Znalezione wyniki: 42

Powrót

autor: andrzejwodejszo
06 paź 2015, 10:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ciepłe piany

tak Hyperfreak to TB1, ale nie ma co się zrażać bo różnice między TB1, a TB2 są zdecydowanie mniejsze niż między rozciągliwym neoprenem Ultraflex ( np Mutant ), a Technobutterem 1 :) Jeśli Mutant spełnia już nasze wymagania ( sam pływam w Mutancie 4/3 ) to Technobutter będzie wypasem, a TB2 już mega...
autor: andrzejwodejszo
12 lis 2015, 14:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zgrzewanie balona na zgrzewie

zdobądź duże wykałaczki do szaszłyków, kilka kartek papieru i skrawek niepotrzebnej tuby na testy "temperatura żelazka/czas trzymania/siła nacisku/ruchy żelazka" czynników jest bardzo dużo jak to sobie pomnożysz to wyjdzie Ci liczba kombinacji :) - zgrzejesz za słabo - nie złapie, zgrzejes...
autor: andrzejwodejszo
14 lis 2015, 18:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Przyszkwalilo do okolo 40 w jednym momencie. Mincek - Twoj najwyzszy skok jaki widzialem !. Felo Twoj zdeeeecydowanie tez. Było z 5 metrów z ospuszczonym barem - brawo za zimną krew i latawiec w zenicie do konca. Ps - nie wiem co by się z Tobą stało gdybyś został minutę dłuzej w wodzie. Powiedziałem...
autor: andrzejwodejszo
03 gru 2015, 13:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Slingshot Sentinel bar 2016

tak się składa, że właśnie dotarły do nas najnowsze bary i czym prędzej rozpakowałem jeden, aby sprawdzić działanie tego (jak się później okazało) stopero-regulatora wysokości knagi depowera. Od początku W końcu doczekaliśmy się gumek na końcach baru do przytrzymywania linek po zwinięciu - mała rzec...
autor: andrzejwodejszo
04 gru 2015, 11:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wymiana zaworu ozone 2008 – zawór blisko zaworu

tez mam ozona edka z 2008 roku.. koniu zrobił to tak, ze do tej pory wszystko pięknie trzyma a minęły ze 4 lata..
autor: andrzejwodejszo
07 gru 2015, 09:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Ja jutro odpuszczam za krótkie już dni a i mięśnie brzucha rano odmówią posłuszeństwa itd. Dzisiaj bdb pływanie, trochę szarpało ale :thumb: Najgorzej, jak po skoku na parę m siadało i się spadało jak kamień w dół :doh: A raz mnie szkwał wyrwał coś zle zrobiłem deskę zgubiłem zrobiłem backrola kite...
autor: andrzejwodejszo
13 gru 2015, 23:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Slingshot Sentinel bar 2016

Linka jest na bloczku przy chickenie
autor: andrzejwodejszo
19 sty 2016, 09:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Front Line Connector

jest OK, ale zamiast opalać zapalniczką zaciągnij tam koszulkę termokurczliwą i przygrzej suszarką powoli.
autor: andrzejwodejszo
21 mar 2016, 14:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar OZONE 5linek - długości linek

powinna byc podobnie napieta jak nośne, ale nie moze łamać profilu. :) poeksperymentuj , poproś kogoś niech z boku robi zdjęcia na roznych setupach i wybierz najlepszy profil :)
autor: andrzejwodejszo
24 mar 2016, 16:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deska z okazji pierwszego dnia wiosny

czy każdy ten element docinałeś z formy ? Piękna robota
autor: andrzejwodejszo
25 mar 2016, 15:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

też bardzo chcę pośmigać, ale nie wiem jak am progno się ułoży - może być otwarte, może być zamknięte :) nawet offshore :D jeden pies, oby wiało
autor: andrzejwodejszo
28 cze 2016, 10:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Serwisy, strony pogodowe

meteo.pl - wg mnie najlepsza windguru - ostatnio totalnie nie przewidziała burz, ani opadów deszczu wiatrowo w miarę się sprawdza. windyty - ładnie wygląda i mniej więcej się sprawdza :) ( bardziej mniej ) yr.no - nie używam, ale podobno dobra windfinder - raz się sprawdza , raz się nie sprawdza :D ...
autor: andrzejwodejszo
31 sie 2016, 16:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: dyno vs edge

jan53 pisze:Jeśli byśmy porównali obie firmy generalnie to czy błędem jest sparowanie modeli dyno-edge,rebel-catalist,vegas-c4?


raczej nie - bo wtedy oznaczałoby, że:

Superb = S klasa, fabia = CLA, Octavia RS = C Coupe AMG
:D

no może ze Skodą przesadziłem, niech to będzie Passat, Golf i Scirocco R32 :D
autor: andrzejwodejszo
07 paź 2016, 12:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Panooowie :) przestańcie. Pływamy na jednym spocie po co tu jadem pluć?:)