Znalezione wyniki: 4

Powrót

autor: Rhall
26 cze 2014, 12:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Gratuluję panowie, pięknie odbiegliście od tematu. Off top na 2 strony, a przecież chodziło o jakość i obsługę jednego z "nadmorskich kurortów". Kitesurfing odbieram jak subkulturę. I przy takiej nie brak lansiarzy i pozerów. Wracając do tematu, artykuł dla przyjezdnych: http://vadimpacaje...
autor: color1
26 cze 2014, 22:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Spokojnie, juz wiemy ze maszoperia jest skonczona, moja noga i tak tam nie postanie, ale nawet jakbym sie wybieral jakims trafem to przynajmniej wiem gdzie sie nie zatrzymywac nawet na siku.
A czapka... no coz, chyba tez wiem juz wszystko :-)
autor: hadrák
27 cze 2014, 18:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

N.Maszoperia:kiedy przyjechałem na miejsce i zapytał o cenę,w międzyczasie właścicielka kłóciła się z gościem(może i leons777) i to dost brutalnie.Asistentka obliczyła cene dla mnie za maly kemper(VWT4) i 2 osoby 83Pzl+ oplate za powietrze/dobe.W Rufie kolo Dragi(Jastarnia) i s WiFi 45Pzl.Nawet z ty...
autor: Czaro
29 cze 2014, 00:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Do takich tematóvv jak ten podchodzę sceptycznie.Ciężko ludziom dogodzić i znajdzie się zavvsze ktoś co mu się coś nie spodoba i opisze to vv necie.Ale dzisiaj miałem okazję przeżyć coś podobnego. Dzisiaj byłem na półvvyspie.Podjechałem pod jeden z kempingóvv ,żeby ocenić jakie są vvarunki vviatrovv...