Znalezione wyniki: 31

Powrót

autor: Fin
29 maja 2015, 10:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Tak tutaj musisz zostawić auto (52.515925, 16.522297) bo prawdopodobnie szlaban będzie zamknięty, i dalej pieszo.
autor: Wiktorek
06 lip 2015, 11:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Czy ktoś z Was pływał w tym roku na Jutrosinie? Jak to wygląda od strony "epidemiologicznej" obecnie? Zatoka kusi, ale im bardziej na południe tym mniej opadów. Ja pływałem wczesną wiosną. Miłe przedpołudnie bez efektów ubocznych. Jedyne, co mi przeszkadzało, to pył zwiewany z pól. Autoch...
autor: Fin
08 lip 2015, 11:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Powidz lake

Rozumiem, że w piątek też gdzieś będziecie? Jutro niestety nie damy rady, ale w piątek chętnie dołączymy. Pytanie gdzie będziecie startować i pytanie drugie czy jeśli zabierzemy ze sobą stawiającego pierwsze kroki to czy da radę czy ma stać na brzegu i kręcić filmiki :) Zastanawiamy się nad czystym...
autor: boya
09 lip 2015, 10:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Powidz lake

Wczoraj byłem od 9 na Powidzkim w Kosewie. Wiatr zachodni start na 9, około południa siadło i na 13 miałem problemy aby ruszyć. Widok ze spotu poniżej, miejsca jest wystarczająco aby startować. Dla tych co nie wiedzą gdzie: https://www.google.com/maps/d/edit?mid= ... sp=sharing http://wenzel.pl/wp-c...
autor: krzysztofers
10 lip 2015, 18:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ŁÓDŹ - Jeziorsko, Czarnocin, Sulejów, Przykona..

Po sesyjce na przykonie (pozdr. dla chłopakow z lodzi) objechałem z ciekawości ten Janiszew, zrobiłem pare fotek. https://goo.gl/photos/TvSYcrgQ2NbwCQCV9 W skrócie: - troche obrośniete z kazdej strony krzaczorami albo trzcinami. Dałoby sie odpalic kita i wejsc ale luksusu nie ma. - woda w miare czys...
autor: feel
16 wrz 2015, 22:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Mount Hood i Hood River – narty + kite

Mount Hood oraz Hood River to miejscówki, które uchodzą za kultowe w świecie narciarskim i kite/windsurfingowym - bynajmniej nie na wyrost! Tego lata udało mi się je odwiedzić podczas 1 sierpniowego weekendu. Zapraszam do krótkiej relacji. Dzień pierwszy - narty na Mt. Hood Każdego lata oglądam seri...
autor: feel
20 wrz 2015, 20:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mount Hood i Hood River – narty + kite

Dzień drugi – kajt w Hood River Hood River to kolebka wind i kitesurfingu w tych okolicach US. Stąd pochodzi m.in. Slingshot. Prawdę mówiąc dowiedziałem się o niej stosunkowo nie dawno :oops: Spot położony jest w miejscowości Hood River, w miejscu gdzie rzeka o tej samej nazwie spływa z Mt. Hood i ...
autor: Mikolpa
15 mar 2016, 17:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

JanuszD pisze:Ja jak zwykle po prosbie :)
Kolezka ma do naprawy 14-stke, dosyc proste szycie, czy jest we Wrocku jakis magik, ktory to w miare szybko i dobrze ogarnie?

Rolmigo z tego forum, znaczy się Dr. Rolmigo :wink:
autor: fomicz
22 gru 2016, 08:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

KrisIs pisze:
Mikolpa pisze:
Ponoć PIQ nie ma tak optymistycznych pomiarów jak WOO więc nie masz szans.

Obrazek
Woo vs PIQ
autor: zojsan
22 mar 2017, 21:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Awaria Woo- Poznan

Raczej padło ci WOO....
Mi padła bateria trzy razy...
Wysyłaj do Holandii i po sprawie...
Bez zbędnego gadania wymieniają bo wiedzą że z poprzednie modele miały z tym problem
Teraz podobno już to ulepszyli
...Wierzę im bo widać różnice
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: microzone
22 sty 2018, 17:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Langebaan 25.01-04.02.2018

Byłem w Langebaan, nie kite'owalem bo akurat warunki były na 12 i to jeszcze z wachlowanie. Ale pluskalem się w wodzie. Koniec stycznia woda zupa. Oczywiście mówimy o lagunie/zatoczce. Co do rękawic butów i czapki. Czapka jak najbardziej ale chroniąca od słońca nie od zimna. Słońce daje tam niemiłos...
autor: Witu
22 sty 2018, 22:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Langebaan 25.01-04.02.2018

4/3 pianka styknie ale woda rzeczywiscie rześka :D buty,czapka zbędne
autor: bakaro
27 lut 2018, 19:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zalew Domaniowski

W sobotę było ok 4 cm śniegu, praktycznie jeździ się tylko po lodzie.
Jutro się wybieram.
autor: Mikolpa
01 maja 2019, 16:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

27.04 zaliczyłem emocjonującą sesję na niezwykłym spocie :D
Obrazek

Po sesji dostałem do rąk dwóch chłopaków :D Eryka i Karola :-D :jive: :jump: :mrgreen:

Chwilowo jestem wyłączony z pływania ale niebawem do Was wrócę :thumb: