Znalezione wyniki: 261

Powrót

autor: zaq
12 lis 2014, 21:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Karolina Winkowska Mistrzynią Świata w Kitesurfingu 2014

Wywiad video z Karolina :D po powrocie do kraju

phpBB [video]
autor: rolnik
30 lis 2014, 00:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LOU WAINMAN HAWAII

Kowal naprawde chcesz kontynuowac ta dyskusje bo ja jestem otwarty a latawce mam objechane i moge Ci powiedziec o nich wszystko tylko po co ? Przestan z lokalesami z fuerty bo bywam tam czesto a kroliki widuje zadko chyba ze swoje :lol: .....latawiec dla mas ma byc lekki i przyjemny .Plywales na ust...
autor: przemass
12 gru 2014, 15:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowa wersja forum

Koledzy, nie wiem czy ma to związek z nową wersją forum ale "zawartość alkoholu w %" to już jak dla mnie lekka przesada...już piwka były dość kontrowersyjne chociaż imho dobrze się przyjęły. Nie wszyscy na forum mają 18 lat, a poza tym po co się tak afiszować ;)? atrakcyjność forum najlepi...
autor: FilipN
14 gru 2014, 16:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Razor

Po opływaniu Razorów 2015 w Brazylii mogę w końcu napisać coś więcej. Wszystko udało się dzięki Hydrosferze, która ekspresowo załatwiła cło i odbiór z cargo i dzień przed wyjazdem dostarczyła mi set nowych latawców! :) http://s3.ifotos.pl/img/imagejpg_whaaqrh.jpg Jakie są Razory 2015? Przede wszystk...
autor: mary.dk
16 gru 2014, 16:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ktoś jeszcze nie wierzy w piekło?

Pomyliłeś piekło z niebem. W piekle nie wieje. I brak nawet jednej porządnej fali. A we fragmencie piekła wyznaczonym dla freestajlowców treningi i sesje na wodzie będą prowadzone pod okiem Tobyego z kiteforum.com - nie przez przypadek opublikował dvd z 666 trickami. Wiem bo paru kumpli już tam jes...
autor: rolmigo
15 sty 2015, 06:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: temperatura ciała po pływaniu

Aktualnie nie chorujemy tylko ciekawe czy na starość nic nie wyjdzie....?! odnośnie takich stwierdzeń mam jedno spostrzeżenie, którego nie mogę dopasować do tej tezy. mianowicie miałem znajomego - kombatanta, który walczył w IIWŚ i jak opowiadał jak często nie dojadał, maszerował w chłodzie, spał n...
autor: maryjka
16 sty 2015, 21:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wysyp podforów

Nie ma żadnej nowej technologii. Są nowe napisy.
A Forum raczej jest sklepem w całej rozciągłości.
Nawijania makaronu na uszy od sprzedaży oddzielić się nie da,
więc olać to.
Czytać ze zrozumieniem biorąc pod uwagę powyższe aspekty.
autor: BraCuru
25 sty 2015, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Miałem już zabukowaną Tajlandię na ferie. Jednak analiza archiwum windguru i Google Earth spowodowała zmianę celu wyjazdu na ferie 2015. Statystyki wiatrowe były mocno pozytywne - szczególnie dla foila. Problem okazało się odnalezienie dobrej wyspy nadającej się do jazdy i nauki wodolotowania.Wybrał...
autor: gredy
28 sty 2015, 18:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: używany kite: styrany świeży rocznik czy "igła" sprzed 2010?

Dariuszu ,nie pije do samego Besta(choć też się wykładał). Nie bież tego do siebie, nie chcę też wkładać kija w mrowisko. Taka jest moja subiektywna ocena,składająca sie z obserwacji.Ale często latawce sprzed 2010r lepiej znoszą użytkowanie ,niż te młodsze. A powinno być inaczej ,chyba że się cofamy...
autor: dpacior
16 lut 2015, 09:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie najlepiej na kite na koniec lutego ???

wygląda na to ze niedrogo i pewnie wiatrowo w lutym to półwysep helski 8) :mrgreen:
autor: Nivea
18 lut 2015, 20:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wietrzne wideo pocztówki-kitesurfing, chillout, podróże

PRO CAMP z Marek Murphy Zach Hamata Egipt -2014
Film z treningu Murphego
Podziękowania dla Ludwika i Piotra.
phpBB [video]
autor: klasowki
05 mar 2015, 19:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

DAKHLA luty 2015

Relacja z podróży Termin 5-18 luty 2015 Trasa: Kraków-Bergamo (Ryanair) (200zł/obie strony) Bergamo-Marrakesh (Ryanair) (300zł/obie strony) Marrakesh-Dakhla 1400km - wypożyczony samochód (1000zł/10dni z ubezpieczeniam) +paliwo ok 700zł razem 1700zł wypożyczone z Budget za pośrednictwem arguscarhire....
autor: jedi1
09 mar 2015, 23:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha FX kto? co? jak?

No dobra bardzo byłem ciekaw pierwszego chyba latawca Cab ze statyczną uzdą toteż wziąłem 9 m2 na testy. Latawiec z kształtu wygląda jak C, uzda jest krótka i nieskomplikowana, jakość wykonania zarówno latawca i baru na najwyższym poziomie. No dobra to po obejrzeniu na plaży odpalam latawiec i idę n...
autor: Maciek kitejunkiesPL
12 mar 2015, 09:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Huna Boards - Polskie deski z Mui Ne w Wietnamie! Początek... Bez końca...

Siema!

Pewnie wielu z Was zna osobiście lub słyszało o Polaku - surferze, który na stałe mieszka w Mui Ne w Vietnamie. Zobaczcie film gdzie Tommy Bachata opowiada o swoim nowym brandzie Huna Boards!

Początek... Bez końca...
phpBB [video]



Hi5 z Mui Ne!
cron