Znalezione wyniki: 39

Powrót

autor: JanuszD
27 cze 2014, 11:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK

Witam, Jestem w trakcie kursu i jednoczesnie kompletuje sprzęt. Waże 80kg, na chwile obecną wyhaczyłem tanio deske cabrinhe rival 145x43. I rozglądam sie za latawcem. 80% pływania to będzie śródlądzie Kamienica i Żnin. Chcialbym aby kite bym przyjemny na początek z dobrym dołem. Rozgladam sie za la...
autor: JanuszD
02 lip 2014, 17:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy ktoś używał by czegoś takiego?

ha, ha, ha... alles klar :wink: Uzywalismy tej zabawki jak bylismy we Francji, moze i apka jest OK, ale sam wiatrak dzialal slabo. Moim zdaniem pokazuje mniej wiecej, a nie dokladnie, a mniej wiecej to ja widze na swoje wlasne oczy. Popularnosc moze bylaby OK gdyby nie wpadli na pomysl z cena, ktor...
autor: JanuszD
04 lip 2014, 14:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Jakie latawki bierzecie na pływanie po śródlądzie. Pływam od paru miesięcy nad morzem więc za bardzo nie wiem jak dostosować się do panujących warunków Bierzemy co mamy, ale obstawiam, ze 10 nawet nie bedziemy pompowac. Nastawiam sie na plywanie na 12. Tym bardziej, że http://www.meteo.pl pokazuje ...
autor: JanuszD
01 wrz 2014, 10:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Przymierzam się do kupna deski North Gonzales 2013. Nie jestem pewny jednak co do rozmiaru, 134x40 czy 138x41,5. Jestem początkujący, po IKO2, ważę +/- 78kg. Mam już latawiec 12m. Do użytku głównie na zatoce.. Który rozmiar byłby lepszy? Gonzales nadaje sie do nauki przez pierwsze 2 dni potem ta de...
autor: JanuszD
10 wrz 2014, 10:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing progression intermediate

Witam, Poszukuję filmu: kitesurfing progression INTERMEDIATE VOLUME 1. Na torrentach jest tylko 2ga część zaczynająca się już od tutorialu z backloop'a, brakuje natomiast 1szej części tłumaczącej skoki, jazdę na switchu, itp. Czy jest ktoś może w posiadaniu tego filmu? Może ktoś również polecić inn...
autor: JanuszD
24 paź 2014, 12:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

plus recenzj spotu by me & Murphy


Tak sie zastanawiam czy jakosc tych filmow jest az tak znakomita zeby je wklejac w 3 watkach...
autor: JanuszD
03 lis 2014, 12:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2014 FREESTYLE

W Chinach trzeci dzień bez wiatru, pozostały jeszcze dwa dni zawodów, więc jeśli pogoda się nie zmieni Karolina będzie Mistrzynią, a jeśli powieje to wystarczy jej tylko jedno zwycięstwo! Trzymamy kciuki! Moze jak sie nie odbeda to Gisela dostanie nauczke, ze chytry traci 2 razy. Ale lepiej wygrac/...
autor: JanuszD
27 lis 2014, 10:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakhla/ Maroko [Kwiecień- Maj 2014]

Ja byłem 3 tygodnie w czerwcu i wiało codziennie. ja nie twierdze, ze w maju czy czerwcu nie wieje, tam sezon jest teoretycznie od marca do listopada. Zagladam sobie od czasu do czasu na WG zeby sie podenerwowac siedzac w biurze i z reguly mniej lub bardziej wieje. Do Dakhli sie dostac jest na tyle...
autor: JanuszD
19 mar 2015, 17:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

Dzieki za odpowiedz. Czemu odradzasz buty? Ogladalem red bull king of the air 2015 i tam wiekszosc w butach plywa. A do freestylu (power moves) tez by chyba nie zaszkodzily? Przeskok z Gonzalesa na TS + buty to gruba zmiana. Pewnie gdybyś poświęcił trochę czasu na poczytanie forum to byś znalazł od...
autor: JanuszD
20 mar 2015, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

..odniosłem wrażenie, że to jank007 pierwszym postem robi sobie bękę, by rozruszać forum , taką mała prowokację :thumb: peace Bralem to pod uwage :) Ale gdyby to bylo na powaznie... Na Northach troche poplywalem, sam takowe posiadam, aczkolwiek z racji poziomu swoich umiejetnosci nie bede sie kreow...
autor: JanuszD
23 mar 2015, 09:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

Janusz: czemu zdecydowales sie na przesiadke z Jaime na TS? Ja sie zastanawiam czy Gonzales do Jaime to niebylby za maly krok. Nowa decha to sporo kasy wiec moze lepiej miec wieksza "bombe" i faktycznie poczuc ta zmiane. No i chcialbym zeby mi posluzyla troche dluzej niz Gonzales... Pzdr!...
autor: JanuszD
30 kwie 2015, 08:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakhla/ Maroko [Kwiecień- Maj 2014]

Mój lot częściowo anulowany i przełożony. Czeka mnie kiblowanie 24h w Casablanca. Co tam warto zobaczyć ew. gdzie przenocować ? Witaj w klubie, RAM wrócił niestety to rozkładu z zeszłego roku więc nasze super turbo połączenia też się pozmieniały i też będziemy spali w Casablance w obie strony. Z tą...
autor: JanuszD
28 sie 2015, 13:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sri Lanka - wyspa herbaty, słoni i leniwych psów [9.2014]

kriski pisze:Mozesz podrzucic kiedy najlepiej jechac?


Są 2 sezony:
Grudzień - Marzec i (wieje słabiej)
Maj - Październik (wieje lepiej)
autor: JanuszD
18 wrz 2015, 17:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzi szukać wiatru na Karaibach

hehe 10 tys spokojnie. Myślę, że wyjdzie ok 6 tys na głowę Również badałem temat na styczeń 2016 i IHMO nie ma takiej opcji żebyście się zamknęli w 6 tyś PLN na głowę. Szczególnie jeśli chcecie mieć podróż A+. 2500 pln to najbiedniej koszty przelotu. Obstawiam, że przy takiej eskapadzie, nie lecici...
autor: JanuszD
30 gru 2015, 13:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ciepłe piany

A to fotka, jak bardzo bezsensowny jest ten ściągacz
kaptur.JPG