Znalezione wyniki: 77

Powrót

autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawce...
autor: zaq
06 lut 2014, 17:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Mały poradnik dla tych co do Egiptu jadą, na chillu ;) coś jak Makłowicz 8)

phpBB [video]
autor: dasnsad
06 mar 2014, 12:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Flexifoil Aaron Hadlow

Pop do backrolla? To szkoleniówka 150x 45 też całkiem nieźle kopie... a i twardośc podobna co fifty :D nie mogłem się oprzeć
autor: onzo
06 mar 2014, 20:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pianki dla dziewczyn

czy te pianki pasują również na kobietę w kobiecych kształtach?

sorry pinio - nie mogłem się powstrzymać :lol:
autor: apek
29 mar 2014, 10:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: EARTH HOUR

Brak szacunku dla nauki i posługiwanie się inwektywami wobec oponentów to typowe dla tak zwanych ekologów, nawet jak czasem użyją słowa Pan. Jeśli naprawdę chcesz coś zrobić dla Ziemi, to zamieszkaj na plaży, po to aby nie gnać przez pół Polski na prognozę lub jeszcze dalej aby złapać falę spalając ...
autor: Sebastian Kite.pl
09 kwie 2014, 14:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "how to #4" Jak naprawić tubę w latawcu? - VIDEO - KITE.

Hej a jaki macie patent zeby tuba przy wkladaniu sie nie skrecala, juz kilka razy mialem ta przyjemnosc kleic tuby i wyciagac i za kazdym razem przynajmniej raz sie skrecala, znowu wyciagalem i tak az bylo ok, ale troche to denerwujace. :?: Cześć, To co napisał Famay, dodałbym jeszcze: suchy latawi...
autor: pedros_85
22 kwie 2014, 22:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

ja nawet juz sobie wolne w arbeit załatwiłem:P
autor: ALPHATON
05 maja 2014, 08:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: sprzedam bar north z 2008

Sysytem depower, chicken oraz zrywka w wersji sprzed 2007. :thumbsup:
Bar do C shape prawdopodobnie z 2006.
autor: sztyvny
23 maja 2014, 06:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

dla mnie w szuwarach nieoceniona jest wydajność przy słabym wietrze a zarazem spory depower na wiatry typu 12-25knt, łatwość wstawanie z wody jak siądzie a przed tobą głęboka woda i przeszkody, fajnie jak latawiec szybko wstaje i ratuje dupę, czasu na pływanie mam niewiele i bujam się lewo prawo. Ja...
autor: Prynio
23 maja 2014, 06:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

To co? Bierzcie namioty i wpadajcie, kto chce wyć do księżyca rozbija się na wale. :mrgreen:
autor: Fin
30 maja 2014, 16:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Z mojej strony prośba do PZKite, ale też do PSKite, POIKów i innych organizacji abyście mimo podziałów między wami, przede wszystkim WPÓLNIE, walczyli w sprawach zakazów kite, które się ostatnio pojawiają (zatoka Pucka swego czasu, teraz Łebsko/Żarnowska oraz Zalew Szczeciński). Z punktu widzenia ur...
autor: świderkite
05 cze 2014, 16:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

...i jescze jedna sprawa w sobote jest noc kultury a co ważniejsze moj kawalerski jeżeli ktoś bedzie mial ochote spotkać sie na miescie i wypic piwko zapraszam :D
Obrazek
autor: zaaaak
23 sie 2014, 01:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

zojsan pisze:Pojedźmy może na Hel popływać... :D :D :D


phpBB [video]


nie bijcie ... <piwo>
autor: zojsan
26 sie 2014, 20:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LUBLIN

Grzesiu no pewnie że liczony jesteś
... kto by tyle wó.. wody ze mną wychlał :D <piwo>
autor: Lussik | EASY Surf Center
25 wrz 2014, 21:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Hej Niestety nie udało się dokończyć montażu w sezonie, ale dla tych co jeszcze pływają lub planują wyjazdy, przygotowaliśmy tutorial jak zrobić darkslide. Mam nadzieję że się spodoba. Wszelkie uwagi co poprawić w takim filmie - mile widziane. :thumb: http://youtu.be/y-erK-sGUh8 Pozdrawiam Lussik