Znalezione wyniki: 37

Powrót

autor: surfbabe
25 lip 2011, 19:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Portugalia-Algave, Faro

właśnie wróciłam z Algarve... było po prostu przepięknie ! :D na 2 tyg nie wiało 2 dni - a tak codziennie na 7-mki i 8-mki !!! nie było powodu wyciągać 11-stki. z lenistwa pływałam tylko po Ria de Alvor (nie odwiedziłam Faro), mieszkałam w Alvorze. krótki opis: akweny: 1. laguna w ujściu rzeki, dość...
autor: Tolek, Koszalin
14 maja 2013, 12:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

"piwko" - Ja nie , dziękuję !!!

Nowy pomysł ...."piwka" w nicku. :idea: Znowu jakaś tym razem na naszym forum kryptoreklama i to totalna - alkoholu ! :shock: Coś powtarzane wielokrotnie staje się prawdą i normą.... Nie wyobrażam sobie pływania na kite wsród ludzi po "piwku". :naughty: Sam nie piję, nikogo nie n...
autor: BraCuru
25 lip 2013, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko Essaouira [lipiec 2013]

Mając 4h w samolocie napisałem poniższe. Mam nadzieję, że może komuś się przyda. Pamiętajcie, że jest topisane przez osobę, która spędziła pierwsze dni w Maroko i dotyczy to jednego tygodnia w lipcu. Jak najbardziej subiektywne! Skala 0-10. http://imageshack.us/a/img198/4673/r2cp.jpg Ilość wiatru: 1...
autor: LatającyDziadekTadek
04 wrz 2013, 03:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski rekord na odległość

Wreszcie udało się to poskładać. Ale aby coś było widać, potrzeba rozdzielczości HD.
phpBB [video]
autor: paukwi
20 wrz 2013, 19:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

BraCuru jak czytam twoje teksty na temat Fuu1, to Ci współczuje tyle goryczy, tyle niechęci do człowiek, jak to musi Cię pochłaniać. Niestety masz racje. Też sobie współczuję, że los skrzyżował mnie z Janem L. i miałem tą nieprzyjemność poznać go z trochę bliższej strony niż większość forumowiczów....
autor: siekier
23 wrz 2013, 20:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Deska wave / surfingowa - relacja z budowy

Prolog. Potrzeba posiadania deski wave powstała jako naturalna kolejność ewolucji. Pierwsze sesje na morzu, ale na twin-tipach, łapanie małych fal, ogólna zajawka. Pierwsze pływanie na zatoce na pożyczonej tego typu desce. Ciekawość jak by to było na morzu z własną dechą. Postanowiłem więc samemu w...
autor: bellaiza
20 paź 2013, 16:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sal (Cabo Verde) 9-23 listopada 2013 - bagaż sportowy

i skoro już mówisz o netykiecie: http://netykieta.prv.pl/ może niech ADMIN wytłumaczy ci koleżanko, czym jest cross-post i czym jest netykieta... - Nie obrażaj nikogo, staraj się tego nie czynić publicznie nawet gdy masz ku temu powody. Zanim publicznie kogoś ocenisz w jakikolwiek sposób, przemyśl t...
autor: BraCuru
22 paź 2013, 11:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 62 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2013

Dzięki za piwka :thumb: Udało mi się również załadować wersję dla żaglo-masochistów zawierającą lekko dłuższe ujęcia oraz cały start kręcony z 2 kamer. W sumie ponad 4 minuty. Dzięki temu można sobie wyobrazić jak to wyglądało w rzeczywistości. Liczę, że za rok każdy chętny do udziału skontaktuje si...
autor: jacekdaktera
28 paź 2013, 16:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Być jak zawodowy kitesurfer - rozmowa z Victorem Borsuki

Witam. Sporo znajduję niestety hipokryzji w Waszych wypowiedziach i to mobilizuje mnie do napisania kilku zdań. Nie może tak byc, że Panowie mówicie o pozytywnym wizerunku kita, a sami gdzie tylko można sprzedajecie własne śmierdzące frustracje. Działacie na szkodę Viktora. Jak nie wiecie jakiej bzd...
autor: mary.dk
13 sty 2014, 09:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "Few things you should do before warming up" [FILM]

A film, no co- jest prawdziwy. Różne dialogi się pojawiają, różne rzeczy się dzieją. Czy byłbym bardziej "profesjonalny" gdybym zostawił same tricki. Na pewno 18 minut byś z nudów nie wytrzymał. Zgadza się - jest prawdziwy, ale czy ciekawy przez 18 minut ? kwestia dyskusyjna... Na pewno b...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

63 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej dla Maksa Żakowskiego - kajt wygrywa z innymi jednostkami pływającymi napędzanymi wiatrem
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Jednodniowa podróż wzdłuż wybrzeża Polski (Rewal-Rewa) na foilu dokonana przez Latającego Dziadka Tadka
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "gleba roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Jezioro Garda:
phpBB [video]
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawce...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "relacja"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński Bracuru - Maroko Essaouira:
viewtopic.php?f=28&t=52934