Znalezione wyniki: 61

Powrót

autor: Crazy Horse
24 mar 2014, 10:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dobra deska wave na poczatek.

Szukam latwej deski do nauki wave, miejsce plywania raczej baltyk na otwartym morzu i od zatoki. :pray: Bardzo ważna część "zagadki" to waga ridera, i czy nastawia się na pływanie na falkach w lewo-prawo i fajnie, że mam deskę wave, czy już ma ciśnienie na super cięte skręty, bo np katuje...
autor: Crazy Horse
27 mar 2014, 17:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dobra deska wave na poczatek.

Najbardziej to mnie irytuje jednak temat tego, że mój klient szuka, jakby nie wiedział kogo pytać o wave 8) :wink: Jak będę chcial nauczyć córki Loopa na WS, to idę do Rutkowskiego, Bałdygi, Bednarskiego, a nie do gościa, który pływa po zalewie zegrzyńskim Jak będą wolały łódki, to pójdę do Kusznier...
autor: Crazy Horse
06 maja 2014, 18:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Ponad 200 wyświetleń i zero komentarzy :doh: Zatem ja rozpocznę, krótko... Po pierwsze dziękuję osobiście wszystkim, którzy "dotrwali do końca", czytaj do założenia PZKite. Ja uczestniczyłem w 1-2 spotkaniach ale po prostu natłok wszystkich obowiązaków, zadań, dwójka dzieci i pies to już m...
autor: Crazy Horse
08 maja 2014, 16:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SPRZĄTANIE SPOTÓW

Święte słowa tomekgrzy. Ja to wcielałem w życie i 2 razy organizowałem takie sprzątanie swojego spotu: Jezioro Turawskie. wszystkich plywających informowałem pisałem tu w odpowiednim dziale na KF (jest w dziale "kto gdzie kiedy") kiedy to się odbywa, na Funpage na FB gdzie okolo 180osób &...
autor: Crazy Horse
08 maja 2014, 17:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktorski POIK

Czyli wnioskuję, że kolega Kunysz nie "dogadał" się z PZKite, a to szkoda. Teraz będzie "małaprzepychanka", choć Ci konkretnie zainteresowani i zorientowani chyba nie powinni mieć wątpliwości które szkolenia wybrać. Rozumiem, jeszcze, że ktoś będzie dumał nad kursem IKO (notabene...
autor: Crazy Horse
22 maja 2014, 13:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wybór deski wave

W sumie to nic się nie dowiedziałem z tej recenzji :) I na bank się nie zgodzę co do prędkości ;) Z twoją wiedzą trudno Cię zaskoczyć więc nic dziwnego ;-) wszelkie uwagi, komenty co do prędkości i nie tylko mile widziane, jesteśmy otwarci na dyskusję :mrgreen: Nic się nie przejmuj, wiedza wiedzą a...
autor: Crazy Horse
23 maja 2014, 00:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kite na Wiśle w samym centrum Warszawy :)

! UWAGA ! NIE PRÓBUJCIE TEGO SAMI, PŁYWANIE NA WIŚLE, a NAWET W TAKICH MIEJSCACH JAK ZALEW ZEGRZYŃSKI MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ TRAGICZNIE ! ! ! ! UWAGA ! Za drugim razem się udało, bo przy pierwsych próbach downwindu, przy pd wietrze coś nam wiało górą, a w korycie Wisły musieliśmy ze Smokiem i Łojnikiem k...
autor: Crazy Horse
26 maja 2014, 11:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Stacja pogodowa LIVE z Chałup + webcam HD

Wykres szkwałów obowiązkowo, żeby nie było, ż etylko na MM szkwali :wink:
autor: Crazy Horse
26 maja 2014, 16:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: prezent dla wybrednej kobiety

Dlatego ja sobie wybrałem nie wybredą, któa sam do sklepów muszę ciągnąć.
Za to jeździ i śpi ze mną na tripach w aucie bez wody ale z pięknym widokiem :idea:

Myślta chłopy 100 razy zanim wpuścicie do mieszkania i zwłaszcza jak już się prawie przełamujecie do ślubu ;)
autor: Crazy Horse
09 cze 2014, 22:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Takie tam z dzisiaj
phpBB [video]
autor: Crazy Horse
02 lip 2014, 16:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Naprawa Sprzętu

Zadzwoń do Kargula z KiteClubu, on ma na pewno i zasadniczo ma szkółkę obok Wiśni, więc może od razu przekaże mu słuchawkę ;)
autor: Crazy Horse
03 lip 2014, 14:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Slingshot RPM (2012) jakie cisnienie?

Sugeruje wyrzucić ciśnienimoerz do śmietnika, bo, jak później będziesz "na końcu świata" pompował czyjąś pompką, to co nie napompujez kajta :doh: Ludzie, my jesteśmy Polakami chyba, a nie niemcami, któzy piszą jakie ma być ciśnienie i dają "zegarek" do pompki. Powinieneś potrafić...
autor: Crazy Horse
30 sie 2014, 11:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Marek Jr. na szybko ;)

phpBB [video]
autor: Crazy Horse
05 wrz 2014, 15:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński Junior nowym MP

Jak tylko nowy Mistrz znajdzie czas i dotrze do mnie na Małe to wyszykujemy małą niespodziankę...
Nie chciałem się rozpisywać z dużo, bo duma nas w Cabrinha rozpiera.

YEEEAAAAHHHHH ! ! ! !!
autor: Crazy Horse
06 wrz 2014, 13:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: problem z pompowaniem kite'a

Proponuję zmienić latawce, na takie z dużymi zaworami jak Cabrinha czy Ozone i problme znika :idea: :idea: :idea: :wink: