Znalezione wyniki: 10

Powrót

autor: Ziomek.
06 maja 2013, 10:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Rhall pisze:Siadło dopiero koło 16.00, dało radę na maszoperii z dyszką wyskoczyć. :)


..siadło na 11tki :wink: koło 18stej, jeszcze o 20:00 spływ na 11tkach robiliśmy :]

dzień spookoo, choć mega nierówno i mocno (jak dla mnie :wink: )

peace
autor: hiszpan
04 cze 2013, 12:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

W Brzeznie od 10 wialo na 9m. Jak schodzilem o 12 to bylo juz dobrze na 7m2.
autor: jacamakajta
05 cze 2013, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

Ziomek. pisze:no i fale były najlepsze jednak z rana, później malały szyyyyybciuutko..


O 17-18 napotkałem wiele przynajmniej po 3-4 metry jak tak szyyyyybciuutko malały to rano lochy musiały mieć po naście metrów, dobrze że mnie tam nie było bo bym nie ogarnął :mrgreen:
autor: jacamakajta
01 lip 2013, 09:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

wiatru jak na lekarstwo :( czyli tak jak icm dawał na ustke :) Wczoraj niestety każdy ze składu miał inną koncepcję spływu i nie było chętnych na downwinda w słońcu przy wiaterku od 20knots w górę, czyli sugerowany :P start 11-12 standardowej trasy co byłoby strzałem w 10 :thumb: W mocno okrojonym ...
autor: KnurOnTour
02 lip 2013, 10:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Knurtugalia

"...kopara drętwieje jak ręka po walnięciu łokciem o kant stołu..."

Obrazek

Knur – samiec świni domowej zdolny do użytkowania rozpłodowego;
Dzięki Aeroboards.com za Aero :thumb:
autor: Fred :: TeamKatapa
11 lip 2013, 09:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

ok, byłyś w stanie w takim razie zrobić minitutorial ... Kolego sympatyczny, dla własnego bezpieczeństwa powinieneś taką wiedzę jak najbyszciej posiąść!! Nie dopytuj się na forum, tylko weź telefon i zadzwoń do swojego instruktora z reklamacją, bo nie przekazał Ci podstawowej wiedzy, która ma wpływ...
autor: Stawny
24 lip 2013, 11:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

Łuk brwiowy z kolanka przy przejściu przez przybój. Pozdr L Wczoraj w pociągu o tym rozmawialismy :shock: że przy strapless i zagapieniu się z amortyzacją taka opcja strzału w twarz jest mocno realna :evil: Fred zakładam że miałeś naprawdę dobrze, bo to falowanie co na Helu musiało wchodzić w górki...
autor: BraCuru
25 lip 2013, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko Essaouira [lipiec 2013]

Mając 4h w samolocie napisałem poniższe. Mam nadzieję, że może komuś się przyda. Pamiętajcie, że jest topisane przez osobę, która spędziła pierwsze dni w Maroko i dotyczy to jednego tygodnia w lipcu. Jak najbardziej subiektywne! Skala 0-10. http://imageshack.us/a/img198/4673/r2cp.jpg Ilość wiatru: 1...
autor: Smokie
26 lip 2013, 08:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Relacje z wypraw i pływani

Kolejny dzial :?: zawsze bylo kt gdzie kiedy.. i bylo pieknie.... Kiesurfing w mediach?? To bylo na glownym zawsze...... Dajmy jeszcze kilka bo malo jeszcze :)
autor: KnurOnTour
29 lip 2013, 01:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: MIEDZYZDROJE- ŁEBA- KITESURFER POSZUKIWANY

Świnoujskie - Łeba gwoli sprostowania. I nie zachodni, ale NNW.
Wyszedł w klapkach wynieść śmieci, ale zamiast kubła wziął kajta, a zamiast klucza do zsypu deskę. :clap:
I poszedł jak dzik w żołędzie. :lol:
Wrócił. :thumb:
Lubi to.
Można?