Znalezione wyniki: 77

Powrót

autor: Biały84
19 cze 2017, 01:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

taka pierwsza sprawa to te chmury naprawde nic nie wskazywalo na taki armagedon https://naforum.zapodaj.net/1780ba3e1bef.jpg.html jak widac na zdjeciu nawet slonce swiecilo te chmury nie zdradzaly po sobie takiej mocy wiatru. zdjecie z 13:38 na wodzie latawce wygladaly po zrywce jak nalesniki wogle ...
autor: DekagramZła
19 cze 2017, 15:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Ja też pływałem na Mietkowie tego feralnego dnia. Mogę jedynie potwierdzić, że znaki nadchodzącej tragedii nie były tak oczywiste jak niektórym może się wydawać. Pogoza na windguru/windfinder zapowiadała 16 w porywach do 23kts przez większość dnia i możliwe przelotne lekkie opady. ICM faktycznie uja...
autor: kuicets
16 wrz 2017, 20:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Twoje prawie 15 metrów na Mietku w 3 sekundy z lądowaniem 1.2 g też jest mało wiarygodne. Ponieważ lubie fizykę, to dorzucę dwa grosze - oczywiście nie neguje lotów w kosmos na kajcie (sam latam raptem na 2 metry) ani nikomu nie ujmuje, ale skoro to nadal wolny kraj to... Zakladajac brak innej siły...
autor: BraCuru
23 wrz 2017, 11:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Dla mnie polega przede wszystkim na dobrej zabawie . Rywalizacja owszem że tak, przecież to dobra zabawa :thumb: i ja nie żałuję że kupiłem. Lubię cyferki i długie analizy po sesji :wink: Dobra zabawa kończy się jak znajdzie się jeden kolega co opierając się na prawdopodobnie błędnych wskazaniach s...
autor: eclave
24 wrz 2017, 15:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

No to musisz to napisać do twórców urządzenia piq i niech usuną moje 12, 13, 14m i wiele moich sesji po 10m bez kikera. I to często nie z płaskiej wody gdzie można się mocno rozpędzić i dobrze wybić a z kartofliska co znacznie utrudnia, a no i oczywiście że na rebel. Zgadzam się tylko z tym że musz...
autor: ronino
26 wrz 2017, 15:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

z ciekawości popatrzyłem na jego filmiki ....i looooooooooooooo ... to ja juz nie musze woo kupować bo wiem że lata po 30-40m :D
autor: kuicets
26 wrz 2017, 15:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Nie wiesz czy wykopał deskę 10 metrów do góry, tak samo jak Kuicets nie ma dowodu, że wystrzelił piq'a z procy.. O matko i córko, to już pożartować nie można? Każdemu dobrze zrobią trzy głębokie wdechy. A tak na deser, bo nie usiedzę :D: :D :D https://youtu.be/lCsqpr_eDOY Solidny megadownloop @ 2:1...
autor: stachu
27 wrz 2017, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Ten wątek zapewne czyta o wiele więcej osób niż się wypowiada, a skoro dyskusja i tak odbiegła daleko od tematu, to dołożę swoje 3 grosze... Oglądałem jakiś czas temu relację z eventu kite'owego (prawie całą - długa przesiadka na lotnisku 8) ), gdzie jednemu z uczestników Woo zmierzyło 23.4m: https:...
autor: Tolek, Koszalin
28 wrz 2017, 08:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: jaka latawka na słabe wiatry 17m

Cześć! Zdecydowanie w zestawieniu zabrakło Ozone Edge. Latawca z doskonałym dołem, szybko i ostro płynącego na wiatr a z tym najczęściej jest problem przy słabym wietrze. Poczekałbym jednak trochę bo w cenie Ozona niedługo będzie pewnie można kupić...drona ( da też radę ja będzie wiało 0) :D Pozdraw...
autor: JanuszD
28 wrz 2017, 18:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Janusz - skok musiałby wyglądać następująco:.... fizyk jądrowy Andrzej zawsze do usług :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 2 błędne założenia: - długość linek 19 metrów north oferuje więc pod wodą jednie na 5 metrów, a nie na 10, a to zasadniczo zmienia długość operacji - skok w górę pionowo, aczkolwiek ...
autor: kuicets
28 wrz 2017, 19:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Coś Ty się upadł na ten kamień :) Już tłumaczę o co cho z kamieniem i dlaczego ten (i inne tego typu) eksperymenty myślowe są świetne do udowadniania bądź obalania różnych tematów w życiu codziennym :) Kamień spada 3,5 sekundy powiadasz. A jakiej wielkości kamień, jaką parabolą w górę, pionowo w gó...
autor: BraCuru
05 paź 2017, 10:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Skoczyl/nie skoczył, urządzenie zarejestrowalo wynik, czlowiek wszedl na top liste.. Urządzenie zarejestrowalo tez cos wiecej - ostrą szydere ktora poszła na takiego samego kitesurfera jak my wszyscy tutaj, i potezna spine części szydzacych kitesurferow tutaj... To nie jest klimat surferski, to naw...
autor: BraCuru
13 paź 2017, 09:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Jak poszło wczoraj? Chyba nie zadołowano wszystkich rezultatów bo ja na nielocie Vector 5m poprawiłem swój wynik woo (cokolwiek miałoby to nie oznaczać haha). Myślę, że mając Apollo 5m pociągnąłbym ze 3m wyżej i na pewno ze 2s dłużej. Poza tym ta mała szmata była tak szybka że bałem się latać. Jeden...
autor: BraCuru
16 paź 2017, 10:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Jak ty to robisz...? jeśli pytasz o skakanie to tak: https://youtu.be/8QpFOAbuhCY Powyższe ujęcia były nakręcone w Grzybowie w sobotę jak nie było już fali. Wiało nierówno 15-20kts. Byłem na Apollo 7m. Piotruś był na TT i Apollo 14m. Przemek na foilu i Apollo 10m. Bądź mądry i pisz wiersze ;) Mimo ...