Znalezione wyniki: 22

Powrót

autor: surfbabe
31 maja 2015, 22:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha FX kto? co? jak?

mnie się dostała 10-tka na jakąś godzinę przy ok 20 supełkach i baaardzo mi się spodobała. po deltach i hybrydach, fx był dla mnie odkryciowo responsywny. szybki i zwinny - na ruchy barem reaguje, jakby był na bluetoothie :P . fajnie doładowuje moc przy przejściu przez zenit. loty w górę zacne. bar ...
autor: surfbabe
31 sie 2015, 14:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ryanair na Kretę i temat kasy za deskę

Ryanair w kontekście sprzętu ogarnięty i nie zakombinujesz... nasz sprzęt w przeciętnym quiverze to duży sprzęt sportowy. 474, niestety. ale czasami udaje się zapakować do quivera więcej niż 20kg. rok temu (z Kosu) pilnowali moich kilogramów bardzo, ale w tym roku (Barca) w jedną stronę było ok 23kg...
autor: surfbabe
27 sty 2016, 21:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt

ha, ha, ha! Lussik, wyłączyłam na fejsie doniesienia Dawida, bo już po prostu nie zniosłam. nie uwierzę w żadne info z tego kierunku, wszystko mega lans. niestety należę do grupy, której na brasil nigdy nie udało się uzbierać, bo moja wizja: morze z falą albo kałuże nigdy nie uzasadniły kosztu przel...
autor: surfbabe
05 cze 2016, 21:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Windfreaks - stacje juz odpalone

nic niepokojącego...
na mobilach po odpaleniu jednej ze stacji, już drugiej nie można zobaczyć (ani meteo, ani kamerki)...
ale reload stronki i wszystko gitarra :)!
autor: surfbabe
03 maja 2017, 19:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bar Cabrinha 2016.

też mam bar CB z regulacją długości (override z 2015) generalnie Cabrinha podaje, że rozstawiasz go na słabszy wiatr/większe rozmiary. ja go używam do 12tki i 8mki. na 8mkę przestawiam go na wąskie ustawienie i super hula. po przedstawieniu dostajesz ciut inny trym, ale żeby mieć podobnie to ja kory...
autor: surfbabe
12 maja 2017, 23:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński - Kenia trick edit

Eska, najwyraźniej leży Juniorowi Shinn.

Bra... to Twoje dziecię ma kuźwa niesamowitą energię :) :thumb:

Pastor, Jouri, Len10, Rovinsky
:!: :thumb:
autor: surfbabe
19 cze 2017, 16:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Loopy do delikatnego spokojnego lądowania

Mincek jak Ci nie wychodzi lądowanie wysokich skoków to nie skacz wysoko 8) :clap: A na serio bo pływamy razem i widzę te luźne linki przy lądowaniu a czasem i przewinięty latawiec ... znalazłem filmik na którym trochę widać problem... Mincek to ten w niebieskim na tym filmie kolega Mincek nie wrac...