Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: Zed
23 wrz 2007, 22:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

A Twoje gg mozna prosic? tak na wszelki wypadek :D
autor: sunny
30 sie 2015, 08:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: El Gouna 18-09-25-09

Sultan Bay w terminie 30.08-6.09 był za 1560 zl.
autor: surfbabe
31 sie 2015, 14:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ryanair na Kretę i temat kasy za deskę

Ryanair w kontekście sprzętu ogarnięty i nie zakombinujesz... nasz sprzęt w przeciętnym quiverze to duży sprzęt sportowy. 474, niestety. ale czasami udaje się zapakować do quivera więcej niż 20kg. rok temu (z Kosu) pilnowali moich kilogramów bardzo, ale w tym roku (Barca) w jedną stronę było ok 23kg...
autor: MaciejP
17 wrz 2015, 09:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sardynia w Październiku.

Też szukam czegoś na październik. Napisz jakieś szczegóły tu albo na priv.
autor: piotr32
18 wrz 2015, 23:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lo Stagnone + Palermo, Sycylia - [6.25] Pizza, kite mafia i chill

Ja z kumplem byliśmy na tym spocie w terminie 03-10.09. Przed wyjazdem śledziliśmy uważnie pogodę czy aby warunki będą zadowalające. Zabraliśmy ze sobą latawce w rozmiarach 9, 11, 13,5m2. W Polsce dzień przed wyjazdem prognoza na WindGuru pokazywała ,że niema potrzeby brać dużych latawców bo na 6 dn...
autor: kukus
19 wrz 2015, 09:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lo Stagnone + Palermo, Sycylia - [6.25] Pizza, kite mafia i chill

Z mojej strony dosc krotko bo pisze z telefonu. Bylismy na przelomie lipca/ sierpnia. Na 11 dni wyjazdy wialo 3,5 glownie na moje 13,5m i 12 innych. Strasznie biednie bo to byl akurat okres gdy w polsce wialo 2-3 tyg nad morzem:) ale tego u nas nikt nke przewidzi. Woda od kostek po pas, o temperatur...
autor: JanuszD
15 maja 2017, 12:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Agadir - Dakhla

Z rozkładem to myślę, że tak jak w większości linii, albo będzie o czasie, albo nie będzie. Byliśmy w Dakhli 3 razy, w tym raz przez Agadir. Quiver od zeszłego roku jest za darmo, na legalu, nie golf tylko kite. Chyba, żeby się coś w tym roku zmieniło na niekorzyść, ale nic mi o tym nie wiadomo. Sam...
autor: mas
16 maja 2017, 19:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Agadir - Dakhla

Hej; Przede wszystkim czy latają zgodnie z rozkładem, czy trzeba liczyć się z opóźnieniami, czy kupowałeś bilet na lotnisku czy też przez ich stronę z wyprzedzeniem? Jak jest z quiverem, trzeba dodatkowo płacić i czy generalnie lot jest OK wg naszych standardów czy trzeba się przygotować na jakąś t...