Znalezione wyniki: 42

Powrót

autor: andrzejwodejszo
14 paź 2016, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

https://www.google.pl/maps/place/Pod+Lw ... d19.455851

ewentualnie 200 metrów na południowy zachód od tego miejsca masz dojazd do samej wody.
autor: andrzejwodejszo
23 lut 2017, 09:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Poszukiwany latawiec 10m2

mam 10tke :) nowa sb 2016 - odbierz priv
autor: andrzejwodejszo
11 kwie 2017, 11:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

najważniejsze to nie zaczynać jeśli masz wątpliwość, że w połowie przestaniesz kręcić. Albo na 100% , albo wcale. Tu masz mojego pussyloopa - w sumie zaciągam bar na maksa w lewo w chwili wybicia. Wiadomo im mocniej wieje, tym większa petarda do przodu:) https://www.youtube.com/watch?v=xfmCbrbnW3M h...
autor: andrzejwodejszo
19 cze 2017, 13:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jak sprobowac kitesurfignu bez kursu

Czesc, czy istnieje jakas mozliwosc sprobowania tego sportu bez robienia kursu iko I? Chodzi mi o o takie jakby intro godzinne jak np. mozna zrobic z nurkowania - dostaje sie sprzed i hop pod wode (na basenie) w zasadzie bez zadnej teori oprocz tego jak sie zanurzyc i wynurzyc ;) Albo jakis inny sp...
autor: andrzejwodejszo
13 lip 2017, 14:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Docieplenie długiej pianki 3mm podczas pływania a także po wyjsciu z wody

przede wszystkim im więcej warstw na siebie nałożysz tym krążenie będzie słabsze. Zamiast nieszczelnej pianki z decathlonu + docieplacza - lepiej poszukać chociażby używanej pianki ze szwami GBS (klejone ślepe szwy) taka pianka nie wpuszcza wody szwami, a jedynie rękawami i nogawkami + kołnierzem. M...
autor: andrzejwodejszo
26 wrz 2017, 15:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Twój kolega jest jedynym w Polsce którego wyniki wzbudzają tyle kontrowersji! Pokaż mi drugiego. Reszta się bawi i proszę nie strasz innych że zawistni, zazdrośni i ja zaraz ich zjedzą. Skąd wiesz czy 90% wyników reszty bawiących się w Woo i piq to nie fake'owe wyniki? Bo nikt się nad nimi nie poch...
autor: andrzejwodejszo
28 wrz 2017, 20:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Udostępniał, robił z siebie mistrza, obrażał wątpiących, szydził z foilowców którzy "podobno skaczą wyżej" ta zamknieta grupa w ktorej kilka razy podkreslal swoją wyższość to 515 osób i wielu, wielu ludzi z kiteforum się w niej znajduje (w tym ja) nie dotyczy to wiec 5 osob, ktorym mozna o...
autor: andrzejwodejszo
17 sty 2018, 16:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Witam. Szukam swojego pierwszego prywatnego zestawu na nadchodzący sezon i chciałbym się Was poradzić. IKO 3 zrobione w Kite.pl w Chałupach na zatoce (nie przypominam sobie dokładnie na czym lataliśmy tam, chyba Core). Narazie kompletuję zestaw z jedną deską i latawcem w przyszłości może coś więcej...
autor: andrzejwodejszo
09 lis 2018, 10:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krynica Morska- Piaski- Sztutowo

dużo płycizny, wodna przejrzystość około 2-3cm, wiatry równe, dno 100metrów od brzegu muliste, przy linii brzegowej twarde piaszczyste, uważać na sieci (dobrze oznakowane) - jednym z popularniejszych spotów od strony zalewy w Krynicy jest zajazd pod lwem i plaża na jego wysokości.
autor: andrzejwodejszo
19 mar 2020, 12:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek smiertelny 12.03.2020

Wklejam na prośbę Janka Lisewskiego (jest zbanowany)
phpBB [video]