Znalezione wyniki: 77

Powrót

autor: Wind Freaks
24 mar 2016, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wind Freaks - co sądzicie.

Czesc, NA Kiteforum jako pierwsi możecie sie dowiedzieć o naszej inicjatywie. Zapraszam na naszego funpage. Robimy to dla was wiec bądźcie z nami. Nasza strona w budowie, na której bedzie dużo ciekawych wykresów, prognoz, i pogody "live". Juz teraz udostępniamy zajawkę. Link do strony znaj...
autor: feel
08 kwie 2016, 17:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Red Bull Ragnarok 2016

W grudniu postanowiłem spróbować zarejestrować się na zawody snow-kajtowe Red Bull Ragnarok 2016. Nie wierzyłem, że mi się uda, bo w pierwszej turze zapisów liczba zainteresowanych była olbrzymia i wszystkie miejsca wyprzedały się od razu. W drugiej turze zainteresowanych było chyba jeszcze więcej, ...
autor: Pain IQ
26 kwie 2016, 12:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ciepła pianka dla dziewczyny ION vs O'Neill

TECHNOBUTTER 1 lub 2 to robi różnicę KOLOSALNĄ. Nawet nie ma punktu odniesienia dla tych neoprenów.
autor: maniek1975
17 maja 2016, 08:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: propozycja nowej grafiki SU-2 2017

Pływają wogóle....

Cudze chwalicie swojego nie znacie ...

Grafika rzecz gustu .. Myślę że na zamówienie można sobie wydrukować dupę pawiana ..

Su-2 robi największy postęp jeżeli chodzi o deski i to rodzima produkcja .. To tyle
autor: frezer
08 cze 2016, 22:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pablo- Czemu usuwasz posty swoich użtkowników

Szanowni Państwo, Jak chcecie sobie tworzyć teorie spiskowe to zapraszam - jest kilka komisji sejmowych, do których w tej czy następnej kadencji można się zgłosić. Narzekacie, że z forum usuwane są wątki przepychanki między dystrybutowami? Bo to nie jest miejsce na takie dyskusje - tematy firmowe z...
autor: kowalm
16 lip 2016, 08:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Fireball - czemu dopiero teraz?

Obrazek



Ciekawe czy mozna zamowic rozne rozmiary kulek?.. :idea: :idea: :idea: :roll: :roll: :roll:
autor: Brutus
10 sie 2016, 16:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Różnice w nauce kobiet i mężczyzn

Bo pytania są retoryczne.... w zeszły weekend obserwowałem (zupełnie mimo woli ;) ) w przerwie pływania część szkolenia... A więc wyczilowany, wyluzowany 20-dziestoletni instruktor, władca zatoki o bujnej blond grzywie, w szkoleniu dziewczyn najbardziej zwraca uwagę na tyłek kursantki. Bliskość z ku...
autor: Grzegorz KiteLife
21 sie 2016, 13:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odzyskiwanie deski na głębokiej wodzie – body drag

Jeśli jesteś przezaglowany to faktycznie trudno nawet trzymać wysokość podczas bodydragow by to deska chociaż do ciebie spłynela. Jeśli jest mało wiatru to bardzo dlugie halsy należy robić. Najważniejsze jednak w tym wszystkim to technika tzn właściwe ułożenie ciała i odpowiednia wysokość prowadzeni...
autor: Brutus
25 sie 2016, 14:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Różnice w nauce kobiet i mężczyzn

Panowie.. to przecież oczywiste że niezamężni lub nie do końca wierni instruktorzy , a tym bardziej "wolni" , będą każdą potencjalną kursantkę (tą z przedziału "uczyłbym") traktować inaczej niż faceta i nie ma się tu co dziwić, taka męska natura... o dziwo w druga stronę to nie ...
autor: BraCuru
09 wrz 2016, 21:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Finlandia TURKU - archipelag, sauna i Muminki

Zapraszam do fotorelacji z odkrywania Archipelagu Turku w Finlandii. Pomysł wyjazdu i jego realizacja to mieszanka improwizacji, spotkania nietuzinkowych osobowości, odrobiny szaleństwa oraz dużej dawki poznania nieznanego. Zaczęło się to tak. W styczniu znalazłem się na dwutygodniowym zastępstwie n...
autor: BraCuru
18 lis 2016, 10:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kiteforum.pl - quo vadis?

Przypadkowo otworzyłem jeden z setki wątków w dziale OFFTOPIC: viewtopic.php?f=14&t=68701 dyskusja wrze. najbardziej zaangażowany forumowicz napisał w sumie 8 postów na forum. 80% tematów to spam nie związany w żaden sposób z kajtem. Czy tak ma wyglądać to forum? Czemu pozwalamy sobie na plucie ...
autor: Jacek olsztyn
24 sty 2017, 22:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Potrzebna pomoc dla 6-letniego Patryka!!!nowotwór mózgu

Dawać Panie i Panowie!!! Ratujmy Chłopaka!!!
Każda złotówka jest ważna, łatwość wpłaty jest dziecinnie prosta!
autor: Grzegorz KiteLife
26 sty 2017, 17:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: To co misie lubia najbardziej - Splitboard - porównanie

Postarajcie się określi nie tylko plusy ale i minusy jak na recenzje przystało :thumb:

Pzdr
autor: zojsan
03 mar 2017, 05:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

A ja wiem dlaczego...
U mnie prognoza wygląda tak
Podstawa 13
Szkwaly do 30
autor: BraCuru
03 cze 2017, 16:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

No ja to raczej takich 15s to nie pokażę bo maks zmierzony mam 7s na 9m Nagranych kilka po 6s na 12 i 14m 7s to dużo, 10s to bardzo dużo, Koniu pokazał filmik sto lat temu jak latał około 11s i do tej pory niczego dłuższego w Polsce nie widziałem. Moje woo pokazało ponad 10s ale wątpię szczerze. Z ...