Znalezione wyniki: 261

Powrót

autor: ignacyn
14 gru 2004, 17:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Ciesze sie ze wzbudzam w Was tyle emocji i checi nawiazania ze mna dyskusji. Jestescie wszyscy wspaniali bo podobnie jak ja latacie w przestworzach lecz.......... nie zapominajcie ze kazdy ma prawo do swojej opinii, w koncu po to jest forum zeby wymienic swoje poglady,uwagi itp. Spogladalem na to w...
autor: FilipN
18 maja 2012, 13:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Razor

ja to w ogóle niczym nie handluję... raz próbowałem w Carrefourze na rybnym ale mnie po tygodniu z pracy wyjebali bo mówiłem klientom że ryby są rozmrażane... Co do Razora - wczoraj sprawdziłem górny zakres 9m... wiatr około 30+knts (kolega na Fuelu 7 miał dobre pływanie). Wrażenia bardzo pozytywne ...
autor: march_in
21 sty 2013, 14:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Filipiny - Boracay

Boracay, wyspa długa na 8km i szeroka na 1km, około 10 km2 powierzchni. Podobno raj dla kajciarzy. Dawniej miejce gdzie trafiali backpackersi. jeszcze 20 pare lat temu nie było tu prądu. Dziś jest mieszanką luksusowych hoteli i bambusowych chat. Dziś nie spotkasz tu za wielu backpackersów, wyspa sta...
autor: siekier
13 lut 2013, 12:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: System namierzania deski

Cześć, poznaj moją młodszą siostrę Ironię. Ironio, przedstaw się.
autor: march_in
13 maja 2013, 00:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt - Hamata

phpBB [video]
autor: markko
13 maja 2013, 17:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Miły poniedziałek z Markiem Shinnem

Butcher pisze:

ze 2-3 razy zanim wrzucicie go w obied


:wink:
autor: jacamakajta
14 maja 2013, 08:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ambasador od zaraz!

Moja rada, zadbaj o wizerunek, wiesz pijar. Wybierz się na imprezke do Sopotu, podobno lokalni kajciarze i surferzy urzędują w Wersalce i Unique. Podejdź, zagadaj, na pewno ktoś cie wyłowi :!: Dużo by zmieniło jakbyś spróbował się zakręcić w stolicy i tamtejszych lokalach. Warszawa to tam się bawi ś...
autor: TrueKejner
19 maja 2013, 09:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup

A sprawdzaliście na pudelku? tam na bank było jakieś info.

Bynajmniej fakt faktem, że jakoś się nie chwalą tymi zawodami ...i plakatów było mało
nawet nie napisali, że jeden zawodnik ma solarium w domu.
autor: jacamakajta
20 maja 2013, 11:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej

LatającyDziadekTadek pisze:Wreszcie na jutro szykuje się Rewa :D :D :D


W środę piękne lądowanie na drzewie :shock: coż za spokój, opanowanie, rutynę było czuć aż na końcu cypla :thumb: piękny poPiS :clap: Czy to zamierzony manewr, ćwiczony na Jezioraku? Rewska młodzież pod wrażeniem :mrgreen:
autor: sebastian rogaś
21 maja 2013, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup

Drodzy koledzy, wasza kłótnia napewno nie pomoże w frekwencji na zawodach, a jak to spadnie to wiemy jak to może się skończyć.
Błędy się zdarzają, tak samo sędziowie je popełniają jak i zawodnicy, najważniejsze jest abyśmy wspólnie je eliminowali i rozwijali ten sport.
autor: onzo
22 maja 2013, 13:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trapez niski?? Czy wysoki??

stary ja pływalem z początku na wysokim, potem kupilem niski taki jak do windsurfingu,i nie zamienił bym sie na inny, zero podchodzenia,to moj wybór,zrobisz jak uważasz,zawsze mozesz sprzedac ten i kupic inny ,ja tez tak zrobilem ale rozumiem, że fotka w avatarze to raczej nie Ty? ;) Co do trapezu ...
autor: BraCuru
24 maja 2013, 08:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Zastanawiam się czy usunięcie (nie wiem w jaki sposób) anonimowości z tego forum mogłoby poprawić atmosferę na tym forum. Sporo wątków mających podstawy do rzeczowej i ciekawej dyskusji po chwili zamienia się w mniej lub bardziej krwawy ring. Jest to męczące dla starych bywalców i odstraszające dla ...
autor: Pinio
24 maja 2013, 11:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Tylko żeby ta nie anonimowość nie popsuła KF :!:
Chociaż przyznać muszę, że niektóre nicki są "trochę dziwne" na mnie Pinio mówią od jakiś 30 lat,
ale jak chcecie to od dziś możecie mi mówić Wuj Maciek :wink:
autor: ketchup1999
24 maja 2013, 13:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup

Za nami pierwsza edycja FCK 2013 w Chałupach. Były to moje drugie zawody ,gdyż na pierwszych nie było wiatru i całe zawody przesiedziałem. Wrażenia z tych zawodów są super ,a byłyby jeszcze lepsze gdybym wystartował w swoim heacie młodzików, ale niestety dobrałem zly rozmiar latawca i niedopłynąłem ...
autor: bartekk
27 maja 2013, 21:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KL HOWTO ?

Jak masz odpowiednią wysokość i chcesz miekko wylądować loopa to odpuszczenie baru po kiteloopie to podstawa. Latawiec łapie wtedy więcej wiatru i szybciej wróci do zenitu. Z kickera(falki) jak Stawny pisze jest petarda, ale na początku bym nie próbował bo łatwo stracić równowagę w powietrzu ;) Pozdr