Znalezione wyniki: 53

Powrót

autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "gleba roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Jezioro Garda:
phpBB [video]
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Ambasador od zaraz! Posty: 5 • Strona 1 z 1 Cz maja 02, 2013 22:55 Elo, Z uwagi na sezonowa przeprowadzkę na Hel i dużo wolnego czasu chętnie zostanę ambasadorem. Jestem młody...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "video"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Cabo Verde. Sal. Łukasz Koński - "Emoss Surf":
phpBB [video]
autor: kiteigor
19 lut 2014, 10:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki rozmiar

wylicz swoje BMI. A tak całkiem serio, to jeśli ważysz więcej - większy kite, mniej - mniejszy :mrgreen: w zależności od warunków pogodowych też :)
autor: Famay
27 lut 2014, 22:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: XCEL INFINITY vs O'NEILL PYRO TECH vs INNE -piana na zim

wieloryb pisze:Powiem szczerze ,że nie miałem do czynienia z piankami RRD ,ale skoro produkuje je RIP CURL to pozytywna informacja.

Kto diluje RIP CURL w Polandii ?


Rip Curl Polska
autor: TrueKejner
03 kwie 2014, 09:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Boardszorty - jakie wybrać?

Crazy Horse pisze:Zawsze lepiej większe, niż za małe, zwłaszcza na piankę :idea:

Ee tam rozmiar to chyba sprawa drugorzędna dla surfierów. Mi tam się zawsze wydawało że największy dylemat na Helu to "Czy wieje dzisiaj na szorty Bilabonga czy Quiksilvera?"
autor: Ksiaze
30 kwie 2014, 23:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Do wszystkich Kiteboarderów! Wiele osób zastanawia się co robi Polski Związek Kiteboardingowy i po co jest. Chętnie podzielę się kilkoma ogólnymi informacjami. Polski Związek Kiteboardingu PZKite został zarejestrowany w KRS 19.11.2013 jako zrzeszenie trzech stowarzyszeń : Polskie Stowarzyszenie Kite...
autor: BraCuru
26 maja 2014, 14:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Harpagan Race 9-10 maja 2014 Szczecin

Za 25 minut będzie dostępne widło ze startami oraz zajawka na przyszły rok :wink:
phpBB [video]
autor: Crazy Horse
26 maja 2014, 16:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: prezent dla wybrednej kobiety

Dlatego ja sobie wybrałem nie wybredą, któa sam do sklepów muszę ciągnąć.
Za to jeździ i śpi ze mną na tripach w aucie bez wody ale z pięknym widokiem :idea:

Myślta chłopy 100 razy zanim wpuścicie do mieszkania i zwłaszcza jak już się prawie przełamujecie do ślubu ;)
autor: Maks
03 lip 2014, 11:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Mogę kij w mrowisko? Po co komu drzwi? Od nowości pływam na śródlądziu na skywalker 135x47,5cm, skoczyć się da, ostrzyć, zwrotność w porównaniu do drzwi chyba lepsza (chyba, bo moje doświadczenie na większych deskach jest mizerne), pływam też na niej po falach (zaznaczam po falach, a nie na falach)...
autor: Mikolpa
03 lip 2014, 16:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

@ Wiktorek tam w ogóle coś wiało??? Ale to jest właśnie odpowiedź na słabe wiatry, foil. Szkoda że na moim lokalnym spocie głęboko jest tylko przez 2 miesiące. Trochę się boję że bym często haczył o dno. @ Maks w końcu ktoś w tym wątku kto wie po co zacząłem pisać o dużych deskach :thumbsup: już się...
autor: Haidi
27 sie 2014, 16:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wyprzedaż latawców OZONE 2012/2013

Posiadam na sprzedaż latawce OZONE 2012, 2013,2014- Niskie ceny! -REO-6,8,10,12 m -Catalyst 3x6, 4x8,3x10m,3x12m,3x14m -Edge 7m,10m -C4-pełna rozmiarówka -Zephyr 17m 2012 i 2x2013 Nowe Catalyst 10m 2014 i REO 12m 2014 Latawce do obejrzenia w Warszawie. Zapraszam info: joanna@jovitravel.pl jaka cena...
autor: Crazy Horse
06 wrz 2014, 13:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: problem z pompowaniem kite'a

Proponuję zmienić latawce, na takie z dużymi zaworami jak Cabrinha czy Ozone i problme znika :idea: :idea: :idea: :wink:
autor: BraCuru
03 paź 2014, 10:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

63 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2014

Prognozy idealne dla kajciarzy czyli bezchmurnie i nawet do 16 stopni :D Trzymajcie kciuki za naszych rejsiarzy. Mają co bronić :) Błaszko i Maks na startują na foilach, aby nie pozostawić złudzeń konkurencji ;) Aga na rejsie będzie bronić zeszłoroczengo tytułu. Debiutują Piotr Lenckowski, Arek Kusa...
autor: BraCuru
03 paź 2014, 17:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: trik czelendż & NFSP

BraCuru – w podziękowaniu za stare posty, dzięki którym nauczyłem się ostrzyć wtedy kiedy nie było mnie stać na lekcje. Serdecznie zapraszam każdego niewymienionego tutaj, komu podoba się ten pomysł do dołączenia do zabawy. Mam nadzieję, że będzie kupa śmiechu dla nas , a także dla osób potrzebując...