Znalezione wyniki: 47

Powrót

autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "gleba roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Jezioro Garda:
phpBB [video]
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Ambasador od zaraz! Posty: 5 • Strona 1 z 1 Cz maja 02, 2013 22:55 Elo, Z uwagi na sezonowa przeprowadzkę na Hel i dużo wolnego czasu chętnie zostanę ambasadorem. Jestem młody...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "relacja"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Marek Rowiński Bracuru - Maroko Essaouira:
viewtopic.php?f=28&t=52934
autor: march_in
12 lut 2014, 09:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Relacje z wypraw i pływani

jak dla mnie potrzeba tez uporzadkowac dzial spoty bo zdaje sie ze w tej chwili rownie dobrze te relacje moglyby sie tam znalezc. bracuru ty zrobiles porzadek i iscie wykopalistyczna prace, aby to jakos wygladalo :notworthy: sie moge jeszcze raz zapytac tak jak i w momencie powstawania tego dzialu. ...
autor: mary.dk
22 lut 2014, 15:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Sal Cabo Verde by mary.dk [styczeń/luty 2014]

sal.jpg Hej, wrocilem wlasnie z Sal, Cape Verde, gdzie bylem przez 6 tygodni i zdecydowalem sie popelnic mala relacje dla wszystkich tych ktorzy sie zastanawiaja czy warto sie tam wybrac. Otoz moim skromnym zdaniem warto, nie wiem czy ja mialem tyle szczescia, ale wialo 100 % dni, przy czym w 85 % ...
autor: BraCuru
14 mar 2014, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tajlandia Koh Samui Luty 2014

Jakoś ciężko mi się zebrać do tej relacji. Może najpierw wrzucę fotki z małym opisem a potem coś napiszę grubszego. Koh Samui – to wyspa tajska na wschodnim wybrzeżu, około godziny lotem z Bangkoku, 20x20km z górkami sięgającymi powyżej 600m npm. Wyspa w ciągu ostatnich 30 lat stała się kombinatem t...
autor: kukus
15 mar 2014, 17:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Prawdziwi z nas zawodowcy :D Pol dnia przesiedzielismy w fuze bo za mocno wialo. Pozniej jak w koncu wyszlismy to ja na odcinku 50m zaliczylem 3 gleby a kumpla wywialo gdzies hen hen i zaczelo sie pieklo. Skonczylo sie na liszowaniu i sprincie wzdluz wybrzeza w ramach akcji ratunkowej. Kumpel wylado...
autor: BraCuru
07 kwie 2014, 15:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tajlandia Koh Samui Luty 2014

Zapraszam gorąco do pełnej wersji. Mi się podoba 8)
phpBB [video]
autor: Ziomek.
29 kwie 2014, 11:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SEZON 2014 -SYTUACJA LIVE ZNAD ZATOKI - EKOLAGUNA :]

..dziś upalnie i pełna lampa, toteż chill na wake, tudzież jachting .. ale od jutra do końca majówki ..jest szansa :thumb: https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/p180x540/10176140_712891218734136_5049303177535607818_n.jpg ..taka tam, telefonem.. :wink: peace
autor: Ksiaze
30 kwie 2014, 23:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Do wszystkich Kiteboarderów! Wiele osób zastanawia się co robi Polski Związek Kiteboardingowy i po co jest. Chętnie podzielę się kilkoma ogólnymi informacjami. Polski Związek Kiteboardingu PZKite został zarejestrowany w KRS 19.11.2013 jako zrzeszenie trzech stowarzyszeń : Polskie Stowarzyszenie Kite...
autor: FORD KITE CUP
02 cze 2014, 11:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup 2014

Oficjalne Wideo z Chałup.

Za produkcje odpowiada jak zwykle niezawodny Mleczny z http://Dzida.com :D

phpBB [video]
autor: BraCuru
10 cze 2014, 12:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Jaki jest limit pływalnego słabego wiatru?

***Prędkości wiatru mierzone na plaży. Jakieś 5 lat temu zajeliśmy się racingiem i byliśmy podjarani, że udawało nam się pływać w pełnym ślizgu już przy 10kts. Jakieś 3 lata temu było to już 8kts. Rok temu 6kts. W niedzielę mieliśmy dziury po 3kts a max szkwał zmierzony na plaży tamtego popołudnia t...
autor: JanuszD
02 lip 2014, 17:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy ktoś używał by czegoś takiego?

ha, ha, ha... alles klar :wink: Uzywalismy tej zabawki jak bylismy we Francji, moze i apka jest OK, ale sam wiatrak dzialal slabo. Moim zdaniem pokazuje mniej wiecej, a nie dokladnie, a mniej wiecej to ja widze na swoje wlasne oczy. Popularnosc moze bylaby OK gdyby nie wpadli na pomysl z cena, ktor...
autor: nfsp
04 lip 2014, 22:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niesforni wspierani przez Nobile

Po kilku tygodniach niecierpliwych oczekiwań wreszcie są!!! Nobile Kiteboarding specjalnie dla Niesfornej Fundacji wyprodukowało serię desek do pływania w tandemie! Dzięki temu wspaniałemu wynalazkowi kitesurfing będzie dostępny niemalże dla każdego! Są to jedne z pierwszych seryjnych deski do pływa...
autor: peg
16 sie 2014, 01:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czemu mój kite skręca na odwrót !!!??

Prawdopodobnie podpiąłeś "sterówki" do pigtailsów tuby głównej a linki mocy do tipów...

Jak mnie uczyła moja instruktorka: linki spod jajec idą do kondoma a te z boku to od dupy strony...
cron