Znalezione wyniki: 65

Powrót

autor: bartolomeo_n
13 paź 2014, 12:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WTOPY i NIELOTY

Jeszcze ciekawszym był N62. Był tak wymagający, że nadawał się na kursy instruktorskie. Jak instruktor dawał radę na nim -znaczy, że coś potrafił. Naish Boxer i RRD Hyper Type 2 w podobnym stylu, ale słabiej upierdliwe. Teraz wszystko przeszło w drugą skrajność. Siedzi głęboko w oknie, ciągnie z wi...
autor: BraCuru
21 paź 2014, 21:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

I znowu wychodzę na fanatyka :lol: Nie o to chodzi. Chciałem pokazać, że są dni (jak wczoraj) gdzie widzę przewagę foila w falach. Nauczycie się na foilu - wielu na pewno pomoże zrozumieć o czym piszę. Co do funu, jakości, przeżyć w obu dyscyplinach to jak może porównać to osoba znająca tylko jedną?...
autor: mary.dk
11 lis 2014, 18:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Slingshot Rally czy Rpm na początek ?

Bardzo proszę o Wasze opinie na pytanie z tematu. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Tak i jeden jak i drugi nada sie na poczatek, bierz tanszy/nowszy i nie wczytuj sie w te wszystkie brednie powyzej. Jedyna istotna kwestia moze byc plywanie na srodladziu, jesli bedziesz plywal po jeziorach to rally...
autor: IKOgenius
18 lis 2014, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawiec NOBILE fifty

Miało być trochę opinii o nobile FIFTY a skończyło się na tym, że każdy poleca mi co mu się tam podoba :D
Chciałbym mieć inny kite a nie, wszyscy takie same :hand:
autor: dpacior
19 lis 2014, 14:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawiec NOBILE fifty

Nie kumam, po co taka spina, :naughty: jak chce skakać na razorze przez zenit, to niech skacze i na fuelu, jego kasa, jego latawce, jego czas na wodzie i jego zajawka. Pozdrawiam i życzę mniej spiny wraz z ocenianiem innych i posądzaniem o kaleczenie tylko dlatego ze nie są prosami.... ...ostatnio w...
autor: mary.dk
21 lis 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawiec NOBILE fifty

Kiedy zaczynałem przygodę z Fifty, umiejętności miałem mniejsze, niż jak tę przygodę kończyłem. Sprzęt się nie zmienił. Ja -tak. Teraz mam sprzęt też trochę na wyrost -on się nie zmienia, -Ja tak. Człowiek nie świnia -wszystko zeżre. Miętkie NOWE C też. :) Wiem, że jak ktoś pyta o latawiec w ten sp...
autor: Wiktorek
25 lis 2014, 14:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WTOPY i NIELOTY

Przepadanie nie leży po stronie złej konstrukcji latawca, tylko źle wytrymowanego baru ;) W zasadzie masz rację. Jednak przy (za)słabym wietrze lub jak się pod nie wpłynie niektóre latawca pikują "dziobem" w dół i często się przewijają, inne "majestatycznie" lecą z wiatrem (i os...
autor: Martina.k
28 lis 2014, 14:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zdrowie a kitesurfing

Nie wiem czy skręcenie kolana to poważna kontuzja dla Cb... Nie nalezy do grupy dramatycznych z pewnoscia :wink: Ale co do tematu... Ja dostawalam szalu, że nie moglam plywac a to dopiero co sezon sie rozpoczal. Mowili, ze z miesiac/poltora rekonwalescencji... Dla mnie to wiecznosc. A ze sie zaparła...
autor: Oaza
30 lis 2014, 10:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Szukam 10m2 kajta/ Jestem po kursie

Myślę, że można zamknąć temat. Wybór padł na Best 10TS :thumbsup:
autor: KrisIs
01 gru 2014, 08:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Porównanie kite do marki samochodu

Jeżeli porównywać do samochodów to North Woldzwagen kajt dla mas i najwięcej ich na spotach. :D
autor: Ziomek.
02 gru 2014, 12:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

śmietnik

mary.dk pisze:natomiast martwi mnie troche wypowiedz konia ;-)

Pozdro...



..że: "to musi być dobre - miliony much nie mogą się mylić" ?

peace
autor: rolmigo
13 sty 2015, 06:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: temperatura ciała po pływaniu

pływam na kite nie choruje żeby tylko to info nie trafiło do NFZtu bo lekarze zaczną przepisywać kite na receptę wszystkim pacjentom w przychodni, a jest ich tam sporo (wiem bo byłem ostatnio z dzieckiem na bilansie) i na wodzie nie było by miejsca do pływania dla nas!! :lol: a na poważnie, co do a...
autor: mlodySkywalker
16 sty 2015, 13:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wysyp podforów

Jeśli mogę się wtrącić to pisanie na głównym forum o produkcie w kontekście nowej technologii nie jest złe. Natomiast warto mieć na uwadze iż głównym wątkiem w poście jest nowa technologia wykorzystana w produkcie. Nie jest to wciskanie na siłę produktu czy informacja o wyprzedażach w sklepie to czy...