Znalezione wyniki: 53

Powrót

autor: maryjka
04 paź 2014, 02:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka deska WAVE od Northa ?

5,7/85kg też działa.
Odpowiednik twintypa 137/43 jeśli chodzi o upwind.

Najlepiej, żeby deska rosła do 5,11 kiedy płyniesz powoli pod wiatr,
a kiedy płyniesz szybko na fali kurczyła się do 5,4
autor: Gązo
27 paź 2014, 18:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: HAUSBOTEM na podbój Półwyspu! :D

PONIEDZIAŁEK Jaca sprawdza prognozę - dzisiaj ma wiać odpowiednio na kajta, ale z kierunku, który jest idealny na Rybitwią Mieliznę . Gruby z Agnieszką chcą koniecznie się tam z nami zabrać. Nie ma sprawy. Wygląda jednak na to, że oprócz nas jeszcze tak z połowa Półwyspu chce się dzisiaj przenieść ...
autor: BraCuru
26 lis 2014, 19:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

Foila fala nie pcha - filmik Bracuru to tez wyraznie pokazuje. Andrzej, kiedyś się z tego zdania uśmiejesz. Teraz dostałeś za nie nawet parę wirtualnych piwek :lol: Kiedyś, jak popłyniesz na fali na foilu, zweryfikujesz swoją opinię co pcha a co nie. Chyba nawet postawisz mi prawdziwe :D Marek, ja ...
autor: zojsan
08 gru 2014, 20:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: pomoc w wyborze pierwszego kite'a

na górze okna po prawej stronie ...SZUKAJ...
twojego rodzaju pytań było sporo...
i niektórzy się mocno napracowali w odpowiedziach więc nie karz pisać od nowa
a najlepiej zrobisz jak na spocie zaczepisz jakiegoś gościa z latawcem :D :D :D
na pewno podzieli się wiedzą
autor: Pablo
08 gru 2014, 21:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Obowiązkowy nowy szablon ofert! obowiązuje od 9.12.2014

UWAGA! od 9.12.2014 na forum "oferty biur podróży" zaczyna obowiązywać bezwzględny obowiązek stosowania szablonu w tytułach postów: dd.mm.rrrr - Miejsce - Ilość dni - Organizator - Cena dd.mm.rrrr to data wyjazdu w formacie dzień/miesiąc/rok czyli tytuły muszą teraz wyglądać tak: 10.12.201...
autor: mary.dk
16 gru 2014, 17:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawce OZONE 2013/2014

:spam:
Nivea pisze:Na sprzedaż latawce OZONE w bardzo dobrym stanie:
-REO-6,8,10,12 m cena od 1800 zł
-Catalyst 6, 8,10m,12m,14m cena od 2200 zł
-Edge 10m cena 3500 zł
-Zephyr 17m 2013 i 2014 cena od 3000 zł

Zapraszam
info: joanna@jovitravel.pl
autor: jedi1
09 mar 2015, 23:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha FX kto? co? jak?

No dobra bardzo byłem ciekaw pierwszego chyba latawca Cab ze statyczną uzdą toteż wziąłem 9 m2 na testy. Latawiec z kształtu wygląda jak C, uzda jest krótka i nieskomplikowana, jakość wykonania zarówno latawca i baru na najwyższym poziomie. No dobra to po obejrzeniu na plaży odpalam latawiec i idę n...
autor: SU-2
15 mar 2015, 09:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Su-2 Hydrofoil

Miło nam poinformować, że powstały pierwsze polskie hydroskrzydła – czyli produkcyjne deski do Foilboardingu. W ostatnich sezonach foilboarding się rozwija , coraz częściej widzimy „lewitujących” surferów. Niestety ceny zestawów są mało przyjazne kajciarzom, dlatego firma SU-2 – obecna na rynku od r...
autor: zaaaak
17 kwie 2015, 21:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Bar 2015 - najłatwiejsza do złożenia zrywka

24SURFpl pisze:Sam producent reklamuje nowego chicken loop'a, że można go złożyć przy użyciu tylko jednej dłoni :idea:

gorzej niż w modelu 2013 nie będzie :wink:
autor: BraCuru
22 kwie 2015, 12:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Amatorski puchar Polski dla twintipów!

Mimo, że wielokrotnie nie zgadzam się z Twoimi opiniami, cenię sobie dokumentację, którą tworzysz. Prawo Drogi, jest przykładem dobrze zrobionego manuala. Na pewno przyda się tak samo dobrze zrobiony dla startów w race. Tak z ciekawości zapytam czy mam przyjemność z Krzysztofem Dr...? Siadam do FAQ...
autor: Mikolpa
29 kwie 2015, 10:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: odjazdowe aukcje alledrogo

No i jeszcze to :D http://allegro.pl/paralotnia-gin-nasca-ii-8-2009-i5117208325.html No właśnie tej paralotni nie mogłem znaleźć, wyprzedziłeś mnie :wink: Co do leansha to faktycznie świata nie znasz :lol: to jest taka dwu funkcyjna smycz. Robi jako tradycyjny leash i również można się z nią lansow...
autor: jank007
29 kwie 2015, 21:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

Na C L A S H'u moze dac rade.
autor: Pablo
22 maja 2015, 17:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

stop-kiteforumowym-trollom-2.jpg Słuchajcie, od ostatnich kilku tygodni nie poznaję już zupełnie forum. To nie jest miejsce, które wspólnie tworzyliśmy ponad 10 lat temu kiedy kitesurfing był w powijakach i każdy dzielił się bezinteresownie informacjami. Dzisiaj każdy chce tylko sprzedać swoje, ocz...
autor: Wicin
13 cze 2015, 20:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: jez. Kopań, Wicko, Gardno ?

Na jeziorze Kopan da radę popływać. Trzeba przejechać przez wieś Palcewice, a pozniej na rozwidleniu skręcamy w lewo. Ogolnie w jeziorze jest duzo kamieni. Od malych do duzych. Ostatnio byłem to był wysoki stan wody i te kamienie nie przeszkadzaly. Polecam też spot w Gleźnowie. Troszkę dalej, ale fa...