Znalezione wyniki: 68

Powrót

autor: bartekk
21 paź 2014, 17:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

Wczorajsza sesja wave zaintrygowała tytułowe pytanie. W moim przypadku wyglądało to odpowiednio: 3 minuty nabierania wysokości, 6 minut w przyboju, robiłem około 20 najazdów na falę. Tylko co to za jazda na fali? :roll: :doh: Jakbym miał się przesiąść na foila z powodu krótszego ostrzenia to chyba ...
autor: jedi1
26 gru 2014, 10:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Z szacunkiem dla Twojej wiedzy jedi (a wiem, że posiadasz ją przeogromną) nie można nad interpretować KPD, dostosowując je do własnych potrzeb. A czy ja coś takiego robię? Prawy nie może nagle 5 metrów przed kolizją zmienić zdania, ale na rysunku powyższym jest że lewy ustępuje i pochyla latawiec. ...
autor: TrueKejner
18 kwie 2015, 11:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wiązania/buty "CABRINHA H3"- hot stuff !!!

WRACAJĄC do tematu, nie wiem JAKI masz patent na to, by się nie wcinać przy nauce nowych rzeczy, 1. generalnie to zawsze spadać na deskę i uczyć się wszystkiego jak najmniejszymi krokami. Jak za mocno wieje to nie szarpię się na trudne rzeczy tylko robię to co umiem bo nawet jak coś pójdzie źle wie...
autor: Ziomek.
09 maja 2015, 21:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup 2015

w temacie: znowu to ja muszę być tym niemiłym, wsadzającym kij w mrowisko, choć w kuluarach każdy o tym mówi :idea: staram się zrozumieć decyzje Organizatorów FORDa, którym jestem wdzięczny za mocno profesjonalny wieloletni cykl fajnych zawodów w PL :thumb: zawsze udawało się wycisnąć każdy podmuch ...
autor: Ziomek.
10 maja 2015, 23:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czapla Kiteboards

Pinio pisze:Kara$ zaczynał podobnie i jakoś mu wyszło :wink:


..to Twoje zdanie :thumb:
w moim akcent padłby na "jakoś" :hand:
peace
autor: TrueKejner
22 maja 2015, 15:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Wiktorek pisze:Moja z tego rocznika jeszcze się trzyma ... jak to złamać?


hmm...
8)
autor: TrueKejner
24 cze 2015, 10:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rekord guinnessa na surfie

takie rekordy są totalnie BEZ SENSU! :doh:
równie dobrze mogliby pokazać jakiś powodzian ze Sri Lanki, którzy wspólnie na kłodzie odpierają ataki kolejnych fal...
autor: jacamakajta
27 sie 2015, 12:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ruben Len10

Współczuję i trzymam kciuki, ale cała ta akcja trochę jest moim zdaniem niesmaczna. Rozumiem że kiciarze starają się być cool, trendy i wsadzać swoje twarze wszędzie gdzie tylko można zarobić hajs żeby mieć na ciągłe podróże, treningi i zawody. Rozumiem i z chęcią dorzuciłbym kilka groszy jeśli był...