Znalezione wyniki: 54

Powrót

autor: FilipN
19 mar 2015, 18:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

według mnie nawet poziom raley to nie jest czas na buty… szkoda stawów, szkoda szyi… a zysku żadnego. Ewentualnie spowolniony progres, bo jak gleba mocno boli to po piątej czy dziesiątej ciężej się przełamać do nowego… w takim razie jak ktoś się uprze to od jakiego momentu? nie wiem, myślę, że od na...
autor: FilipN
26 maja 2015, 22:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Chałupy x206, y332
dalsza część półwyspu (Jastarnia) x213, y339
autor: FilipN
06 cze 2015, 21:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: su2 na wake

kicker jej nie porysuje. Przynajmniej nie w jakiś znaczący sposób. Bardziej bym się bał czy się nie złamie przy mocnym lądowaniu…. nie wiem co tam będziesz z tego kickera skakał ;)
autor: FilipN
10 cze 2015, 09:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 2HD czy NHP

kukus pisze:50/50 nie bralem pod uwage bo myslalem ze to kolejny hardkorowy parapet do trikow


hardcoreowy parapet tyle że "do niczego" to 2HD. Z tych dwóch zdecydowanie NHP. Albo 50/50 :)
autor: FilipN
05 lip 2015, 12:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt

Polecam przeczytać - "branża turystyczna" wyjaśnia czym spowodowany jest komunikat MSZ dotyczący Egiptu a ja myślałem, że jednak tym: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 56915.html wolałbym jednak żeby wyjaśnianiem czy jakiś region jest bezpieczny zajmował się MSZ w oparciu o dane...
autor: FilipN
05 wrz 2015, 21:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRAPEZY Pat Love - kto ma? kto używał? - Wasze Opinie

dlatego wyraźnie zaznaczyłem w którym było to roku. Prosiłeś o opinie również o starszych modelach. Wiem, że nie tylko mój trapez się wtedy rozlatywał, po prostu TFM w tym roczniku był "papierowy". Pewnie teraz są już wytrzymalsze :)
autor: FilipN
22 cze 2016, 14:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zanzibar adventure !!!

no i…??? bo kilku informacji tu brakuje… primo - kto jest autorem tego tekstu (co za tym idzie domniemaną ofiarą niecnych poczynań) secundo - o jaką szkołę chodzi tertio - autor zapomniał wspomnieć jak do tej pory wyglądała współpraca między wspólnikami (w tym rozliczenia finansowe) bez tych informa...
autor: FilipN
27 cze 2016, 22:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zanzibar adventure !!!

mary.dk pisze:
quattro - no i... nie oceniaj :naughty:

Pozdro...


quattro to jest taki napęd w Audi… :/

Quarto!

czyli jednak niedopowiedzenia, insynuacje, bełkocik….
autor: FilipN
27 lip 2016, 18:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowe pompki

Mam taką pompkę Northa. Niewątpliwie w stosunku do "zwykłych" pompek lżej chodzi tłok, szybciej pompuje. Ale: Końcówka do pompowania notoryczne wypadała z węża. Po pięć, sześć razy na pompowanie. Zakleiłem kropelką - nie wypada, ale nikt kto ma inną końcówkę nie pożyczy już pompki ode mnie...