Znalezione wyniki: 61

Powrót

autor: Crazy Horse
07 wrz 2013, 17:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

A tak na marginesie... Kilka razy w tym roku patrząc w windguru zastanawiałem się: jechać na Hel 6h i pływać w tej masakrze czy jechać na wake. Skończyło się tym że coraz częściej wybierałem wake, z czego miałem większy fun. Lub zaczynałem pływać tam gdzie było mniej ludzi a na wodzie było kilka ki...
autor: Crazy Horse
08 wrz 2013, 12:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fuel '09 problem z tubą główną

Nie rozpinaj wężyków i nie otiweraj suwaka :idea: Przy spusczonym powietrzu wyjmij tubę przez końcówkę na tipie. Zobaczy czy zrobił się bąbel, czy tuba tylko lekko się skręciła - wówczas spróbuj odkecic w dobrą strone i wciągnij z powrotem... Powolutku pompuj i zerkaj czy jest lepiej, tak samo, czy ...
autor: Crazy Horse
10 lis 2013, 12:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: odpowiedź dla zibi do niestety zamkniętego wątku

Ojej dlaczego, dlaczego, bo ten zna tego i tamten nie sprawdza KF, a ten jeden, co sprawdza i handluje zna tego, co zamyka i tak zamkneli, co by dalej zle nie pisac 8)
autor: Crazy Horse
26 lis 2013, 11:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [K] dechę dla początkującego

Prosze bardzo do tej wagi idealnie i na dłużej - NOWA Cabrinha Caliber 130cm na rogrzewkę przed Mikołajkową prmocją za okrągły 1000zł z finami, rączką i wiązaniami SYNC 130 cm dla początkującego po kursie 85kg??? nice.. ehe, wedle teori "ja szybko się uczę" i założenia zbicia do 75kg Poda...
autor: Crazy Horse
05 gru 2013, 11:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

gdzie będziecie chłopaki uderzali w sobotę ? Sam raczej nie będę pływał (dla mnie zdecydowanie za zimno), ale chętnie wpadnę zobaczyć sztorm i porobie parę fotek Jak się progno utrzyma na sobotę, nie będą konieczne google :mrgreen: oraz tem. odczuwalna nie zejdzie poniżej -6'C :thumbsup: to gdzieś ...
autor: Crazy Horse
11 gru 2013, 09:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Powiem tak, nie chce mi się czytac takich bzdur, gdyby to mialo naprawde nastapic, to i tak bede jezdzil nad Zatoke z dziecmi i wnuczkami i uczyl je na ws i kite :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Placac mandaty, czy uciekajac po krzakach wszystko jedno :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
autor: Crazy Horse
20 gru 2013, 14:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mistrzostwa Europy 2014 w Polsce!!!

Fajnie, fanie, proponuje dorzucić jakiś "nieoficjalny freestyle", co by przechodniom pokazać, że kite to skoki, a nie tylko ściganie na bojakch :idea:
Skoro już będą pieniążki na pewno nie małe :idea:
autor: Crazy Horse
27 gru 2013, 16:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wybór deski wave

Polecam Cabriha Subwoofer 5'11 Mój papa o podobnych gabarytach bardzo sobie chwali. Musisz szukać czegoś nie koniecznie długiego od razu, tylko szerokiego i grubego :idea: http://voyageskite.com/wp-content/uploads/2012/10/subwoofersurf-1.jpg http://www.kiteboarding.com/prodimages/giant/cabrinha2013_...
autor: Crazy Horse
15 sty 2014, 12:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Safety Alert-Cabrinha KiteKiteboarging 2014 Season

U nas nie sprzedała się ani jedna sztuka, bo nie zamawialiśmy ich, uważając, że nie ma potrzeby przy najprostszej Hydrze, która jest MEEGAA.

Klient <-> Marka to chyba nierozłączna symbioza :idea:
autor: Crazy Horse
17 sty 2014, 17:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KF '13: Wydarzenie PL

Idąc tym tropem, to Hela Brochocka w Bescie też ;)

I dodajmy Denisa jako laureata nagrody na "Memoriale Batmana" i niech zgarnia egzekwo 3 pierwsze miejsca :idea:

Bez żadnego "ale" do Denisa, był dziś u mine w sklepie i przybiłem mu piąteczkę za podpisanie kontraktu ;)
autor: Crazy Horse
18 sty 2014, 13:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Snowkite Masters 2013. 2014

Ahooj letnia baza Murpha - Board And Kite przyłącza się do gratulacj
Brejwol Master!!!
autor: Crazy Horse
18 lut 2014, 12:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: GiN Cannibal 2014

Dobra nazwa, a co on ma stlowe linki i tnie wszystkich w okolicy kiteloopami 8)
autor: Crazy Horse
01 mar 2014, 16:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BANDIT 6 czy do tego latawca można stosować inne bary -j

Weź najlepiej napisz, zadzwon do chłopaków od Fone - Marcinka, czy Bartka. Fone na przełomie lat namieszał z długością linek, raz wsyztskie równe, a raz była różnica, bo zrobili sobie "nierówno" uprząż. Choć zasadniczo jestem pewien że akurat do szóstki wsytskie cztery powinny być równe. D...
autor: Crazy Horse
21 mar 2014, 16:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

PRZEGLĄD LATAWCA przed sezonem !

Jeśli dłguo trzymaliście latawiec w worku, nie byliście na żadnym wyjeździe zimą, to warto zerknąć co się z nim dzieje :idea: Być może pod wpływem różnicy temperatur, przy jakieś rurze do ogrzewania odkleiły się zaworki, a może na strychu macie myszy, które nadgryzły co nieco... 1. Napompujcie lataw...