Znalezione wyniki: 77

Powrót

autor: BraCuru
25 sty 2015, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Miałem już zabukowaną Tajlandię na ferie. Jednak analiza archiwum windguru i Google Earth spowodowała zmianę celu wyjazdu na ferie 2015. Statystyki wiatrowe były mocno pozytywne - szczególnie dla foila. Problem okazało się odnalezienie dobrej wyspy nadającej się do jazdy i nauki wodolotowania.Wybrał...
autor: BraCuru
31 sty 2015, 10:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Jak łatwo jest przeciąć foilem płaszczkę ? wchodzi jak w masło czy raczej jak nóż w styropian.. wyobrażam sobie filety :D To pierwsze spotkanie: https://www.youtube.com/watch?v=2eCixeYGC_s Styczeń to nie sezon na płaszczki. Nie spodziewaliśmy się ich w ogóle zobaczyć. Potem okazało się, że było spo...
autor: Dorian :: SurfPoint
09 lut 2015, 13:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kto tam dzisiaj sie na plywanie kolo Władysławowa wybtral????

Tylko patrzyc kiedy wyciagna z tego wnioski i wprowadza przepisy regulacyjne bo kto za to placi ? Nie przyjada zle przyjada tez zle ...zadzwoni plazowicz zle nie zadzwoni tez zle bo innym razem ktos sie utopi :idea: .To jak z goprem powinno sie zglaszac wyjscie i zejscie ale komu bedzie sie chcialo...
autor: eska
01 mar 2015, 19:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Oddam za darmo

Przy okazji sprzątania znajdują się ciekawe rzeczy - dziś do oddania sprawne pady i footstrapy brunotti widoczne na zdjęciu. Oddam za damro po pokryciu kosztów wysyłki - około 13 zł paczka pocztowa. ps. Niebawem kolejne odkrycia - trapez damski w rozmiarze XS i męski w rozmiarze M oraz S - tylko mus...
autor: BraCuru
05 mar 2015, 13:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: F-one wypuszcza komorowca do race

Dlaczego wszyscy producenci powoli wchodzą w race, foil i komórki? Może się mylę i rynek jest całkiem spory? To naturalne. Kiteboarding to coś więcej niż twintip i freestyle. Przez ostatnią dekadę utarło się, że każdy musi robić fikołki na dziwnej desce co nie ma przodu ani tyłu. To było koniecznoś...
autor: gredy
06 mar 2015, 14:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

55 minut Historii

Patrząc na czym zaczynali, wielki szacun dla Prekursorów :clap:
phpBB [video]
autor: zbyszek11
22 kwie 2015, 18:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej [ANKIETA]

andrzejwodejszo pisze:czy jestem upośledzony ? :D tak słabo mi szło


To wszystko nie prawda , szło Ci wręcz znakomicie . Najważniejsze że się nie zraziłeś , znajdziemy odpowiedni dzień z lepszymi warunkami i będzie bajka.
Pozdrawiam Zbyszek
autor: eiphi
24 kwie 2015, 12:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Wiadomo, że zawsze jest Rewa ;) Niestety oprócz tego, że jest to ponad 100km z Elbląga to w sezonie jest tam taki tłok, że ciężko o komfortowe pływanie, nie mówiąc nawet o trzaskaniu trików...
autor: kubaratan
11 cze 2015, 12:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprzedam swoje dziecko Ozone Edge II 2008 11m 500zł !!!

Kajt ma już nowego właściciela a wszystko przebiegło bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką ,zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz". Latawiec wyśmienity a sprzedający godny p...
autor: kriski
22 cze 2015, 13:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowa Pompka Naish 2015 - zmieniamy pompki ?

popieram, bez wątku bym się nie dowiedział, a tak to może nawet kupię
autor: Jacek olsztyn
23 wrz 2015, 19:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: StivLoop?

Wydaje się fajne i łatwe, ale weź znajdź niemca w kasku na kolizyjnym :D
autor: MASTER KITEBOARDING fuu1
29 wrz 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Dziękuje kibicom za gratulacje , starałem się o to 3 lata . Warto było osiągnąć cel I :D widzę że Tu się nic nie zmieniło znowu jakieś niedorobione hejty i że Wy wiecie wszystko lepiej niż ja ... czy się ubezpieczyłem , czy płynę sam i co jak robię .Jest takie przysłowie i stara prawda : " Tylk...
autor: pietkun
07 lis 2015, 16:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Witajcie ja nowy - pierwszy wpis Miałem z kumplem jutro jechać na półwysep ale mi odpadł - sprawy rodzinne... Szukam kogoś z trochę większym doświadczeniem niż mam ja czyli - zaczynam startować... Mogę kogoś zabrać - miejsce obojętne możemy jechać do rewy Jaro Hej! Kolego :hand: :doh: mierz siły na...
autor: MWILCZ
06 gru 2015, 16:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

MIKOŁAJKOWE KITOWANIE I FOILOWANIE W IŁAWIE

POZDRAWIAMY Z IŁAWY
MARIUSZ I PAWEŁ