Znalezione wyniki: 39

Powrót

autor: JanuszD
13 paź 2017, 23:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Poczętek przygody w snowkite

Nie polecam proby snowkite w tej kolejnosci. Zero kite plus jako taki snowboard to proszenie sie o klopoty. Woda wybacza bledy, snieg niekoniecznie. Kite moze Toba rzucac jak szmata. Nie porownuj z windem bo to inna bajka.
autor: JanuszD
07 gru 2017, 17:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

A to i my dziękujemy. Polatałem na 11-tce, raz było granicznie, raz dużo, nie było kopów tylko falami moc przybywała. Jutro powtórka, ale raczej Draga. Ok 12 bo najcieplej :) Dla tych co pytają w czym się pływa to ja dzisiaj ION Onyx Amp 6/5 ze zintegrowanym kapturem, kamizelka, buty psycho 5 mm i r...
autor: JanuszD
11 gru 2017, 08:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

jeżdżę na snowboardzie już z kilkanaście lat, miałem kilka desek i wiem ze detale nie robią kosmos różnicy szczególnie na początku (aczkolwiek dobrze zacząć ma czymś miękkim). Kupię na co będzie okazja a resztę wydam na wypady żeby jak najwiecej pływać. Trafiła mi się SU2 On The Edge 141x42 i chyba...
autor: JanuszD
09 mar 2018, 13:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Nie temperatura powietrza jest tu najistotniejsza, a temperatura wody. Pływanie w +5 stopniach w marcu to nie takie same pływanie jak +5 w listopadzie/grudniu.
W 5/3 nie próbowałem. Nie wiem gdzie masz 5, a gdzie masz 3. W 5/4 jest rześko, ale się da bez suchara.
autor: JanuszD
18 sty 2019, 11:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka długość deski?

To nawet potwierdza to co powiedział mi instruktor dzisaj, na takiej dużej desce trudniej się ostrzy, łatwo nabiera prędkości i generalnie trzeba mocno wbijać pięty. Myslałęm, że łątwiej jest ostrzyć na takiej desce. Na pewno łatwiej wystartować i można wziąć mniejszy latawiec. Zawsze powtarzam, że...
autor: JanuszD
04 cze 2019, 09:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rebel 4 vs 5 lines :?:

Forumowicze, jak to jest z tym 4 i 5 linkami w rebelach ? Jak kupie rebela z 5cioma to mogę zrezygnować z 5tej? Jaki będzie tego efekt? Odradzano mi 5cio ze względów bezpieczeństwa i już nie wiem :roll: Jeśli kupisz model Rebela dedykowany do 5 linkowego baru (czyli model do 2018 roku) to on na 4 l...
autor: JanuszD
18 wrz 2019, 14:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jak zacząć... jesienią? :-)

Oczywiście miał jeszcze chyba że trzy metrową taśmę dowiązaną z jednej strony do deski a z drugiej opasaną wokół pasa. Pytam się jak idzie - a on na to, że jak widać... trzeci dzień już stoi w wodzie i ogłusza ostatnie ryby w zatoce. Na brzegu spotkanych kajciarzy pytał co ma robić i łapał wskazówk...
autor: JanuszD
16 lis 2019, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

mkmk7 pisze:Moje kochane durnie. ..... Marcin Kozerski senior.


Hamuj Seniorze. Pomyliłeś piaskownice.
autor: JanuszD
20 lis 2019, 23:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Jaka pomoc mogli zaoferować „plażowicze”? Mieli rzucić się wpław po gości? Czy wezwać SAR i WOPR? Jacy plażowicze? Przecież pływało kilkanaście osób. A przecież te kilkanaście osób to kajciarze, którzy wiedzą o co chodzi bo LISTOPAD. Słabo mi się robi jak czytam tłumaczenia. Naprawdę, spłynąć i zob...