Znalezione wyniki: 11

Powrót

autor: AlMastar
29 lis 2016, 14:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

to tak trochę będzie mało ... sam filtr antyspamowy to nic nie da według mnie

a ilu jest moderatorów na forum ? co z tymi porządkami z działami ?
02 gru 2016, 15:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

apek pisze:to może da się zrobić żeby offtopic nie wyskakiwał w nowych postach ? byłoby wygodniej i wtedy niech sobie tam piszą co chcą i ile chcą

Zgadzam się w 100%, pogrzebię zaraz w kodzie.
27 sty 2017, 15:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kite jaki rozmiar

wszystko wyczytasz na forum tylko trzeba troszeczkę poszukać ;)
20 mar 2017, 14:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

ja piernicze ale żeście temat podłapali - chyba od braku pływania ... ktoś umie podnieść nogi do góry w najwyższym punkcie to jego zysk, ja nie umiem, nie podniosę to stracę a jak się nauczę to też będę podnosił. Przecież to zabawa, czujnik jest niedokładny i różnice złapać może różnie, a jak można ...
31 mar 2017, 12:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Prośba o wycenę Rebel 12 2017

i tak i nie po 1 cena sprzedaży to cena za jaką ktoś kto kupi a nie cena sklepowa minus 10-20 % - szczerze jak by mi ktoś zaproponował coś prawie nowe w cenie 80-90% ceny sklepowej to bym wolał kupić w sklepie (pewnie jeszcze rabat można dostać) po 2 faktycznie trochę dziwne pytanie o cenę jak wchod...
22 cze 2017, 14:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wentyle puszczają, jak naprawić?

to chyba problem z kulką samą (piach, woda ??) też tak mam jak odpinam pompkę to nieraz powietrze schodzi - pompuję jeszcze raz, szybciej wyjmuję pompkę lub nie i liczę że kulka zaskoczy - według mnie bez sensu wymieniać wentyla dla takiego problemu ...
17 lip 2017, 14:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Su2 BigFoot 2016 vs 2017 - deska rozmiar 150

dostałem do przetestowania deskę Shinn King Gee Sea King 146x46 , nie mam bezpośredniego porównania do Su2 BigFoot którą miałem, ale porównałem ją do NOBILE XTR 143x48 z 2013 roku Pływałem na nich ja i żona - jednogłośnie pady i strapy wyśmienite w Shinn (choćby to że są zapinane jak wiązania snowbo...
14 sie 2017, 19:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SHINN 2018

Hehe to samo mówi moja żona - kupiliśmy Monka który jest bardzo fajny i przyjemny (no i pady...) ale grafika faktycznie mało atrakcyjna - w Sea Kingu przynajmniej był wieloryb :mrgreen: Same deski super i pewnie że sprzedażą problemu nie ma ale grafika przydała by się ciekawsza I tu jest pole do pop...
08 wrz 2017, 09:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Kite czy używany z tego samego roku

dobry wybór ta 14 będzie - dla początkującego lepszy mniejszy wiatr i wolniejszy latawiec według mnie co do długości barów nie wiem czy poczujesz róznicę - ja pływałem na 17 na barze do 12 a teraz zmieniłem na większy bar (akurat kupiłem z latawcem 14) i nie widzę dużej róznicy ... nie wiem jaka jes...
26 cze 2018, 22:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

ja kupiłem sensor z ciekawości i potem, żeby śledzić progres - mój pierwszy rekord to było 3,5m, następny to 4,4m - uważam że warto bo przynajmniej wiem że te 10m to tak naprawdę 3 ;)
10 sie 2018, 09:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Cabrinha 1x z latawcem North 4 linkowym Evo/Dice

była i dyskusja tutaj dotycząca Northa i innego baru - wyszło że North specjalnie (skrót myślowy) ma inny bar/linki żeby nie działał z innymi producentami