Znalezione wyniki: 43

Powrót

autor: boldek
23 lut 2014, 10:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ANKIETA - grafiki na dechach.

To ja może napiszę, co się może nie podobać, bo tak czasem łatwiej ;) http://imageshack.com/a/img594/7523/yjig.png http://imageshack.com/a/img571/360/fdc1.jpg Cytując klasyka: SuperFR… i Sabo, nie idźcie tą drogą ;) Wg mnie logo na desce jak najbardziej, ale do mnie przemawia normalne, "czyste&...
autor: Ziomek.
12 mar 2014, 09:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 9 edycja Ford Kite Cup Potwierdzona!

pytanie: czy w FKC mogą brać udział obcokrajowcy? andrek ..choćby Merfi, czy mistrz stylówy Lewis w zesżłym sezonie, o Brazylu Da Silvie nie wspominając :thumb: ja mam pytanie ze zbliżonej beczki: czy są już jakieś informacje na KIEDY ustalono termin tychże wyśmienitych zawodów: https://scontent-b-...
autor: BraCuru
21 mar 2014, 10:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Moderacja - etyka

Jak już wałkujemy temat technicznych problemów ze spamem i metodami moderacji mam pytanie co z etyką moderatora lub admina? Chciałbym zwrócić ich uwagę na to, że wycinanie postów i zamykanie tematów to odpowiedzialna praca i powinna być wykonywana z zachowaniem zdroworozsądkowych zasad i poszanowani...
autor: Ksiaze
30 kwie 2014, 23:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Do wszystkich Kiteboarderów! Wiele osób zastanawia się co robi Polski Związek Kiteboardingowy i po co jest. Chętnie podzielę się kilkoma ogólnymi informacjami. Polski Związek Kiteboardingu PZKite został zarejestrowany w KRS 19.11.2013 jako zrzeszenie trzech stowarzyszeń : Polskie Stowarzyszenie Kite...
autor: FilipN
09 maja 2014, 15:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Razor

chciałem poczekać z opinią jeszcze trochę, żeby lepiej opływać nowe latawce, ale skoro pytasz… Nowe latawce wyjąłem z folii w czwartek 1.05… od tego czasu pływałem na 11m 6 godzin i na 13m poniżej godziny. Tak się złożyło, że na pierwszy ogień poszła moja ulubiona 11. Dopiero pod koniec sesji przypo...
autor: Ziomek.
26 maja 2014, 23:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: C L A S H ! Deski BALANCE - Alvaro pro model - ktoś ma/

katujemy! :evil:

..kilka ostatnich sztuk jeszcze zostało :twisted:

Obrazek

peace
autor: Ziomek.
29 maja 2014, 21:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Obozy dla młodzierzy w wieku 12-19 lat w Akademii Ktesur

bartekk pisze:Obozy dla młodzierzy w wieku 12-19 lat w Akademii Ktesurf!



..przeczytałem "dla moździerzy" :hand:

peace
autor: yanosik
14 lip 2014, 19:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Jak w 2007 przy wietrze W zgubiłem deskę i ciągnęło mnie na molo, to widziałem swoją śmierć na belkach pomostu :shock: Wtedy podpłynął Bobek i podał mi deskę, dzięki czemu mogłem bezpiecznie wrócić na Dragę :thumb: Wtedy faktycznie, Bobek , byłeś dla mnie bohaterem , ale nie bezimiennym, bo już cię ...
autor: Baśka
16 lip 2014, 15:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kilka słów o Tona Flow vol.1

Jakoś tak wyszło, że dzięki polskiemu dealerowi Tona Boards, w moje ręce wpadła Tona Flow 136. Flow jest uzupełnieniem deski Pop, dotychczas jedynego modelu tej firmy, produkowanego od dwóch sezonów. Testy nie były długie i w pełni nie wykorzystały możliwości Flowa, ale co się odwlecze... ;) Warunki...
autor: bartekk
09 wrz 2014, 14:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Bracia Issel - 2014 Season Recap

Miło się człowiekowi robi jak widzi takie polskie produkcje :)

Chłopaki się postarali :clap:

phpBB [video]
autor: przemj
30 paź 2014, 10:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nieuchronny koniec RED SEA ZONE?

Już zupełnie wstydu nie macie...
autor: KiteOffer
12 lis 2014, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Liquid Force kites

Czekamy jeszcze na bary response, które będą dostępne w styczniu i wtedy też rozpoczniemy testy latawców Liquid Force 2015 między innymi HiFiX 2. Jak tylko dotrze do nas dostawa z latawcami LF 2015 na pewno damy znać :) Przy okazji zamieszczamy najnowszy edit Wojtka Issela z Brazyli https://vimeo.co...
autor: mleczny
24 lis 2014, 11:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Marek Rowiński - KONIEC SEZONU - video

Zapraszamy na film!
phpBB [video]


:mrgreen: