Znalezione wyniki: 30

Powrót

autor: Wełniacz
22 paź 2017, 23:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Rewelka dzień :)
phpBB [video]
autor: Mincek
23 paź 2017, 16:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

A Więc nastało. Aktualizacja oprogramowania, aktualizacja wskaźników, delikatna modyfikacja strony, oddajemy w Wasze ręce. Oczywiście cała aktualizacja nie mogła się obyć bez problemów, więc niestety, archiwalne dane zostały (miejmy nadzieję) chwilowo utracone. Najważniejsze zmiany jakimi możemy się...
autor: zaaaak
22 maja 2018, 11:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sardynia 2018

to daj znać w piątek wieczorem jak wiało bo wg windguru w 17 i 18 słabo... Krótkie podsumowanie dla tych co dopiero będą...wieje głównie z północnego zachodu - resztki z francuskiej Tramontany :wink: Jak na windguru nie pokazuje nic , to trzeba brać duże deski i duże latawce(17, 160/45) i codzienni...
autor: MarianN
24 maja 2018, 21:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sardynia 2018

My byliśmy na Sardynii w połowie września 2017 roku w Porto Pino. Temperatura 26-30 stopni. Na 10 dni pobytu pływaliśmy 5 dni. Wiało wtedy na 10/11m. Na upartego można było popływać jeszcze ze 2-3 dni na dużych dechach i latawcach, my zwiedzaliśmy. Pianki 3/2mm są wystarczające. Na lycre trochę zimn...
autor: specjal
01 sie 2020, 22:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Wczoraj po jazdach na Zalewie postanowiłem popływać na otwartym, obejrzeć przekop z drugiej strony, pojechałem i wystartowałem ze Sztutowa. Na 9m wiało akuratnie, z wiatrem z NWW bez problemu dopłynąłem do przekopu - dziury na drugą stronę niestety nie ma :x , ale prace ziemne i z umocnieniami wyglą...
autor: specjal
16 sty 2021, 14:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

tom t pisze: Śnieg jest wiatr zamówiłem :thumb: :roll:

Faktycznie
autor: Patynka
13 lut 2021, 19:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Suchacz dzisiaj bajka :thumb:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
autor: feel
22 lut 2021, 12:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Walentynkowy weekend przyniósł piękny warun :twisted: Koniecznie z dźwiękiem :!:

phpBB [video]
autor: Tomalasko
26 lut 2021, 16:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

W Kadynach już od 200 do 300m wolne od lodu
autor: Tomalasko
07 mar 2021, 08:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Ale się wstrzeliłeś w warunek :thumb: Wcześniejsza prognoza trochę inaczej pokazywała, jak p g 15 sprawdziłem warunki i na kamerce zobaczyłem latawkę to żal mi coś tam ścisnął. Ale jak się nie spróbuje pojechać, to tylko pozostaje pooglądać :doh: Szkoda tylko że nikogo nie było, a warun i pogoda by...
autor: specjal
07 mar 2021, 13:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Dzisiaj w kadynkach prawie tłok, z 6 kite :P Popływałem na flaciku za wyspą, spoko. Część umocnień widać już na zdjęciach satelitarnych Googla, w realu jest litera "C". Pogoda jak pogoda, najważniejsze, ze fajnie wiało. Z innych plusów to żarówa po oczach nie świeciła i deszczyk zmył kurz ...
autor: Mincek
26 kwie 2021, 19:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Dla niewtajemniczonych.

Nowa lokalizacja :) DRAGA :) Stacja dosyć wysoko postawiona, powinno wiatry polnocne powinny byc bardzo OK, a nawet i wschodnie i zachodnie.

www.wiatrkadyny.pl/draga
autor: Mincek
02 maja 2021, 15:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Bez ikonki WiatrKadyny.pl byłoby pusto na moim smartfonie. Mincek, ogromne dzięki :thumbsup: Dziękuje :) właśnie po to to robimy, dla Was, aby był z tego pożytek. A nawiasem: Chcielibyśmy tylko zakomunikować i przypomnieć iż wszystkie Nasze stacje znajdziecie w aplikacji Wiatromierz by Jurgen (któr...