BraCuru
25 sty 2015, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Miałem już zabukowaną Tajlandię na ferie. Jednak analiza archiwum windguru i Google Earth spowodowała zmianę celu wyjazdu na ferie 2015. Statystyki wiatrowe były mocno pozytywne - szczególnie dla foila. Problem okazało się odnalezienie dobrej wyspy nadającej się do jazdy i nauki wodolotowania.Wybrał...
autor: SU-2
15 mar 2015, 09:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Su-2 Hydrofoil

Miło nam poinformować, że powstały pierwsze polskie hydroskrzydła – czyli produkcyjne deski do Foilboardingu. W ostatnich sezonach foilboarding się rozwija , coraz częściej widzimy „lewitujących” surferów. Niestety ceny zestawów są mało przyjazne kajciarzom, dlatego firma SU-2 – obecna na rynku od r...
autor: mary.dk
28 kwie 2015, 21:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 kończy współpracę z Markiem Rowińskim Juniorem

Tak troche bajkowo sie zrobilo, Ksieciunio i Toudi potraktowali juniora jak gumisia :-) A nieco powazniej, rozumiem ze prezes pzkite nie powinien byc powiazany politycznie z branza kite ? bo to tak jakby troche niemoralne ? Szykuje sie wolny stolek, czy polityka z pierwszych stron gazet, a raczej je...
autor: Ziomek.
09 maja 2015, 21:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup 2015

w temacie: znowu to ja muszę być tym niemiłym, wsadzającym kij w mrowisko, choć w kuluarach każdy o tym mówi :idea: staram się zrozumieć decyzje Organizatorów FORDa, którym jestem wdzięczny za mocno profesjonalny wieloletni cykl fajnych zawodów w PL :thumb: zawsze udawało się wycisnąć każdy podmuch ...
autor: TrueKejner
16 maja 2015, 16:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Rhall pisze:...przeważały dechy su-2 i latawce cabrinha, czyżby jakieś promo było na te sprzęty? :)



no fakt promo BYŁO. w tym zestawie jeszcze przez kilka ostatnich sezonów...

:shifty:
autor: Pablo
21 maja 2015, 22:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Temat dotyczy SU-2 i proszę nie używać go do czarnego PR, trollingu lub promowania innych producentów desek. Brak stosowania się do tych zasad będzie skutkował banem //ADMIN
autor: zaq
08 cze 2015, 17:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Ford Kite Cup 2015 Rewa - video ;)

Szybka relacja z Ford Kite Cup 2015 w Rewie. Enjoy!

phpBB [video]


ps. 6h od powrotu do Wawy z Rewy 8) :D
autor: BraCuru
10 cze 2015, 16:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dyskusyjny Klub Filmowy

Po chyba 2 latach na forum dopiero znalazłem ten temat :oops:, a lubię takie to się dołączę. Dawaj więcej Kuba :thumb: Jestem po obejrzeniu Interstallera. Myślałem, że będzie to podobny super-ultra-gniot jak Grawitacja a teraz się pytam czemu to arcydzieło trwało tylko 3 godziny?! Czemu?????? :?: N...