Znalezione wyniki: 26

Powrót

autor: gredy
17 lip 2015, 08:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Slingshot Rev

Jesli masz octana , Reva mozesz brac smialo :thumb: Charakterystyka 9 to niesamowity dôl ale niestety slaba gôra. Srednio lekki na barze ,super wstaje z wody. Na rôwne ,zatokowe wiatru ,maszynka ok :thumb: Na srodlàdzie trzeba na niego troche uwazac :wink:
autor: gredy
29 sie 2015, 00:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Dzisiaj dobra sesyjka na Dratowie :twisted:
Piéç latawek ,dwa flaty ,plywanie po calej dlugosci jeziora :thumb:
autor: gredy
10 lis 2015, 14:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

dobra fota - śmietnik

Hehe, fota jak fota ,ale podniecanie się nią,trochę dziwnie już wygląda :lol:
autor: gredy
18 lis 2015, 18:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Odkrylem kajtowy raj na Lubelszczyznie :wink: Dzisiaj na Wisle ,podczas plywania,bylem nonstop w extazie 8) plywalo nas trzech ,dwa ws-y I ja. Niestety nie mialem endemondo ,ale w póltorej godziny naplywalem sie co nie miara :roll: Gdyby wiatr byl równiejszy ,porównal bym do Mewiej :mrgreen: Koledzy...
autor: gredy
27 lut 2016, 09:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Start z wody

Trochę az się dziwie,czytając o takich rzeczach przy 50knot :doh: " mimo kilku wyjadaczy na brzegu. Zrobił to dla bezpieczeństwa, sam w bezpiecznej odległości o brzegu. Ja zrobiłem to samo na 6m, i to jeszcze ze skrzyżowaną sterówką z nośną ( bo w pośpiechu niestarannie sklarowałem linki na brz...
autor: gredy
20 mar 2016, 02:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Trzeba by rano,nie wiem czy sie wyrobie :/
autor: gredy
26 lut 2017, 19:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Fotka z dzisiaj kolegi Zojsan :) a tak, to wielkie jezioro płytkiej wody, poprzegradzane wysepkami,przesmykami,rowami i zalanymi drogami. Coś pięknego. Widziałem w naszym kraju pare spotów w europie też troche, ale tyle flatu jeszcze nigdzie :mrgreen:
autor: gredy
02 maja 2017, 22:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fajne i ciekawe filmiki kajtowe ...

Jak przez You obejrzysz w opisie na samym spodzie masz opisanych wykonawców :thumb:
muzyka jest:
Heuse & Zeus x Crona - Pill (feat Emma Sameth.)
Defqwop - Serce Afire (Ft Strix.)
Jest inaczej - cienie Radio Edit (feat Panno Maryjo).
autor: gredy
03 cze 2017, 14:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

WOO kto najlepszy w Polsce 2016?

Ostatnio i ja polatałem, na moje oko ze 20.32cm było :doh: Tylko co do stylu nie jestem pewien czy godnie to zrobiłem, ktoś postronny musiał by ocenić :lol: Polecacie kogoś?? :wink:
autor: gredy
27 maja 2018, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Dzięki Zaaaak. To nie skromność, tylko niewiedza ;) Z tel nie potrafiłem foty dodać :doh: ale też to, że woo dostałem na spocie, robiąc sesje bez wczesniejszego podłączenia pod tel, co skutkowało sesją nierejestrowaną :/ Co do wysokości, raczej realna, kilka osób widziało skok :) Szkoda tylko że zap...
autor: gredy
06 cze 2018, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Aż głupio mi pisać, na czym latam :D Chciałem set zminić, lecz pomimo iż testowałem kilka/kilkanaście szmat, tego jak i innych producenów, godnych następców nie znalazłem :P Choć kilka było przyjemnych. 14.8m. Wiatr 15/30knot. 11m Best Waroo 2009r 11.3m. Wiatr 10/20knot. 13m Best Waroo 2009r Deska S...