Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: Kasiunia
14 lis 2013, 13:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gisela - PKRA Freestyle World Champion 2013

Gratulacje dla Giseli! Owszem, dziewczyny są na prawdę na bardzo wysokim poziomie!! Gdyby nie ta Fuerta Karoliny.. niestety świeżo po kontuzji nie da się cisnąć 100%.... Biorąc udział w paru eventach PKRA w tym roku, miałam okazję poprzyglądać się dokładnie, przyznam że jestem pod ogromnym wrażeniem...
autor: Kasiunia
12 gru 2013, 15:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kasia Lange Brazylia Cumbuco 2012 - FILM !!!

Witajcie ! Minął rok i miałam przyjemność spędzić kolejny trening w Brazylii, na lagunie Cauipe, w Cumbuco. Jestem w trakcie tworzenia filmu, idzie mi jak z nosa, ale obiecuję że w końcu ujrzy światło dzienne... ;) Tegoroczny trening odbywał się w świetnym towarzystwie, polskiej ekipy nie zabrakło: ...
autor: Kasiunia
22 lis 2014, 19:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Karolina Winkowska Mistrzynią Świata w Kitesurfingu 2014

W końcu głośno w całej Polsce o Karolinie i kitesurfingu :) Ja spędziłam super sezon z Karoliną, dużo się od niej nauczyłam i widząc ją na żywo w akcji mocno wierzyłam że osiągnie ten cel, GRATULACJE !! Chciałam tylko powiedzieć, że Karolcia ciężko walczyła i nie raz zmagała się z poczuciem niepewno...
autor: Kasiunia
07 lut 2015, 23:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

MAROKO PRO CAMP Kasi Lange - 31.03-07.04 Kitecrew.pl

Witajcie, zapraszamy Was na wyjazd kitesurfingowy MAROKO PRO CAMP który poprowadzę w terminie - 31.03-07.04 -pod szyldem Szkoły Kite Kitecrew.pl https://katarzynalange.files.wordpress.com/2015/02/katarzyna-lange-kiteboarding-kurs-kite-kitecrew.jpg Wiosenny WYJAZD KITESURFINGOWY do MAROKO, DAKHLA 201...
autor: Kasiunia
13 kwie 2015, 14:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko Dakhla - zawody VKWC, Pro Camp - opis spotów [3.2015]

DAKHLA, MAROKO – KITESURFINGOWY SPOT NA WYBRZEŻU SAHARY https://katarzynalange.files.wordpress.com/2015/04/kurs-kite-kitecrew-szkoc582a-kitesurfingu2.jpg?w=788&h=525 Trzy tygodnie w Maroko dobiegły końca i nie skróciłabym tego wyjazdu ani o dzień. Dakhla to miejsce z półwyspem odcinającym wielką...
autor: Kasiunia
13 kwie 2015, 14:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Katarzyna Lange Blog - zawody, wyprawy, spoty, lifestyle

Hej ! Wróciłam niedawno z pierwszych zawodów Pucharu Świata pod nową nazwą VKWC - Virgin Kitesurf World Championship które odbywały się w Maroko, Dakhla, oraz po zawodach odbył się Pro Camp w tym samym miejscu i przygotowałam wpis na blogu całkiem szeroko opisujący to miejsce czyli spot kitesurfingo...
autor: Kasiunia
01 cze 2016, 12:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: QUEEN OF HEL - Kobiecy Festiwal Kitesurfingu 27.06-03.07.2016

Konkurs Queen Of Hel - do wygrania deska niespodzianka od firmy SLINGSHOT !! "Dziewczyny, w tym pudełku znajduję się przesyłka-niespodzianka od firmy Slingshot Kite !!! Będzie to nagroda dla losowo wybranej dziewczyny która weźmie udział w naszym festiwalu THE QUEEN OF HEL - Kobiecy Festiwal K...
cron