Znalezione wyniki: 61

Powrót

autor: Crazy Horse
07 paź 2014, 14:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: trik czelendż & NFSP

Jestem, nie wiem czy można 2, bo mam taki 1 ulubiony na taką okazję - lot z wody do wody, a nie z klifu ;) Ale w ramach "czegoś nowego" zamieszczę coś świeżego, co na pewno nie wszysycy jeszcze widzieli... A z obecnych "dzisiaj" na forum, tooo nominowałbymmmm o np. Maxa Żakowskie...
autor: Crazy Horse
08 paź 2014, 12:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: trik czelendż & NFSP

Pierwszy- "drugi", to większość z forum zna, ale może faktycznie ktoś nowy się zajara 8)

5.09.2005 - tej daty nigdy chyba nie zapomnę :wink:
Jeszcze raz dzięki dla Eski, że nie puściła kamery :D

phpBB [video]
autor: Crazy Horse
04 lis 2014, 16:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Karolina Winkowska Mistrzynią Świata w Kitesurfingu 2014

Piękna robota ! ! !
GRATULACJE ! ! !

P.S. Harry Poter do domu i niech babcia klei stópkę plasterkiem.
autor: Crazy Horse
07 lis 2014, 17:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Jeśli chodzi o Egzaminera IKO, to na ile mi wiadomo, nikt w PL nie ma takich uprawnień. Powiedzmy, że zaważyły tu lata doświadczenia, praktyka, wiedza zdobyta przez cały ten czas itp. Ja jestem ze składu po przywództwem Igora Czernika zadowolony, wybrano do współpracy z nim ludzi z ogormnym doświadc...
autor: Crazy Horse
10 lut 2015, 16:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kto tam dzisiaj sie na plywanie kolo Władysławowa wybtral????

Cóż takie rzeczy będą się czasem zdarzały, niezależnie czy będzie "książka wyjścia w może, czy nie" Swoją drogą bylibyśmy chyba pierwszym krajem z takim notesem. Dobrze, że zadwonili, niezależnie od kostów, akcji takich mamy i tak jak na lekarstwo, dopóki nie ratujemy jakiegoś idioty i dop...
autor: Crazy Horse
16 lut 2015, 14:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 50fifty 2013/2014 wersje wake vs kite: co wybrać do kite+wake? A może coś innego?

Poczytaj trochę o Cabrinha Custom :thumb: Deska leciutka z dobrym, większym rockerem, co za tym idzie, jak piszesz sam rozmiar 138 minimum, więc może przekonasz się do 140. Model 2014 jest do wyjęcia w 24Surf w bardzo fajnej cenie w komplecie, lub goły blat z finami. Myślę, że możesz też coś potargo...
autor: Crazy Horse
07 mar 2015, 20:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gęstość wiatru

Ja tam dla odmiany twierdze że rozmiary latawców nie maja tu znaczenia. Wszedzie przeciez spotyka sie przypadki gdzie ludzie plywaja na rozmiarach od 8-17m, mostatnio widziane na cabo tylko nie rozumiem po co sie tak meczyc. Tak samo kiedy ja jestem bez pianki raptem patrze i nie wierze mijajac &quo...
autor: Crazy Horse
01 kwie 2016, 15:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel Loop Contest

No to ja bym może się sprawdził z tą całą nową gwardią młodych wilków, jeśli tylko nic nie skoliduje z terminem :twisted: :twisted: :twisted:
autor: Crazy Horse
19 lis 2016, 16:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowa klasa do ścigania na kite -> CR:X

Czy to nie Cabrinha i Apollo w nowej kolorystyce? :thumbsup: PS. Będziesz to sprowadzał? Będziesz na tym lewitował? No własnie, kiedy Ty w końcu wydoroślejesz i przeprosisz się z foilem? :wink: Niebawem się okaże ale raczej będzie jeden punkt dystrybucji na Eu i to nie będziemy my :( Jeśli chodzi o...
autor: Crazy Horse
03 lut 2017, 10:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Red Bull King of the Air 2017

Szczęście, że w ogóle zaiwało, bo prognozy były beznadziejne jak na tę porę roku :? Swoją drogą często w takich "epickich warunkach" jeśli chodzi o krajobraz to chyba zawodów nie rozgrywają. Ten port w tle, i tłum na plaży - magia wieczorową porą. Cóż, ciesze się, że wygrał Nick jak dzieck...
autor: Crazy Horse
11 kwie 2017, 09:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Majówka 2017 - co, gdzie, kiedy...

- "Szkoła kite, słucham?"
- "Halo,
Przepraszam, czy w Majówkę będzie wiało?"
autor: Crazy Horse
21 wrz 2017, 14:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Cabrinha Polska sklepy/szkoły/serwis

W związku z dziwnymi doniesieniami i plotkami o potencjalnej zmianie dyrtybutora pragnę wszystkich uspokoić, że Cabrinha w Polsce ma się bardzo dobrze :D Listę naszych oficjalnych sklepów znajdziecie tutaj: http://www.cabrinha.pl/sklepy-cabrinha-kites-w-polsce/ Lista szkół: http://www.cabrinha.pl/sz...
autor: Crazy Horse
07 lis 2017, 10:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: KITE szyty vs cały

Wolałbym kupić "jak nowy", strzelony na pół, niż cały, bez naprawa, wytrzepany tak, że boisz się dotknąć :idea:
autor: Crazy Horse
15 lis 2017, 10:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Apollo vs. Contra

Gdzie Switch słabowiatrowy :oops: Producenty to różne rzeczy czasem piszo, to po co tyle latawców robio :D W punktach to bym przedstawił tak: Wstawanie z wody AP 2/5 CT 4/5 Zakres dolny AP +/- = CT Zakres górny AP > CT Reakcja w szkwalistym wietrze AP > CT (wystarczy krótszy ruch drążkiem) Stabilnoś...